Brakuje mi przyjaciółki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Brakuje mi przyjaciółki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Brakuje mi przyjaciółki

Pisałam już wprawdzie na inny temat, ale tu również chcę dodać parę słów. Pomimo że jestem zamężna od wielu lat, od dawna straciłam /z wielu przyczyn/ swoje grono znajomych. Brakuje mi koleżanki, przyjaciółki z którą mogłabym pogadać. Jestem po 50-tce, ale czuję się młoda duchem. Pozdrawiam samotnych!

Zobacz podobne tematy :
Odp: Brakuje mi przyjaciółki

Wiem, co to samotność. Też się znalazłam na tym forum i w sumie trochę mnie zaskakuje, że tylu jest samotnych ludzi, że mają swoje miejsce, a ... nie odnaleźli się.

Nie wiem, czy pisanie na ekranie monitora to już rozmowa, ale jeśli pomoże Ci to, zapraszam. Lubię obcować ze słowami i szukać ich znaczeń, by jak najpełniej oddawały to, co czuję i myślę.

Nie jestem "prostą" osobą, szukam w życiu nie tylko życia, ale także pewnej formy ... sztuki? Liryzmu? Zajrzyj na mojego bloga -  "Chciałam zamieścić odsyłacz do bloga, ale okazuje się, że nie mogę. Nawet wirtualny świat wprowadza swoje ograniczenia sad. Mój blog nazywa się Samotny przyjaciel | Eony milczenia. Można wyszukać w wyszukiwarce." Może uznasz, że jestem kimś, kogo chciałabyś poznać.

Odeprę od razu potencjalne zarzuty, że "naganiam" sobie czytelników na bloga. Wręcz przeciwnie, to bardzo osobisty, bardzo niszowy pamiętnik, w którym opowiedziałam dużo o sobie i dla siebie, więc myślę, że tam jestem sobą. Jeśli ktoś polubi mnie tam, może będzie chciał porozmawiać i tutaj.

Serdecznie i ciepło pozdrawiam.

3

Pozdrawiam cieplutko tez czuje sie samotna ,ale super ze trafiłysmy tutaj i juz czuje sie lepiej.

4

Cześć, możemy czasem pogadać od niedawna jestem sama a do tego zauważyłam, że wokół mnie zrobiło sie pusto, dziwnie się z tym czuję jest okropnie smutno, nie mam sie przed kim wygadać, skoczyc na kawkę. Pozdrawiam Cię serdecznie.( tez jestem po 50)

5

Witajcie....
Mam 54 lata i znalazłam się "na rozstaju dróg" ......
To,że z tego powodu utraciłam wielu znajomych i moją ""niby przyjaciółkę" to pozwoliło mi inaczej spojrzeć na otoczenie.
Można sobie jakoś tam z tym poradzić,ale najbardziej brakuje mi "takich babskich pogaduszek przy kawie".

Nig­dy nie za­pomi­naj naj­piękniej­szych dni twe­go życia! Wra­caj do nich, ilek­roć w twoim życiu wszys­tko zaczy­na się walić.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Brakuje mi przyjaciółki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021