wybaczenie zdrady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: wybaczenie zdrady

temat sie przewija od dłuższego czasu na forum, standardowo.

Co sądzicie o wybaczeniu zdrady przez faceta. czy takie zachowanie to ewidentny brak szacunku dla samej siebie?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Magdazzz (2012-06-04 21:38:26)

Odp: wybaczenie zdrady

,

3

Magdazzz napisał/a:

,

Ok załużmy taka sytułacje. Dajemy drugiej osobie szanse. Wzajemnie staramy sie na odbudowanie relacji, zaufania i wybaczenia. Z czasem sie dowiadujemy ze ponownie zostaliśmy zranieni przez tą samą osobę w ten sam sposób. Co wówczas? Czy nasz szacunek do siebie samej bedzie taki sam jak poprzednio?

4

pchła napisał/a:

Ok załużmy taka sytułacje. Dajemy drugiej osobie szanse. Wzajemnie staramy sie na odbudowanie relacji, zaufania i wybaczenia. Z czasem sie dowiadujemy ze ponownie zostaliśmy zranieni przez tą samą osobę w ten sam sposób. Co wówczas? Czy nasz szacunek do siebie samej bedzie taki sam jak poprzednio?

Z szacunkiem do siebie, nie miałam najmniejszych problemów. Dałam drugą szansę, ponieważ byłam przekonana, że powinnam. Trzeciej szansy, niestety nie było smile  Powodem jej braku, nie był bynajmniej strach przed utratą  szacunku do siebie, ile świadomość, że ten szacunek stracę w oczach drugiej strony. Wiem, że  w tym konkretnym przypadku, moja "wspaniałomyślność" zostałaby zinterpretowana, jako słabość...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018