POMOCY! Zgubiłam jedną tabletkę anty w pierwszym tygodniu przyjmowania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » POMOCY! Zgubiłam jedną tabletkę anty w pierwszym tygodniu przyjmowania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: POMOCY! Zgubiłam jedną tabletkę anty w pierwszym tygodniu przyjmowania

Hej!
Biore tebletki anty od ponad 2 lat i pierwszy raz zdarzyła mi sie taka wpadka ;/

Otóż zaczęlam nowe opakowanie 2 grudnia (czwartek). Wczoraj byłam na imprezce troszke wypiłam i chyba jak wyciagałam tabletke odpowiednia czyli na sobote to tabletka z dzis czyli z niedzieli mi zwyczajnie wyleciała... no zgubiłam ja cholera ;/
ja dzis do tabletek a tu jednej z dzisiejszego dnia nie ma neutral I wzięłam tabletke zamiast niedzielna (bo ta zgubiona) to z poniedziałku. I jestem jedna tabletke w tył hmm// !!! i zamiast skonczyc opakowanie w srode skoncze je we wtorek... czy robic 7 dniowa przerwe czy nie??? czy w ogole ma jakis wpływ zmiana dnia w ktorym zaczyna sie nowe opakowanie?? zawsze konczyłam paczke w srody robiłam 7 dni przerwy i nastepna brałam w czwartek a teraz skoncze we wtorek i zrobie przerwe i zaczne brac w srode... czyli zamiast 21 tabletek w tym opakowaniu przyjme 20 ;\ 1 dzien za szybko skoncze... musze sie dodatkowo zabezpieczac??? nastepne opakowanie przyjmowac od srody  czyli dzien wczesnij jak zawsze i nie zmieni to działania???? Dodam jeszcze ze pierwszy raz mi sie cos takiego przytfafiło i zawsze tabsy brałam co do minuty...

Prosze o rade....

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: POMOCY! Zgubiłam jedną tabletkę anty w pierwszym tygodniu przyjmowania

Przecież nie musisz kończyć opakowania we wtorek - wystarczy w środę wziąć tabletkę z następnego opakowania i dopiero zrobić przerwę. Wtedy po prostu będziesz musiała zawsze ostatnią tabletkę brać z nowego opakowania.

Jeśli skończysz opakowanie o ten dzień za wcześnie, możesz nie zachować działania antykoncepcyjnego. Możesz oczywiście nie wziąć tej jednej tabletki, ale prawdopodobnie będziesz się musiała dodatkowo zabezpieczyć - przeczytaj na ulotce, jak postępować w przypadku pominiętej tabletki w zależności od tygodnia.

3

niestety nie mam w domu kolejnego opakowania z ktorego mogłabym wziac tabletke....

coż trzba bedzie dodatkowo sie zabezpieczyc

To są tylko puste słowa,

4

A nie masz możliwości iść szybko do lekarza po receptę i wykupić tego opakowania?

5

nie mam mozliwosci ;/ jade wiec te 20 tabletek a nie 21 ... ;o

To są tylko puste słowa,

6

Witam, mam problem i w związku z tym pytanie. Niestety, mój ginekolog jest na urlopie, a dyżur w federacji kobiet dopiero wieczorem.

Biorę tabletki anty od paru miesięcy (Daylette). Problem z nimi jest taki, że nie są podpisane dni tygodnia. Dziś rano (tabletki biorę wieczorem) zorientowałam się, że nie mam o jedną za dużo, czyli musiałam jednej nie wziąć. Obstawiam, że była to 9 albo 10 tabletka (drugi tydzień). Od razu jak zauważyłam co jest grane połknęłam jedną dodatkowo. Czy mogłam zajść w ciążę, jeśli stosunek był 4 dnia stosowania tabletek?

7

witam. 7 dnia brania tabletek (środa godzina 20) zdarzył mi się wypadek, tzn nie jestem pewna czy tabletka została przeze mnie połknięta czy wpadła do umywalki podczas nabierania wody w usta, tak czy siak, nie jestem pewna czy przyjęłam tę tabletkę. następnego dnia (godzina 18) uznałam, że wezmę tabletkę za wczoraj i za dziś - w efekcie wzięłam dwie na raz. czy postąpiłam słusznie?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » POMOCY! Zgubiłam jedną tabletkę anty w pierwszym tygodniu przyjmowania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018