praca w głębokiej Szkocji na odludziu :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » praca w głębokiej Szkocji na odludziu :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez staram_sie (2012-03-20 20:00:00)

Temat: praca w głębokiej Szkocji na odludziu :)

No właśnie, mam dylemat nad dylematami...

Po wysłaniu milionów CV, dostałam propozycję pracy na totalnym odludziu, w małej wioseczce. Najbliższe większe miasto znajduje się ok 100 mil, lotnisko, gdzie latają samoloty z Polski - 200 mil.
Praca sezonowa, na 6 mies.
Plusy: tanie życie i brak pokus, podszkolenie języka, przepiękne widoki, góry (dla mnie raj), możliwość wyciszenia się i przemyślenia życia.
Minusy: szkocki akcent, totalne odludzie (szybko można wpaść w depresję), pogoda, straszny problem z dojazdem, co jest do zrobienia, ale długie godziny tułaczki, nieznajomi ludzie, praktycznie praca załatwiona, ale to taki wyjazd w ciemno, bo nic o tym miejscu mi nie wiadomo (tylko to co zapewnia kontrakt+google).

Czy ktoś z Was może pracował w taki sposób?
Mam czas do świąt na zastanowienie się, ale to nie może być pochopna decyzja.
Proszę o rady.
Pozdrawiam

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. Zatrzymać je przy sobie można tylko ciężką pracą i wiarą.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praca w głębokiej Szkocji na odludziu :)

Witaj:) Masz wiecej minusow niz plusow zapisanych. Moze zastanow sie co jest dla Ciebie priorytetem w tym, ze chcesz wyjechac. Wydaje mi sie, ze jesli to jest tylko na 6miesiecy to nie bedzie zle bo masz limit czasowy i wiesz kiedy wrocisz.
Ja mieszkalam w Szkocji 10 miesiecy-rejon Ayrshire(zachod Szkocji).Gdzie Ty bedziesz, jesli mozesz napisac.Pozdrawiam.

3

rose shire wink o ile w ogole tam bede wink
mieszkalas w jakims miasteczku czy w wiosce? jesli mozna wiedziec wink

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. Zatrzymać je przy sobie można tylko ciężką pracą i wiarą.

4

witaj" staram_ sie" a co to za praca moze dla mnie by sie cos znalazło to chetnie pojade z toba ,jestem spokojna i sympatyczna ,samotna osoba ,głowa do gory bo moze sie tam odnajdziesz i bedzie dobrze czego Tobie życze

5

monika3535 napisał/a:

witaj" staram_ sie" a co to za praca moze dla mnie by sie cos znalazło to chetnie pojade z toba ,jestem spokojna i sympatyczna ,samotna osoba ,głowa do gory bo moze sie tam odnajdziesz i bedzie dobrze czego Tobie życze

niestety, maja tylko 1 miejsce hmm

6

Ja bym pojechała, napewno nie będzie tak źle, a może sama się zdziwisz jak Ci się spodoba! Poza tym sama mówisz, że to na 6 miesięcy, więc nie jest to krok który zaważy na całym Twoim życiu, ale nowe doświadczenie napewno! Myślę, że szybciej pożałujesz jak nie skorzystasz z tej okazji, niż jeżeli się zdecydujesz.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » praca w głębokiej Szkocji na odludziu :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018