Iść na impreze z najlepszą kumpelą i z jej nowymi koleżankami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Iść na impreze z najlepszą kumpelą i z jej nowymi koleżankami

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Iść na impreze z najlepszą kumpelą i z jej nowymi koleżankami

Mam problem zostałam zaproszona na imprezę tą sobotę przez moja najlepszą kumpela i jej koleżankami . Mam problem ponieważ moja najlepsza kumpela się bardzo zmieniła nie jest już tą samą dziewczyna co była kiedyś zmieniła się kiedy poszła do innej klasy . 2 z nich ciągle rozmawiają o seksie jakie to pozycje to naprawdę się irytujące jak by nie miały innych tematów . Z jednej strony chcę pójść spotkać się ludźmi i poznawać nowych znajomych ale z drugiej o czym mam z nimi rozmawiać

Zobacz podobne tematy :
Odp: Iść na impreze z najlepszą kumpelą i z jej nowymi koleżankami

Ja bym na Twoim miejscu poszła, przecież nie musisz się z nimi od razu zaprzyjaźniać, wystarczy że tym razem z nimi wyjdziesz. Może trafiłaś na specyficzną sytuacje i okażą się lepsze niż Ci się wydaje? A nawet jeśli nie, to sądzę że i tak warto bo możesz poznać innych ludzi. Polecam otwartość na nowe znajomości - przecież nie musisz ich kontynuować jeśli coś Ci przestanie odpowiadać smile

Jeśli nie znajdę drogi, zbuduję ją.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Iść na impreze z najlepszą kumpelą i z jej nowymi koleżankami

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018