Kobiety bez Was świat był by niczym :-( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kobiety bez Was świat był by niczym :-(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Kobiety bez Was świat był by niczym :-(

Kochane Kobietki dziękuję Wam, że jesteście na Tym forum (i życiu) i mimo iż przy moim boku niema żadnej to i tak Was wszystkie kocham.
Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze by żadna z Was nie zaznała łez, chyba, że radości.
Niech spełnią się Wasze marzenia, bo jeśli Wy będziecie szczęśliwe to i my (faceci) też będziemy.
Teraz jest Boże Narodzenie, więc cieszmy się a wszystkie samotne, i samotni nie jesteście już samotni macie mnie, nas, to forum.
Być może kiedyś spotkamy się w realnym świecie a jeśli nie to i tak pamiętajcie, że przynajmniej mnie zależy na Waszym szczęściu.
Wiele bym dałby wszyscy ludzie byli szczęśliwi, ale niewiele dać mogę. Ja mam serce miękkie i dupę miękką, przez co wielokrotnie obrywam, ale nie dam się?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiety bez Was świat był by niczym :-(

Tak enco...też tak uważam. Kobiety są super! big_smile Ale do tanga trzeba dwojga...;) a miękkie serce też mam, ale nie zamieniłabym go na nic innego smile Wesołych świąt!

Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci...

3

Hej!
Kurde, ja chyba nie usłyszałam jeszcze takich słów od żadnego faceta!! :

enco napisał/a:

jeśli Wy będziecie szczęśliwe to i my (faceci) też będziemy.

To bardzo piękne, co piszesz, jedne z najlepszych życzeń, które mogą usłyszeć kobiety na gwiazdkę! wg mnie...
Dzięki wink

/kiełkują ziarna nienawiści zasiane
zmieniasz się tak że sam siebie nie poznajesz
namierz przyczyny a gdy już je odnajdziesz
to co w tobie cię zabija wyrwiesz razem z korzeniami/

4

verita zgadzam się z Tobą smile I również dziękuje smile

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

5

Miło jest czasem coś takiego usłyszeć, dla odmiany smile
Także dziękuję smile

Improbe Amor, quid non mortalia pectora cogis?

6

Post poniżej poziomu forum.
moderatorka apoteoza

7

Cesar napisał/a:

(...)

Serio? To gratulacje. smile

Improbe Amor, quid non mortalia pectora cogis?

8

enco ,,dziekuje ,,

ja i energia to my

9

Jakiś dzień dobroci dla zwierząt ???????:D
Jak masz miękkie serce, to raczej dupe musisz mieć twardą !
Pomyślności !

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

10

Miłe i cudowne Panie ! Ja bez przyczyny, czy okazji świątecznych powiem również  że jesteście jedynym i największym sensem życia dla nas. Gdyby nagle wszystkie kobiety zniknęły z tej planety,trzeba byłoby zatrzymać serca bieg.. Wielu wspomina o '' niebie''-''piekle'',ja zawsze powiem że tam gdzie jest kobieta tam zawsze jest raj.Dlatego wybaczcie nam wszystko i kochajcie. Temat bardzo ciekawy.Pozdrawiam..

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

11

chandler napisał/a:

tam gdzie jest kobieta tam zawsze jest raj.

Powiedz to tym wszystkim facetom, którzy skarżą się na żony marudne, zrzędliwe, czepialskie, zdradzające albo nielubiące seksu tongue

12

Nie zwalczę ich egoizmu,braku kultury,rutyny. Do wielu spraw muszą dojrzeć sami.Jeśli nie ,to będzie bez zmian.

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

13

Mówisz o tych mężczyznach? A wiesz, ile naprawdę jest takich kobiet-wiedźm, które nie dają żyć?

14

Ile jest tzw. '' wiedźm '' ? Któż to wie moja droga. Pewnie jest po równo. Przy większej harmonii między nami i Wami , z pewnością byłoby lepsze życie i bylibyśmy wzajemnie szczęśliwsi.Najgorsze jest to że kobieta dalej jest uważana za ''własność '' faceta,wielu twierdzi że jesteście kimś gorszym niż my. Tu jest problem . Dla mnie jesteś kimś co najmniej mi równą , lub lepszą .Kiedy faceci zrozumieją kobiety i zaczną się do nich naprawdę zbliżać , wtedy to będzie już coś.  Tylko kiedy !?

15

Wydaje mi się, że wciąż się wzajemnie nie rozumiemy (kobiety i mężczyźni) i tu tkwi problem wink I pewnie nigdy się nie zrozumiemy, skoro przez tysiące lat do tej pory się tak nie stało. A co do traktowania kobiety jak człowieka gorszej kategorii - niestety same kobiety mają tutaj jeszcze sporo do zrobienia, bo wiele z nich po prostu się na to godzi. Nie twierdzę absolutnie, że same jesteśmy sobie winne, raczej mam na myśli to, że kobiety są wychowywane w tym stereotypie przez inne kobiety (model rodziny) i dopóki się nie ockną i nie powiedzą stanowczo "nie", to nie ma co liczyć na poprawę tego stanu rzeczy.

16

Godzą się bo są np.bite,straszone,terroryzowane przez facetów. Jako że jest w Was sporo dobroci , często im przebaczacie i to jest błąd.
Nigdy raczej nie będzie jednomyślności na linii kobieta-mężczyzna. Chodzi o to by wspierać się wzajemnie w trudnym życiu. Chociaż niewiele tutaj mogę , ale zawsze na moje dobre słowa możesz i możecie liczyć.Zauważ że z prawie 200 tysięcy użytkowników , facetów jest malutki procent.Z tych którzy są - ilu napisze coś budującego w Waszą stronę ? Wniosek jest taki że widocznie dla większości facetów to nie '' męskie'' jest tak się otworzyć na kobiety. Ja nie jestem ''panem i władcą'' i nie muszę nikomu i nic udowadniać.Nara i miłego dnia ...

17

Jak przeczytałam początek tego wątku,to poczułam się jakby był Dzień Kobiet.Dzięki Panowie! Fajnie jest jak ktoś doceni to co dla Was robimy.Muszę też dodać,że bez takich Facetów byłybyśmy biedne.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kobiety bez Was świat był by niczym :-(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018