W przypadku szukania pracy lub gdy chcecie otworzyć firmę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » W przypadku szukania pracy lub gdy chcecie otworzyć firmę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez taka_ja (2010-12-22 19:12:10)

Temat: W przypadku szukania pracy lub gdy chcecie otworzyć firmę

Witam

Jestem na tym forum od niedawna smile mogę pomóc w szukaniu pracy, lub zaoferować pomoc w postaci stworzenia strony internetowej lub pomocy w przygotowaniu materiałów poligraficznych. Na rynku jestem od 12 lat mogę poszczycić się całkiem okazałym portfolio. Z zawodu jestem plastykiem projektuje dla dużych i małych firm.
Nie od dziś wiadomo że dobra reklama dźwignią handlu, jeśli macie pomysł na otworzenie biznesu strona internetowa na pewno wam w tym pomoże na początek. Jeśli nie macie pomysłu na znalezienie pracy mogę doradzić, czasami wystarczy pomysł na siebie. Np. Opieka nad dziećmi dziś można zarobić ok 1500 zł i wzwyż zależy jaki region, dobra strona internetowa w tym przypadku oraz dobre referencje trochę rozreklamowania jej i można znaleźć całkiem fajną prace.

Ostatnio zastanawiam się nad stworzeniem portalu coś w stylu dobra gosposia, sprzątanie i gotowanie, dobra stawka godzinowa, ale można stworzyć również taka stronę indywidualną i ja dobrze rozreklamować. Wszystkie osobę które byłby zainteresowane lub mają jakiś inny pomysł na siebie zapraszam do dyskusji. Może razem wspólnymi siłami coś podziałami w tym temacie tongue.

pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W przypadku szukania pracy lub gdy chcecie otworzyć firmę

Witaj
ja jestem na etapie szukania pracy...
w styczniu muszę ją zdobyć:)

"Tak niedoskonała, że aż idealna..'' cała Ja smile

3

wiem tongue czytałam ale z tego co widzę to masz raczej doświadczenie i wiesz czego chcesz...a ja to tak bardziej do osób które nie wiedzą jak i nie maja na nią pomysłu smile pozdrawiam i powodzenia życze tongue

4

Witam ,nie mam pomysłu..na pracę ..proszę o radę.Pozdrawiam.

To co warte posiadania-jest też warte każdego czekania

5

Witam jestem bardzo zdesperowana w poszukiwaniu pracy,tylko mam problem mieszkam na głuchej wsi i mam 4-letniego synka .Chciałabym pracować w domu ,ale to chyba jakaś mrzonka. Pozdrawiam.

Chciałabym z Tobą porozmawiam, ale moze nie na forum a przez maila? czy jest to mozliwe? Pozdrawiam !

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //

7

Marzenka...teraz wiele sie otwiera takich punktów przedszkolnych.
Tam nie ma takich wymagan sanepidowskich, dofinansowanie jest mniejsze ale ejst...

czy jest w twojej miejscowości dużo kobiet które mają małe dzieci a chcą iść do pracy?
a moze w najblizszym miasteczku ? synek jezdził by z Tobą...

8

Ja też szukam pracy, generalnie nei ejst łatwo, tym bardziej że siedziałam dwa lata w domu na wychowaczym, a teraz kryzys i mnie nigdzie nie chcą. Dodam że mam wykształcenie wyższe, jestem samodzielna,  i takie tam a mimo wszystko ciężko znaleźć pracę. Jak mi oferują to dają 2000 do ręki a kto moze sobie pozwolić na pracę w Warszawie po 8 albo i więcej godzin za takie pieniadze. Wkurzam sie bo jak byłam studentką oferowali mi taką pensję, wtedy było ok bo przyuczenie itp, ale teraz z dużym doświadczeniem oferowac taką pracę tylko dlatego że chciałam zostać w domu z dzieckiem. Jeszcze na wiele ofert jestem za stara. Jak 29 letnia kobieta może być za stara. Pracodawcy opanujcei się !!!

9

29 LAT I ZA STARA????kto niby tak twierdzi???
ja mam 37 lat- i znajdę , świetną pracę!!!!
smile

10

PKozowska napisał/a:

Ja też szukam pracy, generalnie nei ejst łatwo, tym bardziej że siedziałam dwa lata w domu na wychowaczym, a teraz kryzys i mnie nigdzie nie chcą. Dodam że mam wykształcenie wyższe, jestem samodzielna,  i takie tam a mimo wszystko ciężko znaleźć pracę. Jak mi oferują to dają 2000 do ręki a kto moze sobie pozwolić na pracę w Warszawie po 8 albo i więcej godzin za takie pieniadze.

Wiesz chciała bym żeby w Krakowie ktoś mi dał te 2000 do ręki bo tyle to zarabiałam po pół roku pracy jako kierownik oddziału oczywiście pracując po 12 godzin plus w domu a teraz to mi proponują ale 1300 podstawy nie na ręke

11 Ostatnio edytowany przez taka_ja (2010-12-30 12:41:16)

Odezwę się do was na emaila...a Ty Marzenka hmm no wies nie łatwa sprawa ale...Zależy jaka to wieś ile mieszkańców itd. co lubisz robić, jakie masz wykształcenie wrzucam emaila jak coś napisz smile z tym przedszkolem nie głupia sprawa moge pomóc smile

pozdrawiam

12

PKozowska hmm no nie jest źle bo jakieś perspektywy masz jednak...wiesz zacznij od mniejszej kwoty a skończysz na większej, doświadczenie jest ważne bo ono owocuje.

pozdrawiam

13

fenix ja tez jestem z Krakowa,,,znalazłaś już pracę?

14

marzenka47 napisał/a:

Witam jestem bardzo zdesperowana w poszukiwaniu pracy,tylko mam problem mieszkam na głuchej wsi i mam 4-letniego synka .Chciałabym pracować w domu ,ale to chyba jakaś mrzonka. Pozdrawiam.

też tak myślałam i zaczełam tworzyć,a teraz mam własny sklep internetowy-zapraszam 3 x w
cudowny-kuferek  -dla chcącego nic trudnego tylko trzeba znalaźć pomysł na siebie
głowa do góry i do dzieła:)

15

hej,
ja też pilnie szukam pracy biurowej!!!

"Trzeba całego życia, aby nauczyć się żyć

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » W przypadku szukania pracy lub gdy chcecie otworzyć firmę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018