nieudany "pierwszy raz".. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nieudany "pierwszy raz"..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: nieudany "pierwszy raz"..

Mam "dopiero" 18 lat i zawsze uciekałam od uczuc jakie mogłyby połączyc mnie i drugą osobę..aż pewnego razu mój przyjaciel zapytał mnie czy nie moglibyśmy spróbowac czegoś więcej...zgodziłam sie. może z ciekawości, może dlatego że mi sie trochę podobał..Bałam się do niego zbliżyc jak byliśmy razem bo nie chciałam przesadzic. Każdą wolną chwilę spędzaliśmy razem, cały czas rozmawialiśmy, i wiedziałam że mogłabym na niego liczyc..tylko że czułam się czasem jakby robił to z litości, czułam że nie interesuje sie tym co u mnie się dzieje i nie chciał poznawac moich pasji, a do tego kiedy zobaczyłam że pisze z jedną z moich koleżanek to powiedział że przyjaciele są dla niego najważniejsi, a dziwczyna jest i może jej nie byc..Na jednym ze spacerów powiedziałam mu, żebyśmy ponownie zostali przyjaciółni..wyznawałam wtedy zasadę że jak na prawde coś do mnie czuje to "wróci". Po tym nie opuścił mnie, był zawsze kiedy go potrzebowałam pisaliśmy smsy przytulaliśmy się tylko nie mówił mi że jestem dla tego ważna nie trzymał za rękę i nie całował.. po pięciu miesiącach tej " przyjaźni" doszłam do wniosku że żałuje i chciałabym spróbowac jeszcze raz. powiedziałam mu o tym a on tylko popatrzył się na mnie i powiedział że jest mu dobrze tak jak jest i żeby tak zostało. . poczułam jakby ktoś zcisnął mi żołądek..Jak wróciłam do domu napisał mi smsa że przeprasza i chce żeby nic się nie zmieniło po tej rozmowie. wiedziałam ze to bd dla mnie trudne ale zgodziłam się . Po tygodniu...już nie rozmawiamy. nie odpisuje na smsy nie uśmiecha sie jak mnie mija a w ostatnim sms-sie napisał że jest mu ciężko.. nie wiem co to ma znaczyc..Jak mam dac sobie z nim spokój. wiem że dużo jest takich sytuacji albo podobnych ale nie umiem z nich "kożystac". Może ktoś ma pomysł jak sprawic zeby znowu było dobrze?? żebym sobie odpuściła, stała się obojętna ? ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nieudany "pierwszy raz"..

nie ma żadnego sposobu ,żeby stać się obojętną. Nikt nie pomoże w tym.. ja sama staram się zapomniec o"przyjacielu",który miał dziewczyne. Sama w głowie musisz sobie ułożyć,ze nie jest Ciebie wart i ,że zasługujesz na kogos lepszego!! O tego trzeba zacząc,najpierw trzeba zwyciezyc w głowie. smile

3

Odp: nieudany "pierwszy raz"..

Domnia jesteś młodziutka, takich sytuacji może być wiele w Twoim życiu.. uwierz, że stanie Ci się obojętny prędzej czy później. On też pewnie jest młody, mało kiedy chłopak w tym wieku myśli poważnie o związkach. Może się przeraził tym wszystkim. Postaraj się go totalnie zignorować, skoro taka była jego wola.
Wydajesz się bardzo delikatną dziewczyną i wrażliwą. Nie pozwól by ta sytuacja zamknęła Twoje serce na bliskość. Nie zraź się.. pisałaś, że uciekałaś od uczuć, może właśnie dlatego, że bałaś się zranienia.. Nie pozwól by to zaważyło na Twoim dalszym życiu osobistym. Zastanów się jakie wnioski możesz wyciągnąć z tej lekcji na przyszłość. A jak tylko zamkniesz rozdział, rozpocznie się kolejny. Bo życie to jedna wielka lekcja. Bardzo dobrze się zachowałaś mówiąc mu żebyście zostali przyjaciółmi.. przynajmniej zobaczyłaś jego podejście do tej sprawy.. a może dzieki temu zatęskni i wróci.
Pozdrawiam smile

"Wczorajszy ból jest dzisiejszą siłą!"

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nieudany "pierwszy raz"..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018