jak zapoznac blizej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak zapoznac blizej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez pawełeklat23 (2011-01-04 02:27:36)

Temat: jak zapoznac blizej

witam panie smile pisze bo tylko wy wiecie najlepiej;)  nie wiedzialem ze bede w takiej sytuacji bo  nie mam problemow w kontaktach z dziewczynami ale jak ta dziewczyne zobaczylem normalnie zglupialem smile  zatanczylismy 3 razy  i moge powiedziec ze super tanczy no i napisalem jej na nk ze zatanczymy jeszcze kiedys a ona ze jak ja poprosze do tanca to owszem . no i dobra tanczyc umiem podrywac umialem bo jak ja widze to nie wiem jak to robilem ai jeszcze sprawa jak tanczylismy unikala mojego wzroku . czemu jak myslicie ? pytanie co mam zrobic jak zagadac bo z tego co zauwazylem to nie okazuje zadnych emocji jak siedziala ze znajomymi to jakas powazna byla . poratujcie kobitki bog wam zaplac smile:):)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak zapoznac blizej

napisze mi ktos bo sobota blisko smile poprostu waszym zdaniem co zrobic smile

3

Pytasz o co?
jak ją poderwać?

"Tak niedoskonała, że aż idealna..'' cała Ja smile

4

dobra obylo sie bez waszej pomocy:) jednak moja umiejetnosc rozmawiania z kobietami nie znikla w krzokach smile

5

jak Kobieta ucieka wzrokiem to też o czyms swiadczy:D jak ktoś sie na mnie patrzy i mi sie bardzo podoba to też czasem w oczy sie boje spojrzec i wole udawac ze mnie kompletnie nie rusza...:) Ale widać sie udało

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak zapoznac blizej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018