Jaka duża torebka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaka duża torebka?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 68 ]

Temat: Jaka duża torebka?

Bardzo mi sie podobaja te duze torebki a wrecz torby, znacie jakies ciekawe ich wzory?
interesują mnie takie uniwersalne tj i do eleganckiego bucika jak i do bardziej sportowego

http://img709.imageshack.us/img709/4622/torebkidamskie.jpg

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaka duża torebka?

mi się ostatnio bardzo spodobała ta :
http://www.allegro.pl/item575576826_ges … owosc.html

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

3

Fajna ta torebka.Ja też lubię duże torebki.

4

małe torebki na długich paskach pasuja i do eleganckiego stylu i do sportowego smile

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

5

Ja ostatnio zmęczona upychaniem wszystkiego do mojej niewielkiej torebki postanowiłam poszukać czegoś orygianlnego porządnego i eleganckiego zastanawiam się nad kupnem brązowej stylowej torebki, którą będę mogła nosi na co dzień: http://sklep.wukador.pl/image_func.php? … rod_id=173

6

Ja też lubie ale przyznam, że nie zawsze czuje się z taką komfortowo bo wydaje mi się że jestem za drobna i za niska do dużej torby. Uwielbiam torebki z Zary, poprzednia kolekcja nie miała nic dla mnie ale może w tej coś znajdę.

7

Uwielbiam duże torby, wszystko się mieści, z jedną nawet na siłownie chodzę, buty, ręcznik, strój wszystko mam;D
mój ostatni nabytek od Bremi, neutralna nie muszę się martwić że nie będzie pasować;] Chciałam wstawić linka ale nie mogę(nowy uzytkownik):( wejdź sobie na ich sklep;].

8

Nie wyobrażam sobie śmigania na codzień z małą torebeczką. Wszystko, co niezbędne upycham do dużej, brązowej torebki, która na szczęście do wszytskiego pasuje. Była trochę droga, ale czuję, że to inwestycja na conajmniej 3 lata smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

9

Ja też byłam zakochana w dużych torebkach do czasu,aż nie kupiłam listonoszki.Tak przypadła mi do gustu,że nie mogę się z nią roztac.Ilekroc przepakuję wszystkie swoje drobiazgi do dużej torebki,to nie mogę niczego znaleźc i kończy się natym,że wracam znów do listonoszki.

10

Wdziałam taką ostatnio, bardzo ładnie wyglądała ale boje się, że nie będzie pasowała do mojej garderoby. Z czym ją nosisz?:)

11

Ja kiedyś ubustwiałam duże torby, posiadam ich trochę, nawet jedną z długim paskiem i jest ogromniasta tongue
Ale zakochałam się w mojej nowej pięknej małej  torebce jest mała ale dość pojemna, na długim pasku, bardzo wygodna i w modnym karmelowym kolorze, i to właśnie z nią prawię wszędzie chodzę, a duże rzeczy po prostu w ładną ekologiczna papierową torbę lub teczka(bo zazwyczaj to notatnik)

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

12

http://kissarabbit.pl/produkt,XXL,Podr% … 4%85z,1300 co sądzicie o tej torebce? Nie jest za duża na co dzień? Mam na myśli np. wyjście na uczelnie na zajęcia.

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

13 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2010-09-26 10:49:55)

według mnie bardzo fajna. Pasuje do większości stylizacji, a idąc na uczelni czy do pracy wszystko co potrzebne się zmieści smile
Tylko może być trochę niewygodna w noszeniu, bo tak jak pisze obok podróże itp. to i tak torbę ma się w ręku a tutaj chcesz za łożyć na ramię a rączki dość krótki ....
Więc nie wiem jak by się ją nosiło dłuższy dzień.
Dlatego ja preferuje małe i teczkę bądź coś typu worek, worek głównie wtedy gdy po uczelni mam setki innych planów i w tej torbie potrzebuje zmieścić pół mieszkania smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

14

ciekawa, teraz w sklepach sporo jest taki wielkich toreb:)

15

W każdym sklepie jest mnóstwo dużych toreb.
A ta torba jest naprawdę świetna,  pojemna a to najważniejsze dla kobiety wink

. Alejki wspomnień.

16

jak przekalkulowałam wymiary to laptopa w nią nawet wcisnę smile chyba ją wezmę. Zamawiałam już wcześniej z tego sklepu i mieli w porządku towar.

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

17

Zajrzyjcie do nowego sklepu internetowego z torebkami na szminka.net !!!super trendy wzory a przy tym najniższe ceny!

18

Mi też bardzo podobają się duże torebki, a w zasadzie torby. Są bardzo przydatne,szczególnie jeżeli chce zabrać więcej rzeczy,nie tylko kosmetyki ale np: zeszyty na uczelnie. A macie jakieś ulubione firmy lub sklepy z których kupujecie torebki? Bo ja po prosu poluje na okazję,nie mam ulubionej marki.

19

Duże torebki to dla mnie nie tylko świetne, praktyczne rozwiązanie, ale też styl i klasa:). Oczywiście pod warunkiem, że kupimy coś ładnego, porządnie wykonanego i z solidnych materiałów. Przeglądałam ofertę tego sklepu Wu-ka-dor, który sprzedaje torebki ze skóry naturalnej i dowiedziałam się jeszcze, że nie mają sklepu stacjonarnego, ale są też plusy tego, bo ich produkty w internecie są przez to tańsze przez brak pośredników.

20

Uwielbiam torebki w takim stylu.A ta jest urocza.
http://www.republika.pl/nikolau//PR435.jpg

21

Jestem fanką dużych torebek mam ich w szafie sporo ale tą co pokazała Nam Zamyślona39 jest fajna podoba mi się . Gdzie można taką kupić? Pozdrawiam

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

22 Ostatnio edytowany przez Zamyślona39 (2011-02-22 16:43:43)

Liren25,nie pamietam,gdzie ją wyszperałam w necie .Wiem tylko ,że to był jakiś sklep.
Ale jest śliczna i będę polować na podobną.

23

Znalazłam tą torebkę na http://www.groupon.pl/sites/www.citydeal.pl/lp/lp/013/shopping.php?CID=PL_DIS_176_46_146_1&utm_source=dis_176&utm_medium=dis_46&utm_campaign=dis_146&utm_content=dis_1

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

24

Ja ostatnio odkryłam fajny sklep internetowy BREMI z paskami i torebkami. . Ma na prawdę przestępne ceny.Polecam.

25

Jaa też uwielbiam torebki big_smile małe, duże, workowate, kuferki:D ostatnio własnie spodobały mi się kuferki i zamówiłam sobie taki: http://allegro.pl/show_item.php?item=1471986426#gallery Już się nie mogę doczekać,aż w niej gdzieś wyskoczę wink

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

26

czemu kobiety tak kochają torebki wink ? mi wystarczy portfel i telefon tam wszystko mieszczę... tongue

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

27

uwielbiam duże torebki. mam ich kilka, najbardziej jednak lubię moją listonoszkę z mexxa. format A4 spokojnie się w niej mieści. Jest na długim pasku, więc noszę ją przez głowę, praktycznie przez cały rok. Latem oprócz brązowej listonoszki mam jeszcze dużą z Atmosphere - świetna firma smile
ogólnie torebek u mnie dostatek, ale nie zmieniam ich zbyt często - nie lubię przepakowywać się z jednej do drugiej - zawsze czegoś zapominam przełożyć wink

28

ja od miesiaca szukam czegos dla siebie ale nic niema...

29

agusiec09 napisał/a:

ja od miesiaca szukam czegos dla siebie ale nic niema...

A jaka Cię interesuje?
Może mogłabym Ci jakoś pomóc w znalezieniu jakiejs wymarzonej smile

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

30

Ja polecam torby marki BREMI. Torby są eleganckie, dostępne w różnych kolorach, a do tego wygodne. Zobaczcie same na sklep.bremi.pl.
Na pewno wybierzecie cos dla siebie smile

31

ja też szukam jakieś idealnej torebki dla siebie w każdy możliwy sposób smile zwykłe sklepy, internet, allegro... Mam juz kilka na oku... Niestety nie mogę wklejać linków, bo jestem nowym użytkownikiem sad ani obrazków

32 Ostatnio edytowany przez Juanita (2011-04-09 16:29:57)

JaCzyliOna napisał/a:

cholernie mi sie podobaja te duze torebki a wrecz torby, znacie jakies ciekawe ich wzory?
interesuja mnie takie uniwersalne tj i do eleganckiego bucika jak i do bardziej sprotowego

mysle ze cos takiego Ci sie spodoba :-) znalezione w polskim sklepie z torebkami trendseterka.com
http://img194.imageshack.us/i/majat.png

33

Pierwsza - niebiesko - brązowa jest boska! Choć muszę przyznać, że cena mnie powaliła smile

34 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-10 21:41:34)

Ja uwielbiam wielkie torebki, i mam gdzieś czy wyglądam z nią jak krasnal czy nie. Łatwiej jest w niej coś znaleźć, jak idę na zakupy to wszystko się w dużej torbie zmieści i wbrew pozorom łatwiej jest w niej coś znaleźć niż w małej. Na necie jest mnóstwo sklepów gdzie można kupić wielkie torebki, ja osobiście kupuję moje na spam, ale wystarczy poszukać:)
Pozdawiam

35

Kilroy666 napisał/a:

czemu kobiety tak kochają torebki wink ? mi wystarczy portfel i telefon tam wszystko mieszczę... tongue

i mi przez kilkanaście lat tyle starczało, ale.. jest pewien problem skąd torebka.. otóż zaczęłam chodzić w spodniach bez kieszonek bo nie mogłam znaleźć żadnych innych ładnych hmm no i pojawił się problem gdzie tu upchnąć. stąd u mnie torebka smile ale mała. 15x20 jakoś tak.
..ale ostatnio doszło coś jeszcze. wkurzająco-powtarzający się brak siatki w sklepie. stąd pojawiła się torebką odrobinę większa. jak mi teraz dobrze! tongue
ale mam tylko jedną. wielka nie jest ale i nie mała.
nie cierpię ogromnych torebek. jak to powiedział kiedyś mój kolega "ja nie wiem czy to dziewczyna ciągnie torbę czy ona ją.." big_smile ja też uważam że dziewczyna z dużą torebką wygląda źle.

36

ja takie duże tory uwielbiam w sumie nie wyobrażam sobie innej torebki na co dzień.

37 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-11 21:17:39)

ja lubię duuuuże torebki! takie które zmieszczą wszystkie rzeczy których aktualnie potrzebuję (choć moi znajomi twierdzą, że noszę tam cegły - na wszelki wypadek). Wiem, że z punktu widzenia medycznego - to niezdrowo, ale cóż począć....

spam

38

Może torebka firmy Valentini? Jeśli szukasz czegoś na dłużej to szczerze polecam smile

Posty [ 1 do 38 z 68 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaka duża torebka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018