dlaczego on nie proponuje spotkania? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » dlaczego on nie proponuje spotkania?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: dlaczego on nie proponuje spotkania?

Witam wszystkich! Mam problem, ktory gryzie mnie od miesiaca i nie moge sobie z tym poradzic... Mam nadzieje ze znajda sie tu osoby, ktore obiektywnie spojrza na moja sprawe i troszke mi pomoga smile

Pracuje w nowej firmie okolo 4 miesiecy. Pewien chlopak (ktory pracuje w innym dziale) "wpadl mi w oko", ale nic z tym nie robilam, poprostu spodobal mi sie... Jednak po pewnym czasie zauwazylam ze on ciagle na mnie patrzy, usmiecha sie itp. 3 tygodnie temu mielismy firmowa impreze. Podszedl do mnie i zaczelismy rozmawiac, powiedzial ze bardzo mu sie podobam i chcialby mnie blizej poznac, przegadalismy cala impreze, wymienilismy sie numerami telefonow. odprowadzil mnie do domu i po 2 miniutach dostalam milego smsa, ze dziekuje mi za mila zabawe. Od tamtej pory (minely 3 tygodnie) smsujemy codziennie, on czasem dzwoni, czasem ja, widzimy sie w pracy (ale nie za czesto bo pracujemy na zmiany i czesto sie mijamy). On od jakiegos czasu przebakuje ze koniecznie musimy sie spotkac, bo w pracy nie ma jak pogadac itp. Zreszta po paru dniach, zaproponowal kawe, ale nic z tego nie wyszlo, bo jego mama miala urodziny i wyrwalby sie tylko na 2h wiec zaproponowalam sama zebysmy spotkali sie kiedy indziej, bo urodziny mamy sa przeciez wazniejsze (normalna sytuacja). Zaproponowal ze w takim razie ma nadzieje ze niedlugo spotkamy sie na jakas kolacje z dobrym winkiem itp. POtem bylo znowu tak samo... Caly czas smsy, telefony i kolejna impreza (tym razem organizowana przez inna firme na ktora poszlismy). Przetanczylismy cala noc, czulam jak "wali" mu serce smile Odprowadzil mnie do domu i na koniec dostalam namietnego calusa smile

I to wszystko tak trwa okolo 3 tygodni, niby normalne zachowanie, ale on nadal nie proponuje konkretnego spotkania. Wiec postanowilam ze wezme sprawy w swoje rece. W tamta sobote byl w pracy, napisal mi smsa, co porabiam itp. Bylam wtedy na zakupach z kolezanka z pracy (napomnialam mu ze z kolezanka nie mam jak pogadac w pracy wiec sie wybralysmy na pogaduchy) tak troche specjalnie zeby go ruszylo. Niestety cos mnie napadlo i w kolejnym smsie napisalam mu tak w zartach " no rzeczywiscie w pracy nie ma jak pogadac a kiedy my sie spotkamy?" niestety nie dostalam zadnej odpowiedzi. Czekalam do niedzieli, wieczorem napisal mi smsa (tez mial wolne) co tam u mnie, jak mi mija niedziela i czy odpoczywam etc, jakies glupoty ale zadnej opodowiedzi na moje pytanie!!! Wiec mu odpisalam jak mi minal dzien i dodatkowo czy w poniedzialek milabym ochote na kawe ze mna. Odpisal ze niestety nie bardzo dzis moze, a o ktorej bede miala dokladnie czas. Wiec mu napisalam ze od ok 12 do 15. Nie odpisal nic!!! Pozniej sie nie odzywal wogole. Do pracy szlam dopiero w ta srode, bylam przygotowana na najgorsze ze poprostu mnie olal totalnie. I sie zdziwilam... W pracy zachowywal sie normalnie jak zawsze, czule gesty, dzwonil chyba ze 3 razy (pracujemy w innym dziale), mile slowka itp. Ale zadnych smsow jak ostatnimi czasy, zadnych telefonow... Totalna cisza z jego strony...

Poprosze jakies normalne rady z waszej strony, dlaczego on nie proponuje spotkania? Ja zaproponowalam on odmowil i tak dziwnie sie zachowal. Nie bede proponowala juz nic, bo mi glupio. Mam takie wrazenie ze on sie czegos wystraszyl, ale tez nie chce go tlumaczyc... Poprostu tak z dnia na dzien przestaloby mu zalezec? To po co tak zachowuje sie w pracy?

I dodam jeszcze ze ja mam 26 lat, on 27.
Z gory dziekuje za pomoc smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dlaczego on nie proponuje spotkania?

No faktycznie dziwnie się zachowuje ten "Twój chłopak". Przychodzą mi do głowy dwa rozwiązania, a mianowicie, że coś do Ciebie poczuł i przestraszył się tego uczucia, dosyć szybkiego tempa itd. Być może wolałby trochę wolniejsze tempo i mniejszej presji z Twojej strony.
Drugie rozwiązanie. Być może tkwi on w jakimś starym związku, który chciałby zakończyć i potrzebuje na to czasu.
Tak czy siak piłka jest po jego stronie i jeśli zależy mu na Tobie to powinien wyjść z jakąś inicjatywą.

3

Odp: dlaczego on nie proponuje spotkania?

uważam podobnie jak kolega wyżej:) a może jest nieśmiały w stosunku do ciebie i boi się angażu ? smile a może po prostu pogadaj z nim nawet przez telefon dlaczego tak się zachowuje i powiedz ze wpadł ci w oko smile
Może go po prostu onieśmielasz ? smile
Pozdrawiam Marzenka :*

4

Odp: dlaczego on nie proponuje spotkania?

Nieśmiały? To chyba żart.

Podszedł do Ciebie pierwszy, zagadał, powiedział otwarcie, że mu się podobasz, tańczyłaś z nim kiedyś, odprowadził Cię do domu, pocałował. Gdzie tutaj widać nieśmiałość? Przestraszył się tempa, które sam nadał i kontrolował?

Dorwij go (nie przez telefon) i poważnie z nim porozmawiaj o co chodzi, poproś o całkowitą szczerość. Póki ten problem nie rozejdzie się po kościach, a wyjdzie bokiem po długim czasie.

5

Odp: dlaczego on nie proponuje spotkania?

może i kolega wyżej ma rację smile lecz czasem faceci są śmiali w poderwaniu dziewczyny i wtedy czują się ''jak ryba w wodzie'', a potem okazuje się ze to tylko ich ''druga twarz'' . .
Są różne przypadki kolego smile smile

6

Odp: dlaczego on nie proponuje spotkania?

Ma dziewczyne smile

7

Odp: dlaczego on nie proponuje spotkania?

ciekawa jestem jak się zakończyła ta historia, ja jestem w bardzo podobnej sytuacji- kiedy jestem z chłopem twarzą w twarz to ewidentnie jest zainteresowany i mnie podrywa, ale potem nie odzywa się, a moje propozycje spotkania ignoruje

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » dlaczego on nie proponuje spotkania?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024