Niby nie sama a jednak samotna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Niby nie sama a jednak samotna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Niby nie sama a jednak samotna

Witajcie...
Moje życie jest ostatnio na zakręcie... Byłam z facetem przez 7 lat i tylko z nim ale w pewnym momencie poznałam kogoś i wpłątałąm się z tym kim w pewnego rodzaju związek. Mój facet ten z którym byłąm tak dłuo był dla mnie taki jaki był o czy już niejednokrotnie wspominałam. W końcu jednak z nim zerwałam:(
Został ten drugi. Jednak w tym momencie nawet z nim nie mam ochoty się widywać. Tęsknię za tym moim długodystansowym facetem. Mam z nim kontakt z tym drugim też. I co najgorsze nie umiem wybrać między nimi. Nie umiem podjąć decyzji. A co za tym idzie nie umiem byś w pełni z zadnym z nich. I chociaż po części mam ich obu to jednak czuje się starsznie samotna. Nie wiem jak sobie z tą samotnością poradzć. Doradźcie coś...

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niby nie sama a jednak samotna

przede wszytskimusiadz i zastanow sie.
bo jesli sama nie wiesz czego chcesz, i nie potrafisz sie zadowolic-to nikt Ci nie sposta i Cie nie zaspokoi.

3

no właśnie tylko jak dojść do tego czego się chce... bo tak sytuacja naprawd mnie już strasznie męczy

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

4

chyba jednak poza tym,ze cierpisz Ty najbardziej cierpią inni... pomyśl o tym.
moze nie mowia. ale tez maja uczucia i rozum.

ja na Twoim miejscu odseparowałabym sie od nich dwóch.
przynajmniej na jakis czas.

5

Jestem tu nowa i jeszcze nie wiem jak zacząć? - pomogłybyście mi?

6

zaczac ,ale w jaim sensie? smile
jesli chodzi o poczatej0 to wypadaloby się przedstawic smile tu-> http://www.netkobiety.pl/f56.html  założ swoj watek i napisz kilka slow o sobie.

a nastepnie masz tyle dzialow ile chyba to mozliwe i znajdz cos w tej tematyce,która Cie interesuje. smile pisz, rozmawiaj, pytaj, odpowdaj. smile

7

Przemyśl sobie wszystko i jak najprędzej cos postanów boo możesz juz bez własnego wyboru zostać sama boo to dla niech tez głupia sytuacja

Czasem gdy wszystko wiruje,a cała szpetność oddala się
w głęboki sen. Przychodzi przebudzenie
a reszta jest prawdą. Gdy ciało niszczeje
duch rośnie w siłę. - Jim Morrison

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Niby nie sama a jednak samotna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018