Poważny problem owsiki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Poważny problem owsiki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-07-21 17:38:10)

Temat: Poważny problem owsiki?

Od pewnego czasu borykam się z problemem swędzącego odbytu. Oprócz niego nie mam żadnych innych objawów. Myślę że to mogą być owsiki i tu mam do was pytanie. Czy owsiki są zauważalne? Chodzi mi o to czy można je zobaczyć gołym okiem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poważny problem owsiki?

Owsiki są zauważalne gołym okiem - małe, białe robaczki. Swędzenie odbytu może być też spowodowane hemoroidami - poczytaj na forum, jest tu sporo tematów o tym problemie.

3

Odp: Poważny problem owsiki?

Owsiki są zauważalne no i czujesz że coś jest nie tak... Ale na początku nie widać że są to owsiki. Jak już pozbędziesz się owsików to musisz wszystkie rzeczy wyprać w bardzo gorącej wodzie i wyprasować żeby zabić wszelkie zarazki. Jak pójdziesz do apteki to możesz poprosić o syrop i tabletki na owsiki. Jeśli nie jesteś pewna czy to akurat owsiki to myślę że nic Ci się nie stanie z powodu wypicia syropu.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Poważny problem owsiki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024