zdrada - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: zdrada

mam 18 lat jestem z chłopakiem od 3 lat i mamy ółtora roczna corke lecz on mnie cały czas zdradza ze swoja byla i mnie ciagle okłamuje a jak cgce sie cos dowiedziec na ten temat to wpada w szal tak że raz mnie popchnął ze wpadłam w szybe i jestem cala poklaleczona...

prosze dorazcie mi co mam robic bo mi sie zyc juz nie che!!!!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdrada

Daj sobie z tym chlopakiem spokoj, to ze masz z nim corke to powinno dac Ci do myslenia, chcesz zeby byla taka sama jak tatus ?

3

Tabasco zastanów się czy aby na pewno chcesz aby TAKI wzorzec do naśladowania miało Twoje dziecko. Jeśli masz pewność, że partner Cię zdradza to nie powinnaś dłużej godzić się na takie traktowanie. Podobnie z podnoszeniem ręki, chyba nie chcesz by patrzyło na to Twoje dziecko? Pomyśl o tym; o sobie, ale przede wszystkim o Córeczce, la której o niebo lepszym rozwiązaniem będzie wychowywać się tylko z mamą, aniżeli w takiej atmosferze z obojgiem.

Trzymam kciuki żebyś szybko się z tego wykaraskała.

4

Twój chłopak nie tylko zdradza Cię, ale stosuje wobec Ciebie przemoc fizyczną.
Czy naprawdę chcesz spędzić z takim człowiekiem swoje życie?
Czy chcesz, by taki człowiek wychowywał Twoją córkę?

Trzymam kciuki za Twoje mądre decyzje. smile

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Tabasco, zdecydowanie powinnaś się z nim rozstać. Jesteś bardzo młoda, jak każdy masz prawo do popełniania błędów, lecz ważne, byś powstała i wyciągnęła z tych błędów wnioski.
3 lata to krótki staż związku, a już między Wami jest beznadziejnie. Podejrzewam, że boisz się samotności i jak dasz sobie rade z dzieckiem, ale na pewno dasz ! Nie możesz pozwolić na taki terror psychiczny.
On notorycznie Cię zdradza, a do tego jest agresywny, nie szanuje Cię, traktuje jak popychadło. To toksyczny związek, w którym nie poczujesz się spełniona. Odejdź dla siebie i dla dziecka, ono nie powinno wychowywać się w takim domu, a Wasz dom będzie niestety już zawsze pełen kłótni i przemocy. Tacy ludzie się nie zmieniają, często wręcz ich zachowania się zaostrzają, więc jeśli nic nie zrobisz, to za parę lat może dojść nawet do jakiejś tragedii.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

6

Wyczuwam trolla hmm

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

7

nie ma co zgadzać się na zdradę ani tym bardziej na przemoc bo z dnia na dzień będzie coraz gorzej bierz nogi za pas na pewno kolejny dzień bez niego będzie lepszy niż to w czym tkwisz

8

POMÓŻCIE NIE WIEM CO ROBIĆ !!!!!!!!JESTEM Z FACETEM 10 LAT MAMY OŚMIO LETNIĄ CÓRECZKĘ,KTÓRA BARDZO KOCHA SWOJEGO OJCA ZA TYDZIEŃ BIERZEMY ŚLUB A JA SIĘ CAŁY CZAS ZASTANAWIAM CZY DOBRZE ROBIĘ.PRZEZ TE LATA ZDRADZIŁ MNIE DWA RAZY OSTATNIO NIE ROZSTAJE SIE Z TELEFONEM I CAŁY CZAS PISZE SMS OKAZAŁO SIE ZE PISZE DO NIEGO SEKRETARKA Z PRACY A ON TWIERDZI ZE ROZMAWIAŁ Z NIA I ZE NIE RZYCZY SOBIE TAKICH SMS OCZYWIŚCIE TRUDNO MI W TO UWIERZYĆ BŁAGAM PORADZCIE CO MAM ROBIĆ BO ZACZYNAM JUŻ WARIOWAĆ!!!

basiagonera4 napisał/a:

POMÓŻCIE NIE WIEM CO ROBIĆ !!!!!!!!JESTEM Z FACETEM 10 LAT MAMY OŚMIO LETNIĄ CÓRECZKĘ,KTÓRA BARDZO KOCHA SWOJEGO OJCA ZA TYDZIEŃ BIERZEMY ŚLUB A JA SIĘ CAŁY CZAS ZASTANAWIAM CZY DOBRZE ROBIĘ.PRZEZ TE LATA ZDRADZIŁ MNIE DWA RAZY OSTATNIO NIE ROZSTAJE SIE Z TELEFONEM I CAŁY CZAS PISZE SMS OKAZAŁO SIE ZE PISZE DO NIEGO SEKRETARKA Z PRACY A ON TWIERDZI ZE ROZMAWIAŁ Z NIA I ZE NIE RZYCZY SOBIE TAKICH SMS OCZYWIŚCIE TRUDNO MI W TO UWIERZYĆ BŁAGAM PORADZCIE CO MAM ROBIĆ BO ZACZYNAM JUŻ WARIOWAĆ!!!

Jeśli masz jakies watpliwosci nie powinnas wychodzic za niego

?Była pewna, że jeśli podejmie ryzyko, przeżyje miłość, jakiej nigdy nie doświadczyła...?

10

niekochana72 napisał/a:

Wyczuwam trolla hmm

Dobry tekst.

A poważni,dziewczyno uciekaj od niego  to nie jest facet.Nawet jeśli myślisz że go kochasz to uciekajto nie ma sensu.Jeśli nie zwiejesz ze względu na siebie to popatrz na dziecko !

Zajęci ludzie mają czas na wszystko..

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018