dom weselny,lokal na imprezy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: dom weselny,lokal na imprezy

Czy to trudny biznes? chciałabym otworzyć coś takiego nie mam pojęcia jak się za to zabrać mam biznesplan i potrzebuję porządnego dofinansowania tylko skąd.W okolicy nie ma budynku do dzierżawy ,więc trzeba będzie coś zbudować.Macie jakieś wskazówki??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dom weselny,lokal na imprezy

Od jakiś 2 lat moja ciocia wybudowała swój własny Hotel i organizuje tam wesela oraz równego inne imprezy tego typu. Wiem, że poświęciła temu wiele czasu jak również obecnie teraz musi poświęca temu sporo czasu. Jedynie mogę tyle powiedzieć.

3

Tylko skąd miała na to kasiorkę?tu potrzeba bardzo dużo pieniędzy.Bo to,że się opłaca to wiadomo...

4

Wiem coś o tego typu biznesach. Obracałam się w towarzystwie osób, które się czymś takim zajmowały. Trzeba mnóstwo kasy w to zainwestować, ale zwraca się to bardzo szybko pod warunkiem że biznes się kręci i są klienci. Gdybym miała możliwość prowadzenia takiego lokalu podjęłabym się bez zastanowienia.

" Więc spleć palce z moimi palcami i chodź, prowadź i daj się prowadzić "

5

Nasz znajomy jest w trakcie budowy takiego dużego zajazdu. Ma to być głównie lokal pod imprezy z pokojami hotelowymi + cały tydzień knajpa (bar).
Z tego co zdradził, to wziął ogromny kredyt. Coś tam swojego wkładu dał, bo musiał, chyba z 10%. Na pewno dofinansowania nie dostał, choć starał się o nie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018