Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 ]

1

Temat: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Jakis czzas temu poznalem dziewczyne mlodsza od siebie ale milo nam sie rozmawialo przez telefon choc najwiecej bylo wymiany sms`ow , lecz kilka dni temu BUM o_O napisalem jej wiadomosc po pracy ona odpisala z pytaniem jak minal dzien, odpisalem i od tej pory ciiiisza. Napisalem jeszcze 2 i zero odp. Z tego co mi sie wydaje to albo kobiety tak maja bo nie wierze w to ze brak czasu itp. albo poprostu- zabawka swiateczna juz sie nudzila hahah???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

hm pozostaje jedynie poczekac, albo sie doczekasz albo nie.. ale nie ma co rozmyslac bo to nie pomaga wink

3

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Nie tylko kobiety tak maja. Spotykalam sie kiedys z chlopakiem byl ochroniarzem na dyskotekach i pewnego wieczoru chcialam wyslac mu sms i nic zmienil numer telefonu i bez slowa zakonczyl wszystko. A gdy spotkalam go na imprezie to ani be ani me ani w d... mnie pocaluj nic. I jak tu facetow zrozumiec? smile

4

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Loczek juz nie mow ze jestesmy tacy zli big_smile
Mam chec napisac do niej aleeee..... pozyjemy zobaczymy - do czwartku tongue

5

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

A może ma konto puste?:P Ja cierpię na to przypadłość praktycznie cały czas wychodząc z założenia, że jeśli ktoś ma do mnie pilną sprawę to niech dzwoni big_smile

6

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

No właśnie nie możesz normalnie zadzwonić?

7

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Ja jestem pewna, że skończyły się jej darmowe sms'y tongue:P:P

8

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Dzieki dzieki potraficie rozbawic ale w tym sek.... telefonow nie odbiera ;] konto u niej nigdy nie jest puste ^^
Hmmm... moze znow bylem za dobry.... <idiota>

9

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Hmmm... moze znow bylem za dobry.... <idiota>

nie sądze wink

poczekaj az sama sie odezwie , dla chcacego nic trudnego wink

10 Ostatnio edytowany przez Dary (2011-01-04 21:56:36)

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

A może dowiedziała się czegoś co nie powinna  hmm lub nie jest całkiem wolna

11

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Dary...oj te podejrzenia...:)
Snejana- pozwól niech czas sam rozwiąże twoje wątpliwości...

12

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Hmm... mam duży kontakt z tym pokoleniem i obserwuje te ich poczynania to uwierz nic mnie nie zdziwi

13

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Dary uwierz wile mogloby cie zadziwic choc z ludzimi w twoim wieku najlepiej sie imprezuje big_smile faceci jak i panie tongue
A co do sytuacji jutro cos tam nabazgram i bedzie alles klar ^^

14

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Dary zawsze może Cię coś zaskoczyć:)
takie życie...

15

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Jeśli nie odbiera od ciebie to zadzwoń z innego numeru i normalnie porozmawiaj o co biega hmm

16

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Wiem że My kobiety jesteśmy skomplikowane:)
Ale skoro nie odbiera to nie chce z Tobą rozmawiać...
zakończ to...

17

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Znacie się na żywo?
Jakiś czas to znaczy jak długo się znacie?

18

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

No tu macie racje jak nie odbiera to na pewno nie chce rozmawiać daj sobie spokuj

19

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Odezwała się?
Ile dni trwa ta cisza?
Mojego M. nie ma czasami po dwa tygodnie po czym się okazuje, że spontanicznie pojechał gdzieś z kolegami na narty ;]

20

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

big_smile różnie bywa .... może kogoś poznała i cie olała ... może jednak coś jej się podziało z telefonem ... big_smile brak funduszy albo zepsuł się telefon ... Wy faceci za dużo myślicie ;d i sobie sami wkręcacie filmy smile ale w tym przypadku najbardziej prawdopodobne że sie znudziła smile jak by była mądra to by to napisała w prost a nie po prostu urwała kontakt :)moje zdanie smile

21

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Karyyy daj sobie z nia spokoj, ewidentnie cie olwea a tu nie pachaj sie w d... i tyle, wiem ze kusi dowiedziec sie o co chodzi ale widocznie nie ma na to odwagi.
ja pol roku szukalam kontaktu z kims kto mnie ewidentnei olal, zaluje teraz ze tak sie pchalam, wierz mi nie warto

22

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

czarna.pantero twoje slowa chyba mowia tutaj wszystko big_smile--> znudzil sie gwiazdkowy prezent xD
A z tymi filmami to hmm... martwimy sie o was czy wszystko OK smile))

23

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

eee tam martwicie .... jak by tak było to wystarczy napisać do laski np. " napisz czy wszystko ok bo się martwie i już dam Ci spokój smile" hehehe a co do tych filmów wkręcanych to bardziej mi chodziło np o coś takiego ... podam moją sytuacje ... big_smile miałam iść na impreze ale koleżanka mnie wystawiła i nie poszłam i pisze do chłopaka że jednak nie ide tylko ide spać smile i przypadkiem mi się telefon rozładował ... rano wstaje podłanczam telefon i co sie dzieje? miałas spac a byłaś na imprezie big_smile i jak tu wytumaczyć chłopowi że telefon się rozładował ... dla nich to jest nie prawda i dziwny zbieg okoliczność ... to nie jest kwestia ufania czy nie ufania tylko wasze filmy ;d hehehe

24 Ostatnio edytowany przez Saaraa (2011-01-05 18:04:57)

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

czarna.pantera, przynajmniej się o Ciebie bał. Masz świadomość, że mu zależy tongue
A to, że przy okazji z tyłu głowy oglądał jakiś thriller psychologiczny z Twoim udziałem . . . big_smile

25

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

a wy to inni niby jesteście?

26

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Odbicie hmm to zalezy kto.... ja np. mowie ze jest tak i tak a nie owijanie tongue
czarna.pantera my to sie bardziej boimy o to czy nas dziewczyna bokiem nie pusci bo jak juz zaczuna wszystko nabierac tepa to wtedy jest masakra xD

27

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)
odbicie23 napisał/a:

a wy to inni niby jesteście?

kto ? haha

28

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

to się nie bójcie tylko ufajcie i wierzcie w nasze słowa ... smile wiadomo , że są te co kłamią i te co prawdę mówią ale najbardziej mnie wkurza jak faceci mówią "każda jest taka sama " ;/;/

29

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

No bo przez te co kłamią to te co nie kłamią mają przerąbane hmm

30

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Dokladnie Dare ma racje.
Ale jakby nie patrzec kazda kobieta jest inna wiadomo czasem z gorki lub pod gorke ale ten facet ktory calkowicie zrozumie kobiete powinien dostac Nagrode Nobla big_smile

31

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

hehe to ja was rozczaruje bo żaden facet nie dostanie Nobla big_smile nikt nas do końca nie rozkmini big_smile hehehe

32

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Ten kto zrozumie facetów też powinien zostać nagrodzony i hojnie obdarowany:D
Niektórzy ludzie są po prostu bardzo skomplikowani pod względem charakteru i trudno zrozumieć ich motywy...
Po dniu dzisiejszym mogłabym stwierdzić, że faceci są niezrozumiali, bo ród męski dał mi się mocno we znaki, ale nie będę generalizować, bo ludzie są różni, np. mój kolega jest w porządku i bardzo prostolinijny;)
A co do dziewczyny, to wydaje mi się, ze naprawdę zaczęła Cię olewać...

33

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Kobieta, wiadomo nie od dziś zmienną jest:)
za to facet, jest jak płytki, trzeba go dobrze ułożyć:))

34

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)
czarna.pantera napisał/a:

hehe to ja was rozczaruje bo żaden facet nie dostanie Nobla big_smile nikt nas do końca nie rozkmini big_smile hehehe

Nie był bym taki pewny big_smile

35

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)
czarnaa86 napisał/a:

za to facet, jest jak płytki, trzeba go dobrze ułożyć:))

Hahaha dobrze powiedziane.... ale to czasem nie konczy sie dobrze.
Czarna gdybys ty miala za dobrego faceta to po jakim czasie by ci sie znudzil? tydzien? miesiac jak rok to juz chyba rekord big_smile

36

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)
Dary napisał/a:
czarna.pantera napisał/a:

hehe to ja was rozczaruje bo żaden facet nie dostanie Nobla big_smile nikt nas do końca nie rozkmini big_smile hehehe

Nie był bym taki pewny big_smile

a może mi powiesz że Tobie się należy ta nagroda ? big_smile hehehe

37

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)
Karyyy napisał/a:
czarnaa86 napisał/a:

za to facet, jest jak płytki, trzeba go dobrze ułożyć:))

Hahaha dobrze powiedziane.... ale to czasem nie konczy sie dobrze.
Czarna gdybys ty miala za dobrego faceta to po jakim czasie by ci sie znudzil? tydzien? miesiac jak rok to juz chyba rekord big_smile

hehe może napisze tak smile miałam bardzo dobrego partnera przez 4 i pół roku smile czy mi się znudził ? hmm chyba nie ale za dużo konfliktów i tak jakoś wyszło ... smile teraz obecnie z nowym partnerem nie jestem długo i póki co to mi się nie znudził i szybko nie znudzi big_smile hehe nie należę do panien które zmieniają facetów jak rękawiczki big_smile tongue takiej jak ja to ze świeczką szukać big_smile hehehe

38

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)
czarna.pantera napisał/a:
Dary napisał/a:
czarna.pantera napisał/a:

hehe to ja was rozczaruje bo żaden facet nie dostanie Nobla big_smile nikt nas do końca nie rozkmini big_smile hehehe

Nie był bym taki pewny big_smile

a może mi powiesz że Tobie się należy ta nagroda ? big_smile hehehe

No wiesz wasze ciało to jak akupunktura niestety  wink

39

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

jakie porównanie hahaha

40

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Czarna ręce czynią cuda  wink

41

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

nie tylko rece, nie tylko...... big_smile:D:D

Wykupilem wszystkie swiece w pobliskim sklepie tongue

42

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

O resztę to sama się będzie dobijać  big_smile

43

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Hahahaha...:D:D:D Nie wszystko od razu- nie jestem taki latwy tongue

44

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

to nie było do ciebie

45

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

hehehe big_smile to jak masz świece to teraz nic nie zostaje jak szukać smile big_smile

46

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Czarno to widze lol

47

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

heh.. i co nie ma takiego co rozumie kobiety w calosci??:D

A co do panny strzelila focha o glupie slowo ktore mialo byc zartem no ale teraz juz nawet tela nie odbiera ani esa ale chyba robi to specjalnie.... poczekam ile wytrzyma badz ile ja wytrzymam xD

A to co jej napisalem to " Wykozystasz mnie i wyrzucisz haha xD" ehh wy kobiety za wami trafic to pol sukcesu tongue

48

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

A może ona wykorzystuje ten czas w sposób aktywny... teraz dużo wolnego było, może gdzieś wyjechała np. na narty albo gdzieś ze znajomymi:) Tak mi do głowy przyszło, bo teraz można było sobie zrobić bardzo długi weekend na studiach czy też w pracy:)

49

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

niestety ona jest w sredniej ^^
Narty.... mialy byc w ferie xD

50

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

A w średniej miewało się różne głupie zagrywki;) Taki wiek;)

51

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Reli a czy ty bys sie obrazila za takie slowa? Zadne tel nagrywania na poczte sms nie dzialaja... a kwiatow nie chce wysylac bo poysli ze znamy sie nie dlugo i jakis napalenic badz Bog wie kto ze mnie. W ogole nie chce rozmawiac... troche dziwne...

52

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Nie obraziłabym się, raczej sprawdzałabym, na ile temu chłopakowi zależy i sprawdzała granicę, do czego się posunie, chcąc zwrócić moją uwagę, ot taka nastoletnia zagrywka w myśl zasady: im bardziej się postara, tym bardziej będzie mu zależało, bo żeby zdobyć musiał się namęczyć... Cóż, takie durnoty wyrabiało się na początku LO xD

53

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Badz madry , pisz wiersze. Nie znamy sie dlugo widzielismy raz i teraz jak rzut moneta bede sie staral jakos z nia skontaktowac to pomysli ze jestem natretem, jesli oleje pomysli ze mam ja gdzies..... niby kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ale w tym przypadku jakos ciezko mi zaryzykowac ;/

54

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Daj jej już spokój. Jak zechce to się odezwie, nawet największa księżniczka w końcu zechce ustalić przyczynę milczenia i prawdopodobnie sama się w końcu odezwie, tym bardziej, że wcześniej się odzywałeś:)

55

Odp: Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Poslucham Ciebie i zobaczymy jak to sie bedzie krecilo tongue

Posty [ 56 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety?! Czy ktos was zrozumie :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024