Temat: C-thru jaki zapach waszym zdaniem najlepszy?

Co sądzicie o  C-Thru? Jaki zapach najlepszy ? A może w ogóle ich nie znacie . Ja mam w swojej kolekcji 2 zapachy . LOVELY GARDEN - Lovely Garden to zapach o niebanalnej kompozycji. Łączy w sobie akordy owocowe oraz delikatne nuty kwiatowe i perłowe. Jest wyjątkowo kuszący dzięki niezwykłej woni lilii wodnej i passiflory. Piżmowa baza daje wrażenie wyrazistości i zmysłowości. EMERALD SHINE  to pobudzający zapach, którego główne nuty to zapachy owoców, doprawione odrobiną białego piżma i drzewa sandałowego. Początkowo zapach pachnie owocowo, by po chwili przemienić się w piękną i pełną kwiatów kompozycję zapachową. Docenią go wszystkie odważne, otwarte i bezpośrednie osoby.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: C-thru jaki zapach waszym zdaniem najlepszy?

Moja dziesięciolatka go doceniła.A konkretnie zielony i fioletowy:)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

3

Ja kiedyś też kilka razy skusiłam się na Cthru, zielony to mój numer jeden, bo uwielbiam zapachy świeże a nie słodkie i mdlące.

The Day I Realized You're Gone...

4

Ja tam lobię wszystkie słodkie zapachy C-thru:D Od najmłodszych lat mam do nich słabość smile Jednak mój facet zawsze mi narzeka, że za słodko pachnę i już rzadko ich używam ;/ Ale w jakieś wyjątkowe okazje zawsze ich użyje big_smile Jak dla mnie są najlepsze

5

Też najbardziej lubię zielony C-Thru smile Ten różowy też jest dość przyjemny.

6

angilka napisał/a:

Też najbardziej lubię zielony C-Thru smile Ten różowy też jest dość przyjemny.

Też lubuię ten zielony ale i różowy pozostałych jeszcze nie odkryłam bo nie kupię w ciemno jak nie ma na półce próbek. A ma któraś z Was może czerwony bo o Nim slyszałam , że niby ladnie pachnie.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

7

gojka102 napisał/a:

Moja dziesięciolatka go doceniła.A konkretnie zielony i fioletowy:)

Tez lubię najbardziej fioletowy, zielony podoba się mojej mamie, mi w sumie tez. Spodobał mi się tez ten nowy czarny.

8

Dzisiaj kupiłam sobie niebieski ale troszkę chyba jak dla mnie duszący . Rossman ma nowy zapach C - thru zielona herbata i limonka nie wiem jak pachnie bo nie było testera ale się domyślam .... A ma któraś czarny lub złoty C- Thru ?

9

Zdecydowanie zielony to mój nr jeden, ale niestety... używa go moja teściowa i odkąd poczułam ten zapach na niej, jakoś mi się odwidział big_smile