Problem mężczyzny z higieną osobistą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Problem mężczyzny z higieną osobistą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Problem mężczyzny z higieną osobistą

Witam wszystkich i proszę o postawienie się w mojej sytuacji. Mam problem. Mianowicie chodzi o to, że mój chłopak o siebie nie dba. Ma 23 lata. Zaczyna mnie wk... denerwować, że nie dba o higienę osobistą. Nie myje zębów i twarzy po przebudzeniu, potrafi ubrać się tylko gdy wstaje z łóżka, łazienkę omijając szerokim łukiem. Rozmawiałam z nim na ten temat ale po setnej rozmowie stwierdziłam, że trzeba ostrzej i nazwałam go "fleją". Powiedzcie sami... Taka jest prawda. Przestałam mieć ochotę na seks z nim kiedy na niego patrzę. Najbardziej wstyd mi jest gdy się uśmiecha, bo ma zniszczoną ( ubytek w zębie z powodu przewlekłej próchnicy, na zębie powstają plamy, są one bardzo widoczne ) jedynkę. Obiecał mi, że pójdzie do dentysty ale na tym się skończyło. Mam dość jego niechlujstwa. Jak sprawić by WKOŃCU o siebie zadbał i nie było mi za niego wstyd? Proszę pomóżcie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem mężczyzny z higieną osobistą

Uuuu trudna sprawa ;/ skoro nawet bezpośrednie nazwanie rzeczy po imieniu nie działa, to może czas przejść do czynów? Albo powiedzieć mu dokładnie co tutaj napisałaś? Może mu powiedz, że zwyczajnie zaczynasz się go brzydzić.
A jeśli to nie pomoże to cóż - albo życie z brudasem albo szukanie kogoś kto wie do czego służy szczoteczka do zębów.

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

3

Ja bym takiego brudasa popędziła!

4

Ja chcę z nim być, ale jego brak higieny po prostu mnie odpycha, no szlag mnie trafia, no! ;/

5

Mnie sie wydaje, ze w tym wieku to ludzie niereformowalni są. Wieczorem mozesz zaproponowac wspolna kapiel... ale rano. Zebow nie myje, a fuj!

6

nie potrafilabym być z kimś takim... sama przywiązuję dużą wagę na detale ,estetykę ogólną dbam o siebie i tego wymagam od mojego mężczyzny . a z takim stanem uzębienia byłby u mnie na przegranej pozycji tongue ważna jest dbałość i czystość

7

hahaha, ale cyrk! Nalepsza bedzie metoda wstrząsowa - nie sypiaj  z nim dopoki sie nie umyje!

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

Powiedz mu wprost, że to ohydne i się tego brzydzisz, tak jak Juliette powiedziała, weź się na sposób i nie sypiaj z nim, dopóki się nie umyje. Wjedź mu na ambicje, niech mu będzie głupio, zrób mu prezent, kup mu żel i mydło, antyperspirant, niech ma zabawki i nauczy się ich używać smile

9

Żaden facet nie cierpi jak mu tzw baba gada co ma robić, jak ma robić albo coś każe, ale to jest sytuacja powiedziałabym  nie typowa.
Powiem tak masz kilka sposobów jak żaden nie poskutkuje to ..... chyba nie muszę kończyć.
Jak rozmowy nie pomagają ( nie dokuczaj, ni docinaj mu i nie gadaj o tym przy innych bo facet nie lubi jak sie go krytykuje a tym bardziej przy kimś) powinnaś spróbować inaczej.
Pójdź za nim do łazienki rano stań koło umywalki weź swoją szczoteczkę do zębów nałóż pastę, potem jego szczoteczkę wetknij w jego ręce juz z nałożoną pastą i myj swoje zęby jak nie będzie chciał ciebie naśladować to powiedz mu : czemu nie myjesz przecież ci kochanie nałożyłam pastę, no proszę spróbuj miętowa lubisz, wiem że potrafisz... problem polega na tym że facet uwielbia jak się go chwali ty go nie chwalisz bo nie masz za co i tu jest kłopot. Ale trzeba z nim małymi kroczkami i nigdy nie używaj słowa ty musisz tylko powinieneś, facet nie lubi musieć nie lubi jak ktoś go namawia zmusza etc.

Zastanawiam się nad powodem niechlujstwa u twojego chłopaka i czy zawsze taki był, czy to się zaczęło jakoś, kiedy?
Wszystko ma swoją przyczynę... może mu się nie chce, albo czuje się gorszy przy dziewczynie która jest zadbana?

Jeśli chodzi o wizytę u dentysty, to nie zmuszaj go bo nie pójdzie wcale.
Podsuń mu z neta artykuły o skutkach chorych zębów niech poczyta i powiedz mu tak ty nie musisz iść do dentysty, w tych czasach nie trzeba leczyć zębów po co skoro są protezy to po co. 
Jak będzie chciał iść to pochwal go za to i powiedź mu że jest bardzo dzielny itp i że jak chce to możesz z nim iść do towarzystwa.

Jeśli chodzi o mycie ogólne to odradzam wspólna kąpiel, ciebie to może obrzydzić jeśli niektóre partie jego ciała są bardzo brudne. Spróbuj sposobem jakoś go zmotywować, jak się ubrudzi przy naprawie czegoś albo jakiejś pracy to pochwal go za wykonane zadanie i powiedz teraz ładnie się umyjesz, ale nie tonem rozkazującym tylko takim delikatnym, troskliwym głosem.

10

Malagosia napisał/a:

Ja bym takiego brudasa popędziła!

Ja dokładnie tak samo.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

11

chyba powinnas powiedziec mu wprost co Ci przeszkadza, dokladnie tak jak to opisalas na forum, najwazniejsza jest szczerosc smile

Szczęśliwa

12 Ostatnio edytowany przez delfinek (2014-03-07 10:10:23)

Witam, miałam zalozyc nowy temat, ale znalazłam ten post, może ktoś mi pomoze, bo ja już nie wiem co robic, probowalam wszystkiego,...
Do autorki postu jeśli to twój chłopak to niestety postrasz go ze się z nim rozstaniesz jeśli się nie zmieni, ja tego nie zrobiłam i co po kilku latach slub dwoje dzieci 13 lat razem i mam dość choć go kocham: zebow nie myje wogole nie ma szczoteczki nawet, pije, pali, myje się raz na tydzień, chodzi spac w brudnych skarpetach, nie ma ladnej bielizny, ochydA:) odbieram to jako brak szacunku do mnie! Już nie wspomnę o seksie..ochyda i obrzydzenie, gdyby nie to to było ok w naszym związku, a tak oddalam się od niego coraz bardziej....

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Problem mężczyzny z higieną osobistą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018