ciucholand z klasą w waszym mieście .tani ciuch :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » ciucholand z klasą w waszym mieście .tani ciuch :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: ciucholand z klasą w waszym mieście .tani ciuch :)

Witam serdecznie ,
Rozpoczynam nowy wątek  , ponieważ jestem ciekawa co sądzicie o ciucholandach . Ja wybrałam się ostatnio na zakupy i trafił na jeden z takich sklepów w moim miescie i byłam mile zaskoczona wysokim poziomem odiezy.Jeżeli macie chwilę i ochotę podzielić się  informacjami odnośnie tańszych i fajnych ciuchów z dziewczynami , proszę o odpowiedz .

```````````````````````````````````````````
Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ciucholand z klasą w waszym mieście .tani ciuch :)

kiedyś często wyszukiwałam sobie ciekawe ciuszki w ciucholandach, ale na dzień dzisiejszy kupowanie w takich sklepach mija się dla mnie z celem, ja akurat dzięki pracy jaką wykonuję mam zazwyczaj jakieś 70, 50% zniżek w wielu sklepach, więc nie mam już potrzeby chodzić do lumpków, ale nie o tym chciałam..... przez to,że w sklepach można natknąć się teraz na świetne wyprzedaż, gdzie spodnie można kupić za 30 zł, bluzki i topy też są bardzo tanie, ja osobiście nie widzę potrzeby kupowania czegoś noszonego za tę samą cenę co nowy towar. Lumpki miały swoje 5 min w czasach kiedy było niewiele centrów handlowych i wszystko było okrutnie drogie, teraz jest inaczej i ja osobiście te sklepy omijam

cóż po chlebie kiedy nie smarowany niebem

CZeść ! Dziękuję za odpowiedz.
Ja uważam podobnie , ale po 4 godzinnej podrózy po centrach handlowych straciłam nadzieję ze kupię coś "fajnego " za nie duże pieniądze wink i trafiłam do Wzorcowni w gdańsku . Markowe angielskie marki takie jak top shop , river island , new look .... za na prawdę nei duże pieniądze . kupuję tak od pół roku i nie odwiedzam już centrum handlowe . zaoszczedziłam już na swoj ukochany samochodzić . Wciąż mam cos nowego i bardzo orginalnego a stać mnie na duzo duzo więcej .Pozdrawiam smile

```````````````````````````````````````````
Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

4

Ciucholandy czasem są pełne modnych,dobrych jakościowo ubrań.Trzeba tylko umieć znaleźć odpowiedni i umieć poszperać w nim...

5

Mam takie samo zdanie jak ty Selena. Można tam znaleźć fajne rzeczy z nie duże pieniądze.

6

przede wszystkim tam się nic nie powtarza smile i nie chodzisz w tym co setki innych dziewczyn!! ciuszki z lumpka są unikatowe smile i do tego tanie big_smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

7

Paulina jestem. Mieszkam w Poznaniu. Są tu fajne ciucholandy. Jeden jest na Św. Marcinie( jeden po schodach w dół, a drugi piętro wyżej) Są fajne ciuchy, tylko trzeba dobrze szukać:)
ostatnio znalazłam tam 2 topy i dwie spódniczki:) Jest tanio:) Polecam.:)

8

A ja ubieram się praktyczne tylko w ciucholandach stało się to dla mnie pewnego rodzaju hobby za 50 zł wychodzę z dwiema pełnymi po brzegi siatami i nie mówię tu o jakiś zwykłych ciuchach mam hopla na punkcie np. futerek (mam 3 z ciuchów piękne kurteczki każda za 20zł) dwa markowe płaszczyki w tym też jeden z futerka a o satynowych kompletach czy bluzeczkach na imprezy nie wspomnę każda od 5 do 12zł.

9

fenix napisał/a:

A ja ubieram się praktyczne tylko w ciucholandach stało się to dla mnie pewnego rodzaju hobby za 50 zł wychodzę z dwiema pełnymi po brzegi siatami i nie mówię tu o jakiś zwykłych ciuchach mam hopla na punkcie np. futerek (mam 3 z ciuchów piękne kurteczki każda za 20zł) dwa markowe płaszczyki w tym też jeden z futerka a o satynowych kompletach czy bluzeczkach na imprezy nie wspomnę każda od 5 do 12zł.

fenix a gdzie kupujesz te cuda ??? .. \..

ja również lubię zaglądać od czasu do czasu zawsze coś można ciekawego upolować , przerobić i ma się ciekawy oryginalny ciuszek za małą kasę , dzięki temu stać mnie na fajniejsze buty czy torebkę  wink

10

Bochnia albo Kraków

11

kurczaczek ... czyli w Niepołomicach nic wartego uwagi sad   ... oj będę się musiała udać do tej Bochni smile - dzięki fenix i pozdrawiam

12

jak tak samo -uwielbiam takei sklepy.
moj M nazywa mnie zawodową szmaciarą.
mam kilka punktow i sa rewelacyjne ubrania, oryginalne a przede wszystkim dobre jakosciowo, no i firmy i ceny smile

och. musze sie wybrac.:)

13

Wczesajka, mój R nazywa mnie 'lumpexiara - pierwsza klasa'

po tym jak znalazłam kilka sweterków Zara i torbę Prady to kochaaam tam chodzić smile

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

14

ja jutro ide do lumpeksu w poniedzial;ki ciuchy za 1zl smile złotów kolo Piły

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » ciucholand z klasą w waszym mieście .tani ciuch :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018