zazdrość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: zazdrość

Mam taki problem, pisałem kiedys z dziewczyną ale traktowałem ja jak kolerzanke i chyba nic do niej nie czułem. Ale kiedy dowiedziałem się że pisze znia mój kolega nawet sie pokłuciliśmy i ze soba nie gadamy. Chyba jestem troche o nią zadrosny i nie wiem co mam tera mysleś jestem poprostu zazdrosny czy sie zakochałem??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zazdrość

Docenia się rzeczy i ludzi dopiero gdy się ich traci. Nie potrafie Ci powiedzieć czy się zakochałeś, ale napewno nie jest ona Tobie tak bardzo obojętna.

3

skawa17 napisał/a:

Mam taki problem, pisałem kiedys z dziewczyną ale traktowałem ja jak kolerzanke i chyba nic do niej nie czułem. Ale kiedy dowiedziałem się że pisze znia mój kolega nawet sie pokłuciliśmy i ze soba nie gadamy. Chyba jestem troche o nią zadrosny i nie wiem co mam tera mysleś jestem poprostu zazdrosny czy sie zakochałem??

Sorki, ale najpierw powinieneś się zająć nauką. Robisz takie koszmarne błędy, że poprostu wstyd. Ewentualnie pomimo 17 lat, edukacje skończyłeś na podstawówce.

4

karolinapaula napisał/a:

Docenia się rzeczy i ludzi dopiero gdy się ich traci. Nie potrafie Ci powiedzieć czy się zakochałeś, ale napewno nie jest ona Tobie tak bardzo obojętna.

No właśnie mam taki problem że pomimo że z nią nie pisze to codziennie o niej myśle sad

5

A to ze o o niej myslisz juz samo przez sie oznacza, ze ona nie jest ci obojetna wiec bierz sie do roboty:)

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

6

big_smile:D

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

7

tylko właśnie nie wiem czy nie jest juz za puzno, teraz nawet ze soba juz nie piszemy od ponad 2 tygodni a pozatym ten niby "muj" kolega dośc ostro zaczyna z nią kreęcić, sam juz nie wiem co mam robić:/

8

Jak Ci na niej zależy to się nie zastanawiaj!!co Ci zależy:) napisz do niej, zaproponuj jakieś spotkanie...jak odmówi to najwyżej ale nic nie tracisz a jak nie spróbujesz to bedziesz żałował!

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

9

ja właśnie sie tego wszystkiego boje i całej tej jej reakci, niechce sobie robić nadzieji i przezywać tego wszystkiego od nowa, a tak pozatym to ja należe do osób troche cichych i zamkniętych w sobie i nie umię tak poprostu rozmawiać o uczuciach:/

10 Ostatnio edytowany przez LoLcIa_nS (2009-02-11 23:44:26)

Hymm .. ale o co Ty jesteś zazdrosny ?? że pisze z innymi?? z tego co wiem to nie jesteście razem więc nie możesz wymagać od niej  tego ,by nie pisała z innymi. Zresztą nawet w związku nie należy bronić partnerowi kontaktu z innymi ludżmi. Mój chłopak ,także jest strasznie zazdrosny o każdą moją rozmowe z jakimś innym chłopakiem.. moim zdaniem to jest chore, bo jak się kogoś kocha to powinno się mu ufać ,prawda? a co dopiero mówiąc o relacjach tylko koleżenskich.. Jeśli Ci na niej zależy to przeproś ją za to że tak zaragowałeś i weż się do dzieła a nie obrażaj się za to że z innymi pisze, pamiętaj nigdy nikomu nie można bronić kontaktu z innymi,bo to zraża. Nie mówie o pisaniu jakiś nie wiadomo rzeczy, mówie o zwykwłej rozmowie:) życze powodzenia:) napewno będzie dobrze wink

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018