singiel i prawiczek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » singiel i prawiczek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: singiel i prawiczek

a ja zas nigdy nie mialem dziewczyny (jakos nie szukalem na sile) ,nigdy nie upr sexu ....i dalej jestem singlem a mam juz 24 latka , powoli zaczynam odczuwac samotnosc ...w dodatku rodzinka nalega czemu jeszce nie mam girl .......czy warto szukac milosci na sile ??? smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez un hombre (2008-11-21 09:11:20)

Odp: singiel i prawiczek

Nie warto. Ja nie szukalem a nawet nie chcialem poznac bo stwierdzilem, ze z racji tego, ze mieszkam teraz za granica i nie wiem jak dlugo tu zostane, nie chce sobie komplikowac zycia.

Mimo tego poznalem kogos, jest ode mnie o wieeeeeele mlodsza ale mimo tego, bawimy sie przy sobie bardzo dobrze, rozumiemy sie super i po prostu cieszymy obecnoscia tej drugiej polowki.

Nigdy na sile nie szukalem kogos, z kim bym chcial ani tez nie znalazlem... Do niedawna smile

"Milsza mi niebezpieczna wolnosc, niz bezpieczna niewola."

3

wiec nie warto szukac miłości na siłe? rodzinka mnie naciska wywierajac na mnie presje abym wreszcie mial jakoms kobiete u swego boku... ehh.......poprostu chyba poczekam na ta wartosciowa dziewczyne z ktora spedze piekne chwile zwiedzajac świat :-) (optymizm) a co do sexu to poczekam z tym tez na tą jedyna osobe smile

4

Nie ma sensu szukac miłosci na siłe. Jestem zadnia, ze prawdziwa miłość pojawia sie w najmniej spodziewanym momencie.:)

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

5

Nie chce byc nie miła ale może twoja rodzina obawia sie o twoje preferencje seksualne.
Facet 24 lata nie ma dziewczyny nie ciagnie go do sexu nie znajduje się u niego prezerwatyw wiec pewnie rodzina zaczeła sie obawiac.
A tak swoja drogą jestem w szoku ja gdy miałam 17-21 to myślałam tylko o sexie smile
Nadal myśle o ty conajmniej 2razy dziennie smile

6

Nie należy szukać miłości na siłę, jeśli ma przyjść to przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie smile A co do potrzeb seksualnych to jest to kwestia temperamentu i naprawdę warto poczekać smile

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

7

" Może się zdarzyć w mgnieniu oka to, czego nie spodziewamy się, w ciagu całego roku" smile

Starzy ludzie mówili kiedyś że: " Miłość i sraczka przychodzie z nienacka" big_smile

8

\\\\\\\"MIŁOŚĆ JEST DZIKĄ SIŁĄ. KIEDY PRÓBUJEMY JĄ OKIEŁZNAĆ, POŻERA NAS. KIEDY PRÓBUJEMY JĄ UWIĘZIĆ, CZYNI Z NAS NIEWOLNIKÓW. KIEDY PRÓBUJEMY JĄ ZROZUMIEĆ, MIESZA NAM W GŁOWACH..........\\\\\\\"

z PAULO COELHO "ALCHEMIK"

... kiedy ludzie przychodzą do mnie po poradę, nie widzę ich przyszłości - ja ją odgaduję. Przyszłość bowiem jest własnością Boga. On jeden może ją odsłonić w wyjątkowych okolicznościach. Ciekawy pewnie jesteś jak udaje mi się odgadnąć przyszłość? DZIĘKI ZNAKOM TERAŹNIEJSZOŚCI. To w teraźniejszości drzemie cała tajemnica. Jeśli szanujesz dzień dzisiejszy, możesz go uczynić lepszym. A kiedy ulepszysz teraźniejszość, wszystko to, co nastąpi po niej, również stanie się lepsze. Zapomnij o przyszłości i przeżyj każdy dzień Twego życia zgodnie z przykazaniami prawa, ufając troskliwej opiece Boga nad swoimi dziećmi. Każdy bowiem dzień nosi w sobie wieczność"

: "...rzeczy proste są zawsze najbardziej niezwykłe i tylko nieliczni potrafią je pojąć"......

"...każdy z nas we wczesnej młodości wie dobrze jaka jest Jego własna legenda. W tym okresie życia wszystko jest możliwe, ludzie nie boją się ani pragnień, ani marzeń o tym, co chcieliby w życiu osiągnąć. Jednak w miarę upływu czasu jakaś tajemnicza siła stara się dowieść za wszelką cenę, że spełnienie własnej legendy jest niemożliwe. To są siły, które na pierwszy rzut oka wydają się złe, ale tak na prawdę uczą Cię jak tworzyć własną legendę. Przygotowują Twojego ducha, a i Twoją wolę, bo na tej planecie istnieje jedna wielka prawda: KIMKOLWIEK JESTEŚ, COKOLWIEK ROBISZ, JEŚLI Z CAŁYCH SIŁ CZEGOŚ PRAGNIESZ, znaczy to, że pragnienie owo zrodziło się w Duszy Wszechświata i spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na ziemi. Dusza Wszechświata żywi się wówczas szczęściem ludzi, albo ich nieszczęściem, zawiścią, zazdrością. .. i spełnienie Własnej legendy staje się powinnością człowieka. WSZYSTKO jest bowiem jednością. I KIEDY CZEGOŚ TAK GORĄCO PRAGNIESZ, TO CAŁY WSZECHŚWIAT  SPRZYJA POTAJEMNIE TWOJEMU PRAGNIENIU"

: Miłość była starsza od samych ludzi, a nawet od piasków pustyni, i powracała odwiecznie z tą samą siłą wszędzie tam, gdzie krzyżowały się dwa spojrzenia, tak jak spotkały się dzisiaj te dwa obok studni. jej twarz rozpromienił uśmiech i był to znak, na który młody człowiek czekał całe życie. Szukał go wszędzie, w księgach, pośród kryształów, owiec i w ciszy pustyni. Był to najcudowniejszy język Wszechświata, bez cienia komentarza, bo Wszechświat na swej drodze do nieskończoności, nie potrzebował żadnych wyjaśnień. W tej chwili liczyło się jedynie to, że oto stoi przed kobietą swojego życia i ona wie o tym bez słów. Był tego bardziej pewien niż czegokolwiek na świecie.... Nawet jeśli jego rodzice i rodzice jego rodziców powtarzali uparcie, że należy najpierw oświadczyć się i zaręczyć, poznać się wzajemnie i zebrać pieniądze na posag. Ten kto tak mówił mu, nie poznał nigdy Języka Wszechświata, bo kiedy się go poczuje, całym sobą, łatwo zrozumieć, że ZAWSZE NA ŚWIECIE KTOŚ NA KOGOŚ CZEKA, czy to na dalekiej pustyni, czy w środku gwarnego miasta.... I gdy w końcu skrzyżują się drogi tych dwojga i spotkają się ich spojrzenia, to wtedy znika cała przeszłość i cała przyszłość i liczy się tylko ta chwila i owa niewiarygodna pewność, że wszystko od niebieskim sklepieniem zostało zapisane JEDNĄ RĘKĄ. ... Ręką, która obdarza miłością i stwarza bliską duszę dla każdego śmiertelnika, który w słonecznym świetle krząta się niestrudzenie, wypoczywa i szuka swego skarbu. Bo jeśliby tak nie było, TO MARZENIE CAŁEGO LUDZKIEGO RODZAJU NIE MIAŁOBY NAJMNIEJSZEGO SENSU

9

Wiekszosc powie, zebys nie szukal na sile, ale to nie znaczy, ze masz siedziec w domu i czekac, az zapuka do drzwi.
Twoje zadanie, to stworzyc potencjalne okazje ku temu, tzn wychodzic gdzies na miasto, np po galeriach (tam sporo dziewczyn zawsze) i moze np przypadkiem na jakas wpadniesz i dziwnym trafem nawiaze sie dialog? smile

Mi tez rodzina jakis czas temu gadala, ze a to babeczki nie mam i w ogole (najbardziej ojciec i babcia) az sie wkurzylem i powiedzialem, ze jak znajde to znajde i zeby przestali mi do jasnej cholery truc dupe, bo ani w niczym nie pomagaja ani nic dobrego nie robia. Pomoglo smile

"Milsza mi niebezpieczna wolnosc, niz bezpieczna niewola."

10

to czy kogoś znajdziesz, to twoja indywidualna sprawa i rodzina nie powinna cie tym dręczyć
zawsze możesz im powiedzieć, że dopóki będą ci truć to nie bedziesz szukać
no i un hombre ma rację, pisząc o wychodzeniu do ludzi, bo nikt sam do twoich dzrzwi nie podejdzie
a sprawa seksu w końcu rozwiąże się sama. Skoro tyle czasu go nie doświadczyłeś, to może warto już poczekać na ta jedyną?
a to może stać się szybciej niż przypuszczasz....... teraz zaczyna się świąteczne szaleństwo i dziewczyn jest mnóstwo w najróżniejszych miejscach
polecam wyjście do ,,tłumu'' i powodzenia, to moze niedługo napiszesz, że kogoś poznałeś

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie
kajtek napisał/a:

a ja zas nigdy nie mialem dziewczyny (jakos nie szukalem na sile) ,nigdy nie upr sexu ....i dalej jestem singlem a mam juz 24 latka , powoli zaczynam odczuwac samotnosc ...w dodatku rodzinka nalega czemu jeszce nie mam girl .......czy warto szukac milosci na sile ??? smile

Na pewno nie lepiej spocząć na laurach i czekać aż sama przyjdzie

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » singiel i prawiczek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018