Niewychowana młodzież... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Niewychowana młodzież...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2012-02-28 21:06:16)

Temat: Niewychowana młodzież...

Dzisiaj szłam ulicą Warszawy, szedł za mną chłopak, zapewne ze swoją dziewczyna (trzymali się za ręce), był młody- tak na oko jemu dałabym 19 lat, a tej dziewczynie jakies 17-18. Uszy chciały mi zwiędnąć, chłopiec zaczął kląć, co drugie jego słowo było przekleństwem, ludzie oglądali się za nim, a jemu to nie przeszkadzało, jego dziewczyna śmiała się z tego i przytakiwała z wielkim podziwem. Co to za wychowanie ? sad

Zwracaj, proszę, uwagę na prawidłową pisownię i stosuj interpunkcję, co pomaga czytelnikowi właściwie zrozumieć Twój tekst. Tym razem post edytowałam, ale z góry dziękuję za dostosowanie się i pozdrawiam, Moderatorka Olinka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niewychowana młodzież...
Marzena1 napisał/a:

dzisiaj, idąc ulica warszawy szedł za mną chłopak zapewne ze swoją dziewczyna (trzymali się za ręce), był młody- tak na oko jemu dałabym 19 lat a tej dziewczynie jakies 17-18. Uszy chciały mi zwiędnoć, zaczął klnąć chłopiec, co drugie jego słowo było przekleństwem, ludzie oglądali się za nim, a jemu to nie przeszkadzało, jego dziewczyna śmiała się z tego i przytakiwała z wielkim podziwem . .
Co to za wychowanie ? sad

taka mlodziez jacy dorosli.

Sami sie tego nie nauczyli a teraz nawet nie wypada nie zaklac w telewizji, w filmie, w ksiazce, wsrod znajomych..wszystko jedno jaka plec. Mlodzi dostali ogolnonarodowe pozwolenie na takie zachowanie (rodzice, szkola, sasiedzi, inni dorosli - nikt nie reaguje i nie zabrania) wiec sie teraz nie dziwmy. Bezstresowe wychowanie i efekty mamy.

3

chyba masz rację . .
sad

4

Ze cztery lata temu wracałam z moją trzyletnią wówczas córką wieczorem autobusem.Na końcu siedziało dwóch dorosłych facetów i tak bluzgali i darli się komentując zachowanie jakiejś kobiety.Jeden(czerwony na twarzy,malutkie,świńskie oczka w kolorze czerwono- niebieskim,tępy wyraz twarz,dwa podbródki)Skomentował też głośno w chamski sposób wygląd wysiadającej dziewczyny.
Kiedy podeszłam i poprosiłam,żeby nie bluzgali bo jadę z małym dzieckiem na chwilkę się zamknęli a potem ten "piękniś" też nie omieszkał skomentować mojego wyglądu.
I co z tego,że byli dorośli? Pewnie też  byli ojcami dzieci i te dzieci wysłuchiwały podobnych tekstów a potem powtarzały je na ulicy.
Każde słowo,każde nasze zachowanie procentuje w postaci zachowań i słów,które usłyszymy od naszych dzieci...

5

Ale tak było zawsze! tzn. zawsze były TAKIE jednostki!  Nie można od razu mówić że CAAAŁA mlodzież jest zła, bo jest dokładnie taka jak my. Jedyne co zaobserwowałam, to że dziewczyny teraz klną na równi z chłopakami nie chodzi mi o jakieś specjalne sytuacje ale o zwykłe relacjonowanie czegoś, opowiadanie. i nie mam na mysli słowa "cholera" ale znacznie inne big_smile
Jednak nie uważam, ze "dzisiejsza" młodziez jest gorsza niż kiedyś.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Niewychowana młodzież...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023