Zrozumiałem, co straciłem dopiero po fakcie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zrozumiałem, co straciłem dopiero po fakcie...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Zrozumiałem, co straciłem dopiero po fakcie...

Sprawa wygląda mniej więcej tak: Zależało jej na mnie, nie szukałem dziewczyny, więc dałem jej do zrozumienia, że nic z tego. Przestaliśmy się do siebie odzywać. Dopiero po dwóch miesiącach zaczęło mi jej brakować, czuję taką dziwną pustkę, chyba za nią tęsknię.. Nie potrafię skupić myśli. Wpatruję się w okno, jak głupi, bo przystanek, na którym wysiada jest akurat obok mojego domu. Wariuję, jak jej nie zobaczę.. no i teraz nasuwa się pytanie: Co ja mam robić? Wyjdę na kompletnego idiote pisząc do niej, minęło tyle czasu... Pomożecie? Co z tym zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zrozumiałem, co straciłem dopiero po fakcie...

Fakt pisząc do niej wyjdziesz na idiotę tongue

Ale weź tak np. zrób jej niespodziankę i czekaj z kwiatami na tym przystanku:)) Jest nadzieja, że ona jeszcze o Tobie nie zapomniała...

3

Działaj jeśli Ci na niej zależy zanim zobaczysz, że wysiada z autobusu z kimś innym ...

4

Racja, powinieneś coś zrobić smile to jest nieważne, że minęło tyle czasu, ważne jest to, że zrozumiałeś ,że jest dla ciebie ważna smile

5

Ja jestem taką dziewczyną, której zależy na chłopaku, który nie chce się angażować. Minął miesiąc od zerwania kontaktu, a ja dałabym wszystko, żeby on coś do mnie poczuł. Jeśli jesteś pewien, że coś do niej czujesz to działaj!!!! Uważam, że nie da się w 2 miesiące zapomnieć o uczucie. A najgorsze uczucie w życiu to duszenie miłości do kogoś.. trzymam kciuki! smile

6

Dalej idz na ten przystanek i działaj!!!! Dziewczyna sie pewnie ucieszy!  Tylko czy Ci uwierzy?

7

A ja poradzę Ci, żebyś się zastanowił na spokojnie. Dwa razy w życiu miałam tak, że nagle czułam COŚ do gości, do których naprawdę mnie nie ciągnęło. Dobrze, że nie miałam wtedy przy sobie telefonu, bo po krótkim czasie okazywało się, że byłam o krok od zrobienia czegoś bardzo głupiego.

Przypomnij sobie- dlaczego nie chciałeś się z nią umówić od razu?

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zrozumiałem, co straciłem dopiero po fakcie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018