Rozbiłam związek, którego nie było i mój były nie daje mi spokoju. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozbiłam związek, którego nie było i mój były nie daje mi spokoju.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1 Ostatnio edytowany przez piwonia13 (2011-05-27 12:20:06)

Temat: Rozbiłam związek, którego nie było i mój były nie daje mi spokoju.

Jakiś czas temu zaczęłam spotykać się z chłopakiem przyjaciółki. Wiedziałam, że ich związek od dawna już nie istniał. ona mówiła mi przez rok, że go nienawidzi i chce odejść ale nie umie i że kocha innego. Zaprosiła mnie na imprezę poznałam jej chłopaka. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Oni oboje byli ze sobą nieszczęśliwi od wielu lat. On na tej imprezie namawiał mnie na różne rzeczy jednak ja się nie zgodziłam bo nie chciałam jej tego robić. Ale wiedziałam, że będzie szczesliwsza z tym drugim. Więc jak jej chlopak do mnie potem zadzwonił ja myślałam tylko o tym, żeby jej nie krzywdził juz i z nią zerwał. Ale potem spotkaliśmy się przypadkiem i wiedziałam, że to mój jedyny. Z biegiem czasu dowiedziałam się również od niego jak wyglądał ten związek. Oni sie nienawidzili, ale żadne nie bylo w stanie zerwać bo oboje bali się być sami. Byli ze soba bo byli. Nie jestem osobą, która robi takie rzeczy. Nigdy nikogo nie skrzywdziłam. Ale gdzieś w środku czułam, że on jest moim szcześciem i spotykalam się z nim wbrew sobie. (Teraz już wiem, że to on jest tym jedynym). W  końcu po jakimś czasie zebrałam się na odwage i powiedziałam o wszystkim przyjaciółce. To była najtrudniejsza chwila w moim życiu. Zerwałyśmy kontakt. Ale teraz ona opowiedziała wszystko mojemu byłemu, który mnie zdradził i zostawił dla innej. I on zacząl mnie wyzywać i dręczyć smsami. Nie wiem co robić. Jestem teraz pierwszy raz w życiu szczesliwa. Ale on mi przypomina o zyciu o którym ja nie chce pamiętać. Nie pozwala mi cieszyć się życiem. Dreczy mnie mimo, że to on mnie zostawił i jest z dziewczyną, z którą mnie zdradził. Mogę z tym żyć? Co zrobic żeby dał mi spokój? Chce być szczęśliwa bo nigdy wcześniej nie byłam. Nie wiem tylko czy mam prawo...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozbiłam związek, którego nie było i mój były nie daje mi spokoju.

Czekaj.. bo troche nie ograniam tego co napisałaś

a co Ma do tego wszystkiego Twój były chłopak? i czy jesteś z tym gościem który był(jest) z Twoja kumpelą?

"Sae Fideli Sis Fidelis"

3

Przepraszam trochę zamotałam:) Mój były był również dobrym kolegą mojej przyjaciółki. Taki chory czworokąt.  Co do mojego nowego zwiazku to tak - estem z nim, mieszkam z nim, kocham go i pierwszy raz czuje, że ktoś kocha mnie. Przyjechałam za nim z innego miasta. On zerwał z moją przyjaciółką po 2 dniach od naszego pierwszego spotkania. Powiedział, że uratowałam mu życie...Ja nie bylalbym z nim gdyby tego nie zrobił. Ale to o tym zdecydował. Ja na niego nie wpływałam w żaden sposób. Nie śpieszyłam się, nie ponaglałam jego. Zbyt wiele bólu sprawił mi mój "były", bałam sie nowego związku. I jestem bardzo szczęśliwa dopóki ktoś z przeszlości sie  do mnie nie odezwie.

4 Ostatnio edytowany przez Mokka (2011-05-27 12:55:43)

Ja na Twoim miejscu zakomunikowałabym byłemu , że jakby zapomniał , to Wasz związek od dawna nie istnieje , macie dwa , zupełnie inne, w zupełności niezależne od siebie światy i pora aby spadał na drzewo, bo marnuje tylko wasz cenny czas . Jakby okazało się, że ambicja tego chłopaczka jest mizerna i nadal by się narzucał , to po prostu ignorowałabym go . Czasem olanie kogoś bardziej tą drugą osobę dotknie, niż jałowe potyczki słowne .

5

dokładnie, a jak będzie dalej męczył zmień nr telefonu i problem sam się rozwiąże.
Nie masz nic sobie do zarzucenia! Wszystko jest okej!

6

Staram się. Nawet zablokowałam połączenia od niego ale wciąż przysyła mi smsy mimo, że nie odzywam się do niego w żaden sposób od 9 miesięcy. Usunęlam nawet wszystkie portale spolecznościowe i komunikatory ale ostatnio musiałam zalożyć facebooka bo w pracy tego wymagali. no i sie zacząl odzywać i wyzywać. Olewam go jak mogę ale on nie daje mi spokoju. Byliśmy ze sobą 6 lat. Nie chce o nim pamiętać. dziekuje, że odpisałyście bo męczy mnie po pierwsze to co zrobiłam, i to że on wciąż pisze. Mogę o tym porozmawiać tylko z moim obecnym chłopakiem bo niedawno sie przeprowadziłam i nie mam jeszcze koleżanek. Ale za to mam wciąż wyrzuty sumienia.

7

na facebooku jest możliwość zablokowania niektórych osób, chyba , że musisz mieć profil otwarty.

Nie masz prawa mieć wyrzutów. Tamten koleś robi ci na złość bo nie potrafi widocznie pogodzić się z tym, że jesteś szczęśliwa;)

i go to najzwyczajniej w świecie boli. Uwierz mi, że ludzie mają większe problemy niż esemesy od byłych na których im już w ogóle nie zależy:)

8

Czyli szukam dziury w całym? Taką możliwość też zakładałam:) Czasem za bardzo się przejmuje uczuciami wszystkich dookoła zapominając o swoich.

9

dokładnie! Jesteś szczęśliwa wg mnie. Źle nazwałaś temat. Trzeba było napisać "dręczy mnie mój były a ja jestem dobrą osobą i nie wiem jak sobie z nim poradzić" tyle.

Nie potrzebnie zajmujesz swój czas w tym dziale:)

ale rozumiem jako tako! Idź w świat i nie przejmuj się burakiem co nie umie poradzić sobie z tym, że stracił na zawsze ciebie a ty jesteś prze szczęśliwa!

10

Dokładnie . Zlać urażone ego byłego faceta  jego wyimaginowanymi rozterkami i żyć własnym życiem : ))  powodzonka ! Nie dziękuj , bo zapeszysz ; p

11

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedzi. Po raz kolejny mi pomogliście. Gdyby nie to forum, to nie wiem czy przeżyłabym rok temu rozstanie z moim byłym. Byłam już na dnie rozpaczy depresji i chyba nawet alkoholizmu. Więc Wy też się nie załamujcie, bo po wielu latach bycia z kimś kto mnie zniszczył i zgnoił i nie miał do mnie szacunku znalazłam miłość swojego życia (chyba po 2 miesiącach od rozstania z tamtym). Jestem przykładem na to, że nawet z największego bagna można wyjść, a po burzy zawsze przychodzi słońce. Dlatego nigdy nie traćcie nadziei nie ważne jak jest źle.

12

Droga Piwoniu , ja wychodzę zawsze z założenia , że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Oczywiście na początku jest zawsze ciężko , ale coś w tym jest , że czas leczy rano i pomimo , że nie da się zapomnieć o człowieku , to z perspektywy czasu patrzy się na wszystko zupełnie inaczej . Ważne , aby wyciągnąć wnioski z takiej lekcji życia , aby kolejny związek był być może lepszy : )
Cieszę się, że się pozbierałaś i jesteś teraz szczęśliwa . Życzę Ci aby to szczęście zostało już z Tobą na zawsze : )

13

Jasne, że masz prawo do szczęścia. Nie przejmuj się nimi. Każdy ma za sobą jakąś przeszłość i coś na sumieniu. Nie myśl o tym, tylko ciesz się, że znalazłaś tego jedynego smile

14

Coś tutaj trudno jest mi zrozumieć.Po pierwsze nawet w takiej sytuacji nie wyobrażam sobie zrobić czegoś takiego przyjaciółce,nawet jeśli jak to opisałaś się nienawidzili.Jeśli by tak naprawde było to poprostu by ze sobą zerwali,a nie męczyli się.Widocznie było troszkę inaczej skoro zerwałyście kontakt jeśli by nikt o to nie miał do nikogo pretensji to odzywały byście się nadal.Jeś coś poczuliście do siebie,ok ale może warto było najpierw porozmawiać o tym z nią,przecież ona go już nie chciała tak?a przynajmniej tak ci mówiła,ale liczy się to,że z nim nadal była a ty poprostu zagrałaś troche nie fer.A oczywiście jeśli chodzi o twojego byłego,to nie ma prawa pisać takich rzeczy,najlepiej zmień nr.i będziesz miała spokój.

15

Phi... Miłość od pierwszego wejrzenia big_smile Pewnie i Ty z nim się rozejdziesz i tyle będzie z Waszej "prawdziwej miłości". Nie wiem jak można zrobić tak przyjaciółce, ja bym nie mogła, przyjaźń dla mnie jest jednak ważniejsza, często jest na całe życie, a chłopak może wydawać się na całe życie, lecz niestety związki często się rozpadają. Poza tym przyjaciółkę znałaś pewnie wiele lat, a jego krótko, więc ja bym od razu dała sobie z nim spokój, to tak jak zdradzić długoletniego partnera dla jednej chwili wątpliwej przyjemności o.O głupota. A więc nie dziwię się jej, że nie chce mieć z Tobą kontaktu.

A skoro z byłym nie chcesz mieć kontaktu, to go olej lub zmień numer, masz dziewczyno problemy big_smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

16

Dziewczyna nie miała problemu z tym , że jest z byłym chłopakiem przyjaciółki , tylko ze swoim byłym, więc po co jej dopiekacie ?

17 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-05-28 03:24:47)

Mokka napisał/a:

Dziewczyna nie miała problemu z tym , że jest z byłym chłopakiem przyjaciółki , tylko ze swoim byłym, więc po co jej dopiekacie ?

To publiczne forum, każdy ma prawo do opinii, niekoniecznie muszą byc pochlebne. A problem z byłym to uważam za najmniejszy problem , sama nawarzyła piwa, niech to w końcu zauważy.

Wisława Szymborska

18

truskaweczka19 napisał/a:
Mokka napisał/a:

To publiczne forum, każdy ma prawo do opinii, niekoniecznie muszą byc pochlebne. A problem z byłym to uważam za najmniejszy problem , sama nawarzyła piwa, niech to w końcu zauważy.

Racja, tylko ta Wasza opinia nie bardzo była na temat .

19

Dziewczyna opisała problem,który wywodzi się z innego problemu,więc nie da się tak poprostu tego przeoczyć.Każdy ma prawo do własnego zdania tak? więc może skupmy się na temacie a nie jak ktoś się o nim wypowiada......

20 Ostatnio edytowany przez Mokka (2011-05-28 15:05:49)

Zrozumiałabym Wasze posty  gdyby autorka wątku naprawdę rozbiła związek swojej przyjaciółce . Gdyby ta go kochała , byłoby pomiędzy Nimi wszystko w porządku i nagle autorka wątku weszłaby z buciorami w ich szczęście . Ale w momencie kiedy zarówno jej przyjaciółka , jak i obecny chłopak Piwonii są zdania, że byli ze sobą  bo byli - nie wiem dlaczego , być może dla popisu ? - i  w końcu udało się temu chłopakowi znaleźć prawdziwe szczęście , to jaka jest wina w tym Piwonii ? A przyjaciółka zerwała znajomość może przez urażoną dumę ? Taki pies ogrodnika - sama niby nie chce, ale komuś innemu też nie da .

21

Ok to jest twoje zdanie,ale musisz zrozumieć,że są osoby,które widzą to inaczej i mają prawo do swojej wypowiedzi tak jak kazdy na tym forum.

22

A czy ja napisałam , że wszyscy muszą mieć takie samo zdanie jak ja ? nie .
Chodzi po prostu o to, że sprawa tyczy się byłego chłopaka autorki wątku , chce się poradzić co ma zrobić , aby dał jej spokój .
Z tego co wiem nie bardzo dołuje ją fakt , że jej obecny chłopak jest byłym jej ex przyjaciółki i na tym wątek się raczej nie opiera .

23

A tu już mam inne zdanie. Moim zdaniem nie powinno się tykać byłyvh swoich przyjaciółek, ale to już kwestia wyznawanych zasad i poglądów.

Wisława Szymborska

24

Uwierzcie mi, że ja też miałam taki kodeks honorowy, mówiłam identycznie jak Wy i mało tego - potrafiłam jeszcze wyzywać osoby, które zrobiły to co ja. I teraz wiem jedno: "Nikt nie wie jak postąpi dopóki nie znajdzie się w danej sytuacji".... Poza tym wciąż jestem przekonana, że postąpiła bym inaczej gdyby moja przyjaciółka nie mówiła mi przez prawie rok, że chce zerwać ten związek bo zakochała się w innym.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozbiłam związek, którego nie było i mój były nie daje mi spokoju.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018