o czym dyskutowac z facetami ? ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » o czym dyskutowac z facetami ? ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: o czym dyskutowac z facetami ? ??

mam 25 lat ,i nie wiem za bardzo o czym dyskutowac z facetami ????
pisze z nimi zawsze ogólnie,w pracy czy ze znajomymi facetami rozmawiam tez na ogólne tematy, czesto o tym kogo porwali ,kogo zabili, gdzie powalilo sie drzewo, gdzie uderzyl piorun, itp  ( to co nadaja w telweizji ) ale zeby tak wyrazic swoja opinie, swoje poglady  to cieżko mi z tym.
Poznalm niedawno fajnego faceta ,piszemy ze soba, nieraz jest skyp ale wlasnie nie mam tematów boje sie ,ze sie mu nie spodobma ,ze uzna mnie za glupia lale z ktora nie ma o czym rozmawiac... kiedy piszemy to sie wyglupiamy, piszemy bzdury,flirtujemy ale o czym rozmawiac nie mam popjecia ?
ze co temat " fajniejsze zycie z alkoholikem czy narkomanem" jaki tutaj poglad dac,co wyrazic  , wiadome ze ani z jednym ani z drugim czlowiekiem , a  u mnie w pracy moga taka rozmowe prowadzic godzinami ! jak oni to robia ?
Albo co bardziej szkodliwe, "alkohol czy narkotyki" ?
Niby czytam internet ale jakos ta wiedza mi ulatuje, jak juz chce cos powiedziec  to i tak ktos ma mocniejsze argumenty, albo ja pomyle polowe faktow po drodze sad ;(
jak rozmawiac z nimi ,no i nie tylko ,czasami sa kobiety z ktorymi nie da sie gadac tylko o ciuchach !!!
tez lubia ciekawe i ambitne tematy ........... co powinnam czytac lub jakie hasla wyszukiwac w google ,oprócz siedzenia na wiadomosciach i tak tych politycznych nie czytam, bo nie mam o tym pijecia tylko takie wlasnie ciekawostki, czasami mysle ze nie potrafie chlonac wiedzy nawet juz z przyjaciolka ledwo zipią moje rozmowy !!!!!! gadamy tylko ogolnie,.

moze podacie tutaj jakies ciekawe ksiazki, recenzje, artykoly do rozmow, czym wy sie interesujecie
Ja kosmetyka ale o tym z facetem raczej nie pogadam i to na randce tongue tym bardziej  smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: o czym dyskutowac z facetami ? ??

Facet też człowiek i można z nimi dyskutować na każde tematy. Z tego co widać to albo trafiasz na mało inteligentnych facetów, albo sama nie masz o czym mówić, ponieważ nie masz pasji, hobby, zainteresowań.
Najlepiej zapytaj go czy ma jakieś hobby, jeśli tak, to niech Ci o nim opowie. Pytaj, słuchaj i może po rozmowie sama na ten temat poczytaj, zainteresuj się. Proste tematy jak filmy - jakie lubi, jakie Ty lubisz, wymieńcie się spostrzeżeniami, możesz potem obejrzeć jakiś film, który Ci polecał. I tak samo z muzyką i z każdym innym tematem.

3

Teo napisał/a:

Facet też człowiek

No to jest bomba! Pozyczam:))

A do autorki watku - najwazniejsze w rozmowie i w ogole kontaktach miedzyludzkich jest bycie soba. Jak zaczniesz sie na Korwina-Mikke albo Kube Wojewodzkiego stylizowac to dupa bedzie a nie konwersacja.
Cos Cie chyba w zyciu interesuje, moda, kuchnia, podroze, romanse slawnych ludzi, zwierzeta, pasjanse - kurde, cos musi byc. I otym z nim rozmawiaj nawet jesli to nie jego hobby. Ale zobaczy i uslyszy pasje w Twoim glosie i to wystarczy. A moze nawet go temat zainteresuje? Tylko nie nawijaj jak katarynka a rozmawiaj, z pytaniami, przerwami na jego komentarze. A potem daj sie i jemu wygadac.
A poza tym, to prawda, ze sa osoby, przy ktorych nic sie z siebie nie wyklepie a z innymi mozna 24x7 przegadac bez snu i pozywienia. Chemia i juz.

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

4

Mussuka napisał/a:
Teo napisał/a:

Facet też człowiek

No to jest bomba! Pozyczam:))

Proszzz smile Tylko oddaj później! big_smile

5

Złośnica, uwierz mi, że nie potrzebujesz książek, google żeby porozmawiać z facetem. Dobrze Teo napisał "facet też człowiek" i wystarczy np. zapytać jakie ma plany na resztę dnia i temat można ciągnąć i ciągnąć. Rozmowa rodzi się jak coś z niczego, temat za tematem. Ja myślę, że ty nie masz problemu z rozmową. Ty masz niską samoocenę i myślisz, że cokolwiek powiesz to będzie głupie. Popracuj przede wszystkim nad tym, przestań myśleć, że co powiesz to nie będzie miało sensu.

Be yourself.

6 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2012-08-07 22:53:00)

Facet też człowiek i można z nimi dyskutować na każde tematy. Z tego co widać to albo trafiasz na mało inteligentnych facetów, albo sama nie masz o czym mówić, ponieważ nie masz pasji, hobby, zainteresowań.

Dokładnie, nie ma reguł może poza jedną - w rozmowie szukasz swojego człowieka, przyjemności i swobody a takiego po prostu się wyczuwa. Samemu też trzeba mieć o czym gadać bo chyba masz o życiu trochę pojęcia niż to co wyczytasz na necie?

A to czy chcesz z kimś gadać zależy w ogromnej mierze od:

Mussuka napisał/a:

A poza tym, to prawda, ze sa osoby, przy ktorych nic sie z siebie nie wyklepie a z innymi mozna 24x7 przegadac bez snu i pozywienia. Chemia i juz.

Dokładnie. Są ludzie inteligentni/interesujący/mądrzy których ciekawie się słucha i z takimi chce się też rozmawiać - żeby usłyszeć więcej. Są ludzie drętwi/nudni/infantylni których nie chce się słuchać i gadka z nimi też się nie klei choćbyś była najbardziej wygadaną osobą jaką znasz, bo po prostu się nie chce ich dalej wysłuchiwać (podtrzymywać rozmowy między wami) - bardzo dużo zależy od towarzystwa i ludzi w grupie - w bardzo ogólnym podziale jest towarzystwo stymulujące i towarzystwo "odmóżdżające" wink

BORN TO BE WILD.

7

a jak to jest dlugoletni zwiazek, gdzie jedno siedzi z przyzwyczajenia na necie,drugie przed tv niby chcialo by sie cos porobic z ta druga osoba ale checi nie ma sad bo jest zaraz, za chwilę i tak zlatuje dzień
czasami ludzie sie wypalaja ale jak to nadrobić ?

8

może spróbuj przypomnieć sobie co lubiliście robić razem i po prostu to zrobić? wyłącz tv,zgaś komputer,usiądź z nim albo idźcie na spacer,pogadać lub pomilczeć ...?to tylko takie moje sugestie,sama to ostatnio przerabiam,jest lepiej,ale trzeba się mocno starać,czasami nawet na siłę,ale pomaga.U mnie właśnie to te złe nawyki,kiedy każde sobie organizuje czas z nosem w czymś tam,zamiast normalnej rozmowy z drugim człowiekiem, spowodowały odsunięcie się od siebie.No może nie tylko to,ale na pewno to ''pomogło''.

''Bywają wielkie zbrodnie na świecie,ale chyba największą jest zabić miłość'' B.Prus

Tak jak napisała Ala Radocha. Niska samoocena to jest problem. Mam tak samo. Z moim facetem rozmawiam na takie w sumie zwykłe tematy typu praca, znajomi itp. Nie umiem rozmawiać z nim o czym innym, o czym myślę, o czym marzę właśnie przez niską samoocenę i braku poczucia własnej wartości i wydaje mi się że cokolwiek powiem to będzie głupie. Myślałam że sama sobotę poradzę ale niestety to nie jest takie proste. Mój chłopak powoli ma już tego dość że nie może normalnie że mną porozmawiać i jak czegoś nie zrobię to będzie koniec. Dlatego w takiej sytuacji myślę że pomoc specjalisty jest potrzebna.

10 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2018-10-25 10:58:25)

katarzynaniscior napisał/a:

Tak jak napisała Ala Radocha. Niska samoocena to jest problem. Mam tak samo. Z moim facetem rozmawiam na takie w sumie zwykłe tematy typu praca, znajomi itp. Nie umiem rozmawiać z nim o czym innym, o czym myślę, o czym marzę właśnie przez niską samoocenę i braku poczucia własnej wartości i wydaje mi się że cokolwiek powiem to będzie głupie. Myślałam że sama sobotę poradzę ale niestety to nie jest takie proste. Mój chłopak powoli ma już tego dość że nie może normalnie że mną porozmawiać i jak czegoś nie zrobię to będzie koniec. Dlatego w takiej sytuacji myślę że pomoc specjalisty jest potrzebna.

Stary temat odkopałaś- ale powiem tak: rozmowa nie polega na olśniewaniu kogoś elokwencją czy wiedzą. Jak chłopak opowiada o czymś, na czym się nie znasz, to nie myśl nad ciętą ripostą- niech on opowiada, a Ty możesz go o coś zapytać, jak Cię zainteresuje i nie o to koniecznie, co myślisz że zainteresuje jego. Nie bój się wyrażać własnego zdania, nawet jak wydaje Ci się głupie.
rozmawiacie o nowym aucie? On chce o silniku, a Ciebie bardziej interesuje kolor lakieru, bo pasuje do sukienki- to powiedz o tym.
Nie ma głupich pytań, nie ma głupich odpowiedzi. Po prostu rozmawiaj jak z koleżanką, o wszystkim. Nie jesteś głupia- jesteś inna.
Jak nie wyjdzie i czujesz się spięta, to nie ten.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

11

Mam tak samo. Z moim facetem rozmawiam na takie w sumie zwykłe tematy typu praca, znajomi itp. Nie umiem rozmawiać z nim o czym innym, o czym myślę, o czym marzę właśnie przez niską samoocenę i braku poczucia własnej wartości i wydaje mi się że cokolwiek powiem to będzie głupie.

Trochę wydaje mi się dziwne, że przebywając w towarzystwie chłopaka, bądź co bądź relatywnie bliskiej osoby, spinasz się tak bardzo, że trudno Ci wyrażać własne zdanie. A może po prostu brak Ci wiedzy i tego zdania tak naprawdę nie masz? Wtedy pozostają tematy neutralne, ale jeśli ktoś potrzebuje partnera do dyskusji, to w dalszej perspektywie istotnie może mu tego brakować.

Co on dokładnie do Ciebie mówi, kiedy daje do zrozumienia, że nie może z Tobą normalnie porozmawiać? Pytam, bo jego słowa mogą nas trochę nakierować.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

12 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2018-10-25 15:11:20)

- o sporcie (Legia - Górnik 2:0)
- o motoryzacji (.....BMW oooo)
- o sprzęcie RTV (najlepzza komóra)
- o wędkarstwie (taaaaka ryba)
......
......
I najważniejsze .....o kobietach smile

P.S. Tylko uwaga, czasem można trafić na odmieńca.....co to tylko o teatrze, literaturze....itp.
smile

13

zwyczajny gość napisał/a:

P.S. Tylko uwaga, czasem można trafić na odmieńca.....co to tylko o teatrze, literaturze....itp.
smile

Gorzej, jak się trafi na takiego, co tylko o sobie gada smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
santapietruszka napisał/a:
zwyczajny gość napisał/a:

smile

Gorzej, jak się trafi na takiego, co tylko o sobie gada smile

Aaaaa to wtedy wystarczy tylko słuchać, słuchać, słuchać......by konwersacja wartko płyneła smile

Dla mnie też to jest dziwne. Powiedział że nie rozmawiam z nim bo rozmowa w kółko o tym samym to nie jest rozmowa, że nie wypowiadam się na żadne tematy. On zaczyna a ja mu przytakne nie rozwijam tematu dalej, nie planujemy nic razem. Nie wiem dlaczego tak jest. I wcale nie jest mi z tym dobrze.

16

Dla mnie też to jest dziwne. Powiedział że nie rozmawiam z nim bo rozmowa w kółko o tym samym to nie jest rozmowa, że nie wypowiadam się na żadne tematy. On zaczyna a ja mu przytakne nie rozwijam tematu dalej, nie planujemy nic razem. Nie wiem dlaczego tak jest. I wcale nie jest mi z tym dobrze.

A przytakujesz, bo się zawsze zgadzasz?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

Nie chodzi o to że się zawsze zgadzam tylko po prostu odpowiadam krótko, nie rozwijam tematu...

18

Nie chodzi o to że się zawsze zgadzam tylko po prostu odpowiadam krótko, nie rozwijam tematu...

Jak się nie zgadzasz, nie chcesz powiedzieć dlaczego?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

Jeśli się nie zgadzam nie chcę powiedzieć dlaczego bo w sumie sama nie wiem dlaczego. Uwierzcie mi że naprawdę chciałabym być normalna no ale niestety,nie mogłam sobie wybrać

20

Jeśli się nie zgadzam nie chcę powiedzieć dlaczego bo w sumie sama nie wiem dlaczego.

O ile jestem w stanie zrozumieć, że masz problem z głośnym wyrażaniem swojego zdania, zwłaszcza jeśli trudność sprawia Ci otwarte argumentowanie, o tyle że można się z czymś nie zgadzać i nawet nie wiedzieć dlaczego, chyba wykracza już poza moje możliwości wyjaśnienia tego 'zjawiska' wink.

Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

21

Po prostu bądź sobą. Mężczyźni, wbrew pozorom tak samo lubią ploty, intrygi, sensacje - a może nawet bardziej niż my. Więc może idź w tym kierunku, jeśli nie masz jakichś swoich pasji czy wiedzy na konkretne tematy.
Opowiadaj o swoich codziennych "przygodach", problemach, konfliktach, wyrażaj swoje opinie z pasją, emocjonalnie i szybko go wciągniesz w dyskusje i zainteresujesz swoją osobą. Przy okazji da Ci dziesiątki  rad, co i jak masz zrobić, co i jak powinnaś powiedzieć. To ich powołanie !. Przy następnym spotkaniu zaraz będzie pytał : i co tam z ...... To działa, bo szybko angażują się emocjonalnie.

22

justa_pl napisał/a:

Po prostu bądź sobą. Mężczyźni, wbrew pozorom tak samo lubią ploty, intrygi, sensacje - a może nawet bardziej niż my. Więc może idź w tym kierunku, jeśli nie masz jakichś swoich pasji czy wiedzy na konkretne tematy.
Opowiadaj o swoich codziennych "przygodach", problemach, konfliktach, wyrażaj swoje opinie z pasją, emocjonalnie i szybko go wciągniesz w dyskusje i zainteresujesz swoją osobą. Przy okazji da Ci dziesiątki  rad, co i jak masz zrobić, co i jak powinnaś powiedzieć. To ich powołanie !. Przy następnym spotkaniu zaraz będzie pytał : i co tam z ...... To działa, bo szybko angażują się emocjonalnie.

Zdradzasz jej odwieczne tajemnice rodzaju męskiego za co jest tylko jeden wyrok. Został właśnie na Tobie zalockowany tracker. Masz 48 h na pożegnanie się z rodziną.

tongue

P.S. Nie wiem, którzy mężczyźni lubią ploty. "Informacje" typu kto kogo strasznie mnie niesmaczą i nie trzymam takich mężczyzn w swoim towarzystwie. Jeśli kobieta zaczyna takie gadki po prostu jej nie słucham.

23

Jeśli się nie zgadzam nie chcę powiedzieć dlaczego bo w sumie sama nie wiem dlaczego. Uwierzcie mi że naprawdę chciałabym być normalna no ale niestety,nie mogłam sobie wybrać

Wybierz takiego chłopaka, przy którym będziesz czuć się dobrze i swobodnie po prostu w każdej sytuacji. To widocznie nie ten..

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

24

Ferreus somnus napisał/a:

P.S. Nie wiem, którzy mężczyźni lubią ploty.

Nie generalizując napiszę, że znam takich całkiem sporo i nie jest to zależne od poziomu wykształcenia, inteligencji, środowiska czy zajmowanego stanowiska. Niektórzy mają to wyraźnie wpisane w swoją naturę, a z tą się nie wygra wink.

Nie o to chodzi że to nie ten. Ja mam po prostu problem z rozmową z facetami i to problem jest że mną a nie z facetami.

26

(...) Dlatego w takiej sytuacji myślę że pomoc specjalisty jest potrzebna.

Kiedy przejdziesz od myślenia do realizacji?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

Właśnie przeszłam do realizacji

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » o czym dyskutowac z facetami ? ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018