Grzywka czy nie-dylemat.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Grzywka czy nie-dylemat..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Grzywka czy nie-dylemat..

Zastanawiam sie nad grzywka, nie wiem tylko czy bedzie mi pasowala...mam dlugie proste wlosy z pasemkami blond i brazem...sa dosc mocno wycieniowane....mam raczej niskie czolo, twarz raczej owalna...kazdy mowi ze mała głowe i duze oczy...nie wiem czy ta grzywka nie sprawi ze bede troche jakby "zakryta" przez nia...mialam kiedys taka grzywke ale delikatna na bok-strasznie mnie denerwowalo jej ujarzmianie;D dlatego zastanawiam sie nad taka na calosci...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Grzywka czy nie-dylemat..

grzywka przy niskiem czole chybanie jest najlepszym pomyslem - sama kiedys sobie tak dobrze zrobilam, tez mam niskie czolo i jak strzelilam sobie ta dziadowska grzywke u fryzjera - niektórzy fryzjerzy nie maja wyczucia za grosz i nic nie doradza - to byl to samoboj. Moja twarz wygladala jak piec minut i tylko spinalam ta grzwyke do kucyka i modlilam sie zeby szybciej rosla ...

3

moze powinnas wejsc na serwisy internetowe, ktore udostpeniaja za pomoca programu mozliwosc dopasowania fryzury a takze mozliwosc sprawdzenia tego na twoim wlasnym przykladzie. jedyne co bedziesz musiala zaladowac to swoje zdjecie no i po klopocie.

4

Do owalnej twarzy to raczej każda fryzura pasuje. A ja uwielbiam grzywki i moim zdaniem dodaja uroku kazdej kobiecie.

5

niewiemm, to zzależy czy masz grube, czy cienkie włosy x))
ja kiedyŚ miałam. wyyglądałam bezznadziejnie,  teraz jestem bezz i mam OK.
Ja mam dużą twarz, duze oczy i proste, cienkie włosy.
Twarz raczej owalna.

6

ja mam okrągłą twarz i niskie czoło a mam grzywkę i w ogóle nie wyobrażam sobie innej fryzury!! wszyscy mówią mi że w grzywce wyglądam tak drapieżniej i kobieco mimo że grzywka powinna odmładzać a ja sama lepiej się czuję i wyglądam smile czasem trzeba spróbować najlepiej to znaleźć doświadczonego fryzjera który umie eksperymentować na głowie i z głową smile

7

Tak, do Twojego kształtu twarzy bardzo grzywka pasuje!
Nie pasuje do okrągłej twarzy, ponieważ ją przytłacza, jeśli masz owalną, doda Ci ona dziewczęcości!

8

Ostatnio zastanawiam sie nad tym wlasnie i ciekawi mnie jak duzo  z was zaryzykowalo z grzywka i ile bylo zadowolonych a ile podpinajac cierpliwie czekalo na odrost ? smile

9

Mya napisał/a:

Ostatnio zastanawiam sie nad tym wlasnie i ciekawi mnie jak duzo  z was zaryzykowalo z grzywka i ile bylo zadowolonych a ile podpinajac cierpliwie czekalo na odrost ? smile

Zaryzykowałam raz z grzywką - wszyscy mi odradzali, a potem wszyscy mówili że to strzał w dziesiątkę wink Ja sama też tak uważam, nosiłam grzywkę przez kilka lat. Jednak po pewnym czasie postanowiłam ją zapuścić (chciałam zmiany, jak to kobieta wink) i to dopiero był horror - czekałam jakieś 10 miesięcy na to, żeby odrastająca grzywka urosła na tyle, by dało się ją wsadzić za ucho i by przestała mi wchodzić do oczu, ust, jedzenia... A kiedy przypinałam ją spinką, wyglądałam jak pięcioletnia dziewczynka. Zapuszczanie grzywki to dramat tongue

10

Ja obecnie mam grzywkę na skos. Jak w ogóle bym nie miała grzywki, to niezbyt pasuje, bo mam wysokie czoło. Prosta grzywka też zdaniem fryzjera niezbyt, bo poszerza moją twarz. Niestety mam taką nieforemną twarz tongue A taka na skos nieco wysmukla taką buźkę i jest wygodniejsza w sumie, ładnie wygląda.

11

Ja sie zaczełam dzis zastanawiać nas przycieciem włosów lekko i tak jakos przeszła mi ta grzywka przez mysl ;P

12

Mya napisał/a:

Ja zaryzykowałam, ale pożałowałam, bo wyglądałam tragicznie. Mam niestety skłonność do myślenia "jaka piękna modelka, jak się tak zetnę, to też będę tak oszałamiająco wyglądać" big_smile i nie zważam przy tym na indywidualne predyspozycje typu kształt twarzy, podatność włosów na układanie, itp.

Miałam taką:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30812/grzywka_155311947.jpeg

13

No jesteś odważna! Ja myślałam raczej żeby zrobić tak :

http://www.fryzury-katalog.pl/Images%203/ombre-fryzury-dlugie-z-grzywka-na-bok-1.jpg

14

O, to spokojnie zaryzykuj. Grzywka tego typu błyskawicznie odrasta na tyle, by można ją założyć za ucho smile

15

miałam ostatnio ten sam dylemat smile chciałam coś w sobie zmienić, a nie chciałam obcinać moich długich włosów, więc postawiłam na grzywkę smile no i nie żałuję, wszyscy mówią, że fajna zmiana, a jak mi się znudzi to ją zepnę i zapuszczę smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Grzywka czy nie-dylemat..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024