Problem z byłym chłopakiem. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Problem z byłym chłopakiem.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Problem z byłym chłopakiem.

Witam,
Ponad rok temu zerwał ze mną chłopak praktycznie z dnia na dzień. Powiedział mi że już nic do mnie nie czuje, że jestem mu obojętna, że zapomina o moim istnieniu. Ja bardzo to przeżyłam, bo jeszcze parę dni wcześniej utwierdzał mnie w przekonaniu, że jestem mu bliska. Nasza miłość wiązała się z dużą odległością (mieszkaliśmy w różnych miastach), ale byliśmy ponad 2 lata razem. Prosiłam go po zerwaniu, żeby nie zrywał ze mną kontaktu, bo ja bardzo go potrzebuje, jest moim jedynym przyjacielem. On jednak obchodził się ze mną bardzo źle, raz do mnie wracał, żeby na następny dzień powiedzieć, że nie chce się ze mną kontaktować bo go to męczy. Duma wzięła górę, nigdy od tamtego czasu pierwsza do niego nie napisałam mimo, że serce mnie cholernie bolało i bardzo za nim tęskniłam. On potem raz po raz napisał na gg, żeby sie pożalić, że mu nie wychodzi szukanie nowej dziewczyny. Na gwiazdkę spytał się czy chciałabym do niego wrócić i spróbować być razem 2x. Odmówiłam. W między czasie poznałam wspaniałego chłopaka z którym wiążę swoją przyszłość, od października mamy razem zacząć studiować w jednym mieście i spróbować być ze sobą na poważnie. Bardzo mi na nim zależy. On wie, wszystko o moim byłym bardzo mnie wspiera gdy ten pisze i wracają złe wspomnienia. Wszystko było dobrze do wczoraj, kiedy to były znów się odezwał i spytał, czemu ja nigdy do niego nie piszę, to odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że przecież tego ode mnie chciał. To napisał, że ja powinnam się domyślić że kierowała nim frustracja. Potem na gg znów spytał czy chciałabym się z nim choć przyjaźnić, odmówiłam mówiąc, że w końcu wypłynęłoby coś z przeszłości i nic by z tego nie wyszło, poza tym ja po prostu tego nie chcę. Powiedział, że błagać nie będzie i poszedł. Jednak w nocy wysłał smsa ze mam go gdzieś tak jak inni i znów wzbudził we mnie poczucie winy. Ja wiem, że  on nie ma kolegów, że jest nieśmiały. Tylko on zrywając powiedział bardzo dużo przykrych słów od których się teraz odcina i udaje, że nie pamięta ich. Nie wiem co robić, boję się ostrzej go spławić, żeby mu przykrości nie robić (wiem, że to dziwnie brzmi, ale ja sie go staram nie nienawidzić za to co się stało i żyć dalej), ale chłopak z którym teraz rozmawiam mówi mi że on mną manipuluje, on dobrze wie, że mu nic przykrego nie powiem i to wykorzystuje żeby wzbudzić we mnie poczucie winy.. Nie wiem co zrobić, teraz przysłał mi smsa, w którym sie pyta czy to, że kiedyś coś powiedział sprawia, że nie jest dość dobry dla mnie.. Nie mam już sił do tego..

To tylko ja..
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z byłym chłopakiem.

Aktualny chłopak ma rację.

Nie ma lepszego i bardziej uczciwego sposobu niż powiedzenie mu dosadnie: NIE. Z zaznaczeniem, że to decyzja ostateczna i nie podlega negocjacjom + zerwanie kontaktu. To najlepsze co można zrobić dla partnera, z którym się rozstało, a który coś czuje i chce wrócić. Utrzymywanie kontaktu sprawi tylko większy ból i może rozbudzić bezsensowne nadzieje.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

3

Gdzie on był jak go potrzebowałaś, prosiłas go a on nic, zostawił Cie. Mi kiedyś ktoś powiedział, jesli raz ktoś Cie zostawił, to szansa że zrobi to znowu jest duża. Ja testowałam to wszystko na sobie , zostawianie  i wracanie, tylko ze jak potem zostawił to był coraz bezwględniejszy i nie patrzył na nic. Napisze tak, nie ma co się zastanawiać , nie wracać i nie mysleć. Wymazać, przecież już się z tym uporałaś że go nie ma i zrobiła jak zrobił. Nie odzywać się i tyle, życzę powodzenia wink

4

Najlepiej zerwij z nim całkowity kontakt. Pisze do Ciebie tylko wtedy, gdy jesteś mu potrzebna, jednak jak Ty go potrzebowałaś to miał Cię gdzieś... Nie ma sensu byś przejmowała się losem byłego... nic was nie łączy... niech on żyje swoim życiem a Ty swoim. Masz chłopaka na którym Ci zależy, więc poświeć tylko mu czas. Twój były specjalnie robi wszystko by wzbudzić w Tobie poczucie winy, bo mu odmówiłaś.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Problem z byłym chłopakiem.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018