zaślepiona miłość siostry. Pomocy!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » zaślepiona miłość siostry. Pomocy!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: zaślepiona miłość siostry. Pomocy!!!

witam . Moja siostra ma prawie 21 lat. . Wiek wskazuje ze jest dorosła pewnie pomyślicie, tak. Ale nie emocjonalnie.. Ma chłopaka od 4 lat. Chłopaka który wyrządził już mnie, jej i moim rodzica dużo złego. Ale od początku.. Zaczęło się od tego jak parę lat temu Mateusz uderzył Kasie po raz pierwszy . . Minoł tydzień.. Moja babcia starsza kobieta biegiem idzie do mojej cioci która mieszka parę budynków dalej i mówi ze kasia strasznie krzyczy i płacze a mateusz na nią krzyczy i chyba ja bije . Ciocia mało myśląc przyszła do naszego domu w którym oni byli sami i mówi ze chciała by porozmawiać z kasia. Mateusz mówi ze kasia źle się czuje i śpi . Gdy ciocia próbuje wejść do pokoju w którym żekomo siostra słodko śpi, mateusz wrednie mówi ze nie ma żadnego prawa wchodzić tam bez jego zgody, ciocia poddała się.. Cały czas mateusz krzyczy na kasie a ona nie może się odezwać i siedzi jak szara myszką.. Gdy ja jeszcze nie miałam stałego partnera i przyjechał do mnie kolega na kawę, mateusz wyszedł i lekceważąco powiedzial ze znów kochas a potem przestrzegał go przede mną bo ja żekomo nie wiem czego chce i tu cytuje jestem zwykła dziwka.. Od mojego chłopaka pożyczył kiedyś 100 złotych i mówił ze na 200 procent odda za tydzień . Pieniędzy chłopak nie widział . Teraz mam narzeczonego a mateusz cały czas próbuje zniechęcić moich rodziców do karola.. Dlaczego? Bo karol jest dżentelmenem a on nie potrafi taki być!
Pewnego dnia mój tata pożyczył mateuszowi i powtarzam pożyczył nie dał nawigację samochodową ponieważ tata miał 2. Gdy ta która tato ma trzeba było zgrać nowe mapy a nawigacją była potrzebna tata prosi mateusza o oddanie nawigacji . Mateusz na początku zaczyna kręcić. Później oznajmia ze ja sprzedał a ze nawigacją była droga pieniądze miał oddać. Pieniędzy do tej pory nie ma. .
PROSZĘ O POMOC JAK MOGĘ PRZETŁUMACZYĆ SIOSTRZE DO ROZUMU? ? ?

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zaślepiona miłość siostry. Pomocy!!!

no ale co Twoja siostra na to wszystko????? rozmawiałas z nią??
Chce odejść czy go usprawiedliwia? Bo jeśli zdaje sobie sprawe z sytuacji to idzie to załatwić to znaczy pożegnać gościa. Ale jesli kocha go to sama wiesz, ciężko coś zrobić.

3

siostra zachowuje się tak jakby tego nie widziała . . I to co ja powiem, a mateusz broni się i to jemu wierzy . .
Kiedyś wyrzucił ją z jego auta, bo podobno nie potrafi kierować autem co jest nieprawda sad

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

4

Kurcze to ciężko to widze. Siostra jest dorosła i jak sama tak podchodzi do sprawy to dopóki sama nie przejrzy na oczy to niebardzo jest co zrobić - wiesz, nie usłucha (bo w końcu jako dorosła nie musi, wolna wola jeśli tak chce) a jeszcze się na Ciebie pogniewa i wtedy to jeszcze gorzej bo w ogóle kontakt możecie stracić. Po prostu delikatnie i nienachalnie możesz w rozmowie z Nią wyrażać swoją opinię, bez narzucania i rozkazywania, raczej tylko tyle co tu ja widze ze mozna zrobić. Faktycznie koleś niezły aparacik, jak swoje autko miłuje bardziej od swojej dziewczyny to to już kaplica.
PS ale jak, wyrzucił Ją i piechotą musiała gdzieś isć czy jak?
pozdro

5

tak, no ale chociaż do domu daleko nie miała, ale to świadczy o nim . .
No cóż . . Niektórzy czasem muszą dorosnąć:)

6

psycholog dla siostry, nic innego. Jest w strasznej sytuacji, on zrujnuje jej życie... ona pewnie nie umie się od niego uwolnić, boi się. Psycholog a jak już coś do niej dojdzie to i policja...
a najlepiej gdyby po ewentualnym pobiciu robiła obdukcję... trzeba jej pomóc bo sama nie da rady

7

WIESZ PROBOWALAS POROZMAWIAC Z SIOSTRA POWAZNIE?
CZY WOGOLE NIECHCE NIC ZLEGO SLUCHAC NA JEGO TEMAT?
SPRAWA POWAZNA BO JAK ON JUZ PODNIOSL NA NIA REKE TO WSZYSTKO ZA SIEBIE MOWI ZROBI TO JESZCZE RAZ.

SPROBUJ JA JESZCZE RAZ PRZEMAGLOWAC.

8

Będzie Jej trudno przetłumaczyć ,jesli sama nie zrozumie że ten związek nie ma sensu to Twoje starania Moja Droga nie mają najmniejszego sensu .  Tylko ją zdenerwujesz i skończy się na kłótni , jesli nadal jest tak splepo zakochana. Wiem to po sobie ,wszyscyw mi mówili że to chory związek a ja czym bardziej mi odradzali tym bardziej się pchałam... Jesli facet raz podniósł rękę na kobietę to podniesie i drugi . Porozmawiaj z Nią na spokojnie ,spytaj czy jest jej dobrze w tym związku,jakie ma dalsze plany,powiedz że może na Ciebie liczyć ale nie nalegaj na siłę aby go zostawiła . Pewnie obiecuje Jej za każdym razem że się zmieni a Ona Mu wierzy .. Życzę powodzenia i koniecznie daj znać co z tego wyjdzie . Pozdrawiam .

9

Witam, ostatnio chłopak siostry wraz z nią i moim tatą przyjechali do nas do mnie i do narzeczonego, od samego początku pojawiały się problemy, iż chłopak sis nie znał warszawy, a stwierdził że sobie poradzi no ok, ja siedziałam cały czas na necie i mapach google aby ich w razie czego prowadzić.
Miał już problemy w połowie drogi, ale honor nie pozwalał aby do mnie zadzwonił, ja zadzwoniłam do taty i tata powiedział że trochę pobłądzili,ale już wyjechali, dojeżdżali do nas na osiedle znowu nie wiedzieli gdzie są (tak ich nawigacja prowadziła)
dzwonią do mnie, tłumaczą gdzie są w końcu wkurzyłam sie i powiedziałam aby dal mi siostrę, lub tatę , poprowadziłam ich i dojechali.
wieczorek urządziliśmy sobie małą imprezkę, oni stwierdzili że idą się przejść.
poszli, była straszna duchota, i siedziałam w drzwiach balkonu, widzę ich... idą.
Za chwilę chłopak sis uderzył ją wstałam nie dowierzając i zastanawiałam się czy alkohol tak na mnie wpływa, ale za wiele go nie wypiłam przecież, poprosiłam szybko tatę i narzeczonego, zobaczyli sytuację jak ją popchnoł, ja widziałam wcześniej więcej, ja i narzeczony zbiegliśmy na dół, a tacie, gdyż odużony był troszkę alkoholem i bałam się jego reakcji, kazałam zostać w mieszkaniu.
Od razu wyskoczyłam z tekstem do M-chłopaka sis, co zrobił i czy przyzna się sam.
On z wyrachowaniem w oczach, powiedział : "no co takiego zrobiłem"-powiedziałam że wszystko widzieliśmy siostra wbiegła na klatkę schodową a M uciekł do auta.
Sis, powiedziała że ona go pierwsza uderzyła i że on ją chciał tylko odepchnąć, nie wierzę w to, ponieważ jest za cicha aby kogoś skrzywdzić...
Zakończyło się to w ten sposób iż sis powiedziała ze znienawidzi nas jak ON nie wróci .
\Stwierdziła, iż poprostu im się nie układa, facet po jej prośbach wrócił, ja odpuściłam a tata ma wielki dystans do niego i ma go na muszce..

Stwierdziliśmy, że jeśli sama się nie przyzna i nie powie "dość" to nic z tego nie będzie...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » zaślepiona miłość siostry. Pomocy!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018