Czego życzymy sami sobie na Święta i Nowy Rok...? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czego życzymy sami sobie na Święta i Nowy Rok...?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez huanita (2011-12-19 15:16:57)

Temat: Czego życzymy sami sobie na Święta i Nowy Rok...?

Wiadomo że przy Wigilijnym stole zawsze składamy naszym bliskim życzenia ...a czego życzymy sobie sami??ja sobie życzę na Nowy Rok by wytrwać w swoim postanowieniu czyli schudnąć do 54kg i całkowicie odstawić słodycze,poza tym życzę sobie dużo miłości,i radości i jak najmniej problemów,a jak już się takowe pojawią to życzę sobie tyle siły i optymizmu aby z podniesioną głową przez nie przebrnąć .I  życzę sobie też spotykać na swojej drodze dużo życzliwych osób którzy natchną mnie miłością i nadzieja....A jakie są Wasze życzenia???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czego życzymy sami sobie na Święta i Nowy Rok...?

Ja życzę sobie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo w tym mijającym roku mi go zabrakło. I chyba więcej spokoju i opanowania bo straszny nerwus ze mnie się zrobił.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

3

Roskalinda napisał/a:

Ja życzę sobie zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo w tym mijającym roku mi go zabrakło. I chyba więcej spokoju i opanowania bo straszny nerwus ze mnie się zrobił.

Tak, tego to i ja sobie przede wszystkim zycze:) zwłaszcza jesli chodzi o druga czesc życzen, niestety tongue
I zycze sobie zdania wszystkich egzaminow na studiach, i obronienia pracy mgr w czerwcu z oceną dobra badz bardzo dobra tongue i szczescia, zrozumienia w zwiazku... eh sad

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

4

Siły i wigoru,motywacji do działania, satysfakcji z pracy, więcej uśmiechu, więcej optymizmu, większego otwarcia na ludzi, miłości smile wyrozumiałości smile

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

5

Więcej czaaaaasu!!! smile Tego przede wszystkim, bo z powodu jego braku wiele ważnych spraw gdzieś mi po drodze umyka.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6

-- Miłości:)
-- Wymarzonej pracy:)
-- Przyjaciół tak wiernych jak do tej pory:)
-- Uśmiechu:)
-- Słońca przez rok cały:)
-- Optymizmu:)
-- Realizacji wyznaczonych celów:)
-- A przede wszystkkim ZDRÓWKA bo bez tego ani rusz;)

Pozdrawiam Wszystkich i spełnienia tych naszych  marzeń:):):)

7

1.Dużo szczęścia
2.Miłośći
3.Pracy
4.Zdrowia

8

Przede wszystkim zdrowia dla całej Rodzinki!
Siły, siły i jeszcze raz siły.
Nadziei.
I wiary...w siebie i w innych smile

...i góóóóóóóóóry prezentów pod choinką smile

Życie to twardy kawałek chleba,
Ale my jesteśmy twardsze! smile

a ja sobie zycze. wiecej czasu dla dzieci... i cierpliwosci zwlaszcza jak cos nabraja smile
Duzo spokoju... i milosci... duzo zdrówka...
Bym sie dostala do tej wymarzonej pracy... wtedy bym miala blisko domku.. i do przedszkola smile
By przyszly rok  byl lepszy od tego..

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna - Blaise Pascal
gg. 37512243:)

10

Dystansu do siebie i świata...
Spokoju zewnętrznego i wewnętrznego...
I promiennego uśmiechu nie tylko na ustach ale i w oczach i sercu... tego życzę sobie ja, dla siebie, i dla Was również smile

11

Życzę sobie prawdziwej miłości , wiary w lepsze jutro na które czekam od lat... I dla nas Netkobietki by spełniły się nasze najskrytsze marzenia... i zdrowia. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok 2012 .flores18261

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

12

życzę sobie jeszcze aby pewna zołza w postaci byłej żony mojego faceta zmieniła się wreszcie w rozumną i wrażliwą istotę i dała nam święty spokój.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Czego życzymy sami sobie na Święta i Nowy Rok...?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018