Jak wyprać niebieską kurtkę jeansową obszytą białym kożuszkiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak wyprać niebieską kurtkę jeansową obszytą białym kożuszkiem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jak wyprać niebieską kurtkę jeansową obszytą białym kożuszkiem

Ręcznie? w pralce? w proszku , w płynie? Nie pytajcie o metke, odciąłem smile Nie wysyłajcie też do pralni chemicznej-nie mam dwóch lewych rąk( to jest tylko kurtka)
Z góry dziękuję za pomoc

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-01-03 19:01:30)

Odp: Jak wyprać niebieską kurtkę jeansową obszytą białym kożuszkiem
WyleniałyKocur napisał/a:

Ręcznie? w pralce? w proszku , w płynie? Nie pytajcie o metke, odciąłem smile Nie wysyłajcie też do pralni chemicznej-nie mam dwóch lewych rąk( to jest tylko kurtka)
Z góry dziękuję za pomoc

Wrzucić do pralki, biorąc na klatę ryzyko, że gdy wyciągniesz kurtkę z pralki będzie już miała błękitny kożuszek.
Zawsze można dorzucić do pralki color catcher, mnie nigdy nie zawiódł. Zakładam, że w Polsce są do dostania.
Inna opcja, że pierzesz ręcznie starannie unikając równoczesnego moczenia dżinsowych części kurtki i białego kożuszka, zakładam, że jest to technicznie wykonalne.

Najlepiej ręcznie, w płynie do prania. Najpierw kozuszek, trzymając w górze drugą część kurtki, później część dżinsową trzymając w górze kożuszek. Z płukaniem tak samo.  Nie ryzykowałabym prania w pralce, ale jeżeli już się zdecydujesz, to w wodzie max 30 stopni, a najlepiej w zimnej.

4

MagdaLena1111 napisał/a:
WyleniałyKocur napisał/a:

Z góry dziękuję za pomoc

Wrzucić do pralki, biorąc na klatę ryzyko, że gdy wyciągniesz kurtkę z pralki będzie już miała błękitny kożuszek.
Zawsze można dorzucić do pralki color catcher, mnie nigdy nie zawiódł. Zakładam, że w Polsce są do dostania.
Inna opcja, że pierzesz ręcznie starannie unikając równoczesnego moczenia dżinsowych części kurtki i białego kożuszka, zakładam, że jest to technicznie wykonalne.

Są do dostania w każdym Rossmanie (firmy Domol) - to są raczej takie tańsze, ale dają radę. wink Autorko jak zapytasz o chusteczki zapobiegające farbowaniu do prania, to na bank pani w sklepie skojarzy o co chodzi.
Wg mnie najlepiej byłoby wrzucić to na tryb delikatny, niska temperatura (jw), do tego dołożyć chusteczki (jw) i raczej powinno być w porządku. smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jak wyprać niebieską kurtkę jeansową obszytą białym kożuszkiem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018