praca z byłym chłopakiem w jednym miejscu:-( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » praca z byłym chłopakiem w jednym miejscu:-(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: praca z byłym chłopakiem w jednym miejscu:-(

Mam taki problem. Będę pracować z moim byłym w jednym miejscu. Zrobił mi świństwo i nie chcę go codziennie oglądać. Jak pokazać że mam go gdzieś skoro to wciąż boli? Dajcie jakieś rady.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez ela25 (2012-01-14 03:36:34)

Odp: praca z byłym chłopakiem w jednym miejscu:-(

Najlepszym sposobem jest ignorowanie! Pod żadnym pozorem nie okazuj złości, rozmawiaj z nim normalnie, z uśmiechem na twarzy. Będzie się zastanawiał o co chodzi?! W momencie gdy zacznie rozmowę na temat tego co między Wami było, odpowiedz krótko i na temat (ale z delikatnym uśmiechem na twarzy); "daj spokój,było minęło" i od razu zacznij rozmowę na tematy zawodowe, zbijesz go z tropu...zobaczy, że już Ci przeszło i jest Ci obojętny!!!

3

Dokładnie, ignorować. W rozmowach traktować go jak kolegę z pracy i nikogo więcej. Pozdrawiam.

Bóg dał mi wolność wyboru
i postawił na drodze Ciebie..

4

Potwierdzam. Ignoruj go i pod zadnym pozorem nie pokazuj mu, że jest Ci smutno. Staraj sie chodzic szczesliwa, usmiechnieta, niech widzi Cie wiecznie zadowolona, to pewnie sam zacznie sie zastanawiac o co chodzi. Jak zacznie rozmowe, to podchodz do niej na luzie, bez emocji, odpowiadaj krotko i zwiezle i dalej staraj sie chodzic zadowolona smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

Jak narazie wydaje mi się to łatwe. Ale co będzie jak stanę z nim twarzą w twarz. Myślicie że będzie zaczynał temat naszego związku?

6

Jeżeli zacznie to spytaj "po co do tego wracać?" Pokaż mu że dajesz sobie radę bez niego. Zignoruj zaczepkę jeżeli nie chcesz miec z nim juz doczynienia:) popieram Mike09 smile

Bóg dał mi wolność wyboru
i postawił na drodze Ciebie..

Nie widziałam go 4 miesiące a mam tydzień na przygotowanie się psychicznie. Ale macie rację. Trzeba wziąść się w garść;-)

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » praca z byłym chłopakiem w jednym miejscu:-(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018