Porządek z kibolami - czy dobrze robią zamykając stadiony?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Porządek z kibolami - czy dobrze robią zamykając stadiony??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-05-15 07:03:06)

Temat: Porządek z kibolami - czy dobrze robią zamykając stadiony??

Już połowa stadionów w Polsce jest zamknięta z powodu kiboli którzy zamiast iść popatrzeć na mecz i wesprzeć swoją drużynę idą się lać i szukać zadym z kibolami z przeciwnej drużyny. Czy już nie można iść popatrzeć bezpiecznie na mecz? Co o tym sądzicie? Co powinni robić z tymi kibolami? Podzielcie się wasza opinia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Porządek z kibolami - czy dobrze robią zamykając stadiony??

Bardzo dobrze robią moim zdaniem. Są miłośnicy tego sportu,lubią przyjść popatrzeć napić się piwka i tyle,a są tacy,którzy szukają mocniejszych wrażeń. Ja osobiście nie przepadam za piłka,ale gdyby ktoś mi zaproponował wybrać się na mecz,to najzwyczajnie na świecie bym się bała. Bo iść i patrzeć na zadymy mi się nie uśmiecha. Więc,jak pozamykaja stadiony,to prawdziwi miłośnicy tego sportu,będą mieli krzywdę. A kibole jak nie będą bić się na stadionie,to znajdą czy tak,czy tak inne miejsce np. Przed stadionem.

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

3

Ja jestem zagorzałą fanką piłki nożnej. Wg mnie nie powinni zamykać stadionów.To jest moja opinia i nie każe wszystkim jej podzielać.
Zamykając stadiony, mogą  tym spowodować jeszcze większą agresję. A to, co działo się w Bydgoszczy było do przewidzenia. Grały ze sobą dwa najbardziej znienawidzone zespoły. Wiec wg mnie, policja powinna być bardziej przygotowana na tego rodzaju "występ". Poza tym co tu dużo dodać. Zamykanie stadionów nie zmniejszy takich wybryków kibiców.
A skoro ludzie mówią, że na stadionie nie jest bezpiecznie, to ich opinia. Trzeba wiedzieć na jaki mecz pójść,bo nie na każdym dzieją się takie rzeczy, a wręcz przeciwnie. Czasem aż miło popatrzeć jaka fiesta trwa na stadionie.
A co powinni robić? Trudne pytanie. Kibicowanie, to jest ich hobby, ich sposób na życie, a to że się biją, to zazwyczaj jest w tym ukryty głębszy sens. Nienawiść nie wzięła się znikąd.
Choć owszem, można spotkać idiotę wymachującego nożem, ale to są przypadki wykraczające spoza normy.
Na stadionach są specjalnie sektory, tzw. rodzinne. Oraz sektor dla najbardziej zagorzałych kibiców tzw. młyn.
Zatem chcesz obejrzeć mecz? Idź na rodzinny, chcesz pośpiewać,zabawić się? Idź na młyn.

Więc skoro z góry wiadomo, że na meczu może coś się dziać, to się na taki mecz nie idzie smile

P.S
wiele bójek odbywa się daleko od stadionu i są one ustalone przez obydwie drużyny, więc na stadionie jest bezpieczniej niż choćby wsiąść na motor i jechać 190km/h.

Pozdrawiam smile

4

Wg powinni we własnym zakresie naprawić i zapłacić za szkody wyrządzone na stadionach.co to jest że taki osobnik nazywa się kibicem???byłam na kilku meczach siatkówki z łódzkiej Arenie i było super,to były prawdziwe mecze i prawdziwi kibice,kultura ,spokój,żadnych awantur,wiec czemu nie jest tak w przypadku piłki nożnej?chcą się bić niech się leją między sobą w jakiś ustronnych miejscach ,ale niech uszanują stadiony,i innych NORMALNYCH kibiców.ja mieszkam w Łodzi bardzo blisko stadionu łks-u i Atlas Areny i za każdym razem kiedy wracam do domu jak jest mecz mam cykora, bo nie raz już były burdy w autobusach wiec myślę że nie tylko o stadiony należy się martwic ale ogólnie o bezpieczeństwo przypadkowych ludzi w trakcie meczy.

5

Ja byłam na stadionie kilka razy we Wrocławiu i było spokojnie. Mecz to wspaniałe widowisko ale w odpowiedniej oprawie i bez agresji wink Bandytów powinno sie zamykac w wiezieniach ale normalnym kibicom należy dać możliwość kibicowania i nie powinno sie stadionów zamykać.

6

Pierwsza decyzja rządu, która zakłada jakiekolwiek działanie smile

7

Jestem za wyrzuceniem bandytów z każdego obszaru naszego życia także ze stadionów wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Porządek z kibolami - czy dobrze robią zamykając stadiony??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021