Moja 5-letnia córa chce się malować - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Moja 5-letnia córa chce się malować

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Moja 5-letnia córa chce się malować

Nie wiem czy pozwolić Anulce by się malowała, ale gdy widzi mnie robiąca makijaż, zawsze coś podbiera, maluje oczy i usta, jest dużo śmiechu  i zabawy, ale nie wiem czy powinnam jej na to pozwalać, czy te kosmetyki jej nie zaszkodzą?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja 5-letnia córa chce się malować

Moja mała też lubi zaglądać do maminej kosmetyczki, ale raz na jakis czas pozwalam jej się pomalować-np. usta czy oczy, oczywiście absolutnie bez żadnych podkładów czy pudrów, ewentualnie trochę różu daję jej na policzki. To chyba nie powinno zaszkodzić, ale jest taką fajną zabawą,szczególnie dla niej:)wiem,że są też takie kosmetyki dla dziewczynek, ale nie kupowałam ich córce, bo nie ma aż tak częstej potrzeby robienie sobie makijażu:)

3

też tak mam... gdy ja byłam mała też się lubiłam bawić w 'mamę'. sporadyczna zabawa nie zaszkodzi.

4

Moja córcia też podbierała mi kosmetyki, więc z obawy żeby nie dostała uczulenia kupiłam jej kosmetyki dla dzieci. Była bardzo zadowolona. pozwalam jej się nimi bawić w domu , ale jest między nami umowa , ze jak gdzieś wychodzimy to się nie maluje. Chyba, ze pomadką ochronna. Proponuję kupić córeczce takie kosmetyki - w końcu nasze pociechy chcą nas we wszystkim naśladować.

5

moze za nim zdecydujesz sie na zakup kosmetykow, zaproponuj malej zeby pomalowala Ciebie. smile
troche to poswiecenie moze byc ... kolorowe, lae frajde bedziecie mialy bie i zero zmarwtien ze ziecku zaszkodzi cokolwiek, jesli jej sie nie posdoba to kosmetyki dla dziweczynek, polecam w SEPHORZE, sliczne, jasne kolory, wiec nawet jak dziecko chce do przedszkola pomalowac usta szminka, to moze. Szminka ma kolor czerwony,ale na ustach jest bezbarwna smile
ponadto cien do pwiek, jest kremem o wlasciwosciach zblizonych do kremu nivea tylko koloruje smile
bezpieczne.

big_smile

napisz jak efekty:)moze Twoj skarbek zpstanie wizażystką smile

6

Malować? Chyba domek i rodzinkę na karteczce.

Rozumiem, że się Jej to może podobać, ale zaspokajaj ją w inny sposób. Np. pozwól siebie malować, albo czasem sporadycznie niech się pobawi swoją buźką.

Takie jest moje zdanie... Przynajmniej tak będę postępował ze swoimi córkami, w żadnym wypadku nie traktujcie tego jako wjazd na ambicję rodzicielskie bo nie zamierzam kobiety uczyć chować dzieci. smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

7

Chyba kazda dziwczynka ma taki okres w zyciu, ze podbiera mamie kosmetyki. Wg mnie powinnaś pozawlać swojej córce na sporadyczne malowanie i tak jak podpowiadaja przedmówczynie bawić sie tym razem z nią. uważam podobnie jak "chcę się malować", ze powinnas umowić sie z córka, ze nie mozna jej sie malowac przed wyjsciem z domu. Kupno kosmetyków dla dzieci tez uwazam za dobry pomysł. Dzieczynka na pewno bedzie dumna posiadając własna kosmetyczke. A Ty, Mirka35, badziesz spokojniejsza wiedząc, ze takie kosmetyki dla maluchów nie sa szkodliwe.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

8

Krzyś napisał/a:

Takie jest moje zdanie... Przynajmniej tak będę postępował ze swoimi córkami

fajnie wiedzieć smile

a ja też się malowałam mamy kosmetykami. że moja mama się nigdy nie malowała, tylko czasem kredką czy tuszem.. no i czerwona szminka... to oczy miałam wysmarowane na czarno usta na czerwono.. a no i jeszcze mamy halki byly na mnie jak sukienki, więc wyglądałam troche jak panienka lekkich obyczajów xD.. pamiętam tez ze mama malowala mi czasm paznokcie smile

ale pozniej powiedziala ze do szkoly nie wolno sie malowac i koniec z zabawiami. bo jak nie to nie. i czekalam kiedy bede duza bo mama mi mowila "jak bedziesz duza to bedziesz sie malwac, chodzic na obcasach i co bedziesz chciala"

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

9

Ja gdy byłam małą dziewczynką też się malowałam mamy pomadkami. smile Chowałam się  z lakierem do paznokci i robiłam manicciure smile Dzisiaj jest to element miłych wspomnień.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Moja 5-letnia córa chce się malować

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018