Zachowanie mojego byłego. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zachowanie mojego byłego.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Zachowanie mojego byłego.

Witam, chciałabym Was zapytać o radę co mam zrobić w takiej sytuacji. Zerwaliśmy z chłopakiem z 2 miesiące temu, poprostu powiedział, że mu na mnie nie zależy, olewał mnie, napisał mi ,,rób sobie, co zechcesz". Przestaliśmy się do siebie odzywać. Uznałam to za zakończenie tego związku, jednak to długa, skomplikowana historia. Jednak parę dni temu pewnien nieznany numer zaczął puszczać mi sygnały i dzwonić. Na początku nie zwracałam na to uwagi, dziś jednak dostałam kilka obraźliwych sms'ów, w które dotyczyły mnie i mojej rodziny. Przed chwilą z kolei otrzymałam wiadomość, że ktoś życzy mi, ,,żeby mi się coś stało i że zatruje mi życie" ;/. Nie mam wątpliwości, kto to jest. Następnie napisał mi, że jeżeli się z nim nie spotkam i nie oddam tych wszystkich rzeczy, które np dostałam od niego na urodziny, rocznice itp, to coś mi zrobi, że do mnie przyjdzie jak będę sama w domu... Zaczynam się niepokoić. Dodam, że facet jest z patologicznej rodziny, jak już wcześniej pisałam na forum. Teraz poznaję jego prawdziwe ,,ja". Nie mam już siły i pojęcia co dalej ;(.

,,Kto kocha musi umieć zgubić się i odnaleźć."
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez niekochana72 (2011-06-30 09:10:19)

Odp: Zachowanie mojego byłego.
rosalin napisał/a:

Witam, chciałabym Was zapytać o radę co mam zrobić w takiej sytuacji. Zerwaliśmy z chłopakiem z 2 miesiące temu, poprostu powiedział, że mu na mnie nie zależy, olewał mnie, napisał mi ,,rób sobie, co zechcesz". Przestaliśmy się do siebie odzywać. Uznałam to za zakończenie tego związku, jednak to długa, skomplikowana historia. Jednak parę dni temu pewnien nieznany numer zaczął puszczać mi sygnały i dzwonić. Na początku nie zwracałam na to uwagi, dziś jednak dostałam kilka obraźliwych sms'ów, w które dotyczyły mnie i mojej rodziny. Przed chwilą z kolei otrzymałam wiadomość, że ktoś życzy mi, ,,żeby mi się coś stało i że zatruje mi życie" ;/. Nie mam wątpliwości, kto to jest. Następnie napisał mi, że jeżeli się z nim nie spotkam i nie oddam tych wszystkich rzeczy, które np dostałam od niego na urodziny, rocznice itp, to coś mi zrobi, że do mnie przyjdzie jak będę sama w domu... Zaczynam się niepokoić. Dodam, że facet jest z patologicznej rodziny, jak już wcześniej pisałam na forum. Teraz poznaję jego prawdziwe ,,ja". Nie mam już siły i pojęcia co dalej ;(.

Zachowaj te sms-y i idź po prostu na policję. Zgłoś, powiedz kogo podejrzewasz.
Nie daj się zastraszyć - jemu właśnie o to chodzi. A groźby są karalne.

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

3

Myślę podobnie jak niekochana72.
Idź na policję jak najszybciej, dopytaj się też ich czy ta ilość SMS-ów wystarczy do wszczęcia postępowania. Jeśli tak, zmień numer telefonu.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

4

zgadzam sie z dziewczynami, nie czekaj ani chwili dłużej, idz na policję

... you make me feel like a natural woman ...

5

Dla mnie takie zachowanie kwalifikuje się do zgłoszenia sprawy na policję. Nie zwlekaj, bo na prawdę facet zrobi Ci krzywdę. Nie kasuj sms-ów, bo są bardzo ważnym dowodem w sprawie.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

6

Co za bydlę! Oddaj mu te rzeczy i najlepiej zmień numer telefonu.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

7

ba! nieoddawaj mu tych rzeczy, nie zmieniaj numeru i idź na policję... albo po chłopaków. takich rzeczy się nie robi. cham i prostak.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zachowanie mojego byłego.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018