Mezczyzna naszych marzen..? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mezczyzna naszych marzen..? :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Mezczyzna naszych marzen..? :)

Hej Kobietki smile

Tak sobie mysle czego my wogole oczekujemy od Naszych badz ogolnie od mezczyzn? czy lubicie by byli romantyczni, robili Wam niespodzianki czy zeby dobrze zarabuali ? zawsze gotowi na lozkowe igraszki czy tez mysleli przedewszysktim o doznaniach emocjonalnych ?

czekam na Wasze wpisy smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

Ja dodam od siebie... w skrócie, dlugo nie miałem dziewczyny wiec sobie obiecałem ze własnie takim wymarzonym bedę. Nie udało się do końca ale...:
Na ostatnie walentynki dałem mojej około 28 dokładnie walentynek, i to nie takich na 'odwal sie' ale kazda miala przynajmniej 1-2 wierszyki i rózne kwiatki slaczki itp.
Staram sie byćna każde wezwanie (ale to chyba norma), Nie wypominam jej złamanych obietnic ani niczego nie wypominam.

3

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

Przede wszystkim nie mogę się z nim nudzić i musi znać się na moich żartach wink Uważam, że w życiu nie powinno się brać wszystkiego serio. Czasem trzeba powygłupiać się jak dzieciak. A co do łóżka to chyba u mnie lepiej, że facet mnie czasem stopuje big_smile Więź trzeba budować na różne sposoby.

4

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

w związku z obecną sytuacją, mężczyzna moich marzeń musiałby miec wielkie serce dla mnie i dla moich dzieci, dojrzały emocjonalnie, opiekunczy, z poczuciem humoru oczywiscie, z wyobraznia, troszke romantyzmu nie zaszkodzi, przy tym męski, majacy to cos, co podniesie mi krazenie (liche cisnienie mam z natury hehe). taki, z ktorym mozna pogadac o wszystkim i o niczym, taki, ktory wie czego chce od zycia ... ech.. partner w kazdym calu !

na nowy rok takiego bym sobie życzyła... no ale cóż trzeba miec jakies marzenia, od tego w koncu są wink

5

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

Mężczyzna moich marzeń powinien mnie moocno kochać, tak ja jego. Musi być wierny, zapewniać mi poczucie bezpieczeństwa, wspierać mnie i pomagać, kiedy mam problem. Tylko tyle wystarczy. smile

6 Ostatnio edytowany przez gazia (2010-12-12 18:28:24)

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

Gdybym miala 20 lat ,  no a mam 54 , to chciała bym  -znaczy jako 20-tka-faceta ktory by kochał WYŁĄCZNIE  mnie, żadnych dodatkowych przyjaciółek,kóre by mu sie podobały, a o ich urodzie by mnie nie daj Bóg informował - a na takich tylko i wyłącznie trafialam , którzy z czkawką zachwycali sie moimi koleżankami sad (!) hmm,   który by miał pasje-ale związną ze sportem,nie piwem lub głupawymi kolesiami. Z którym wyjazdzała bym  nawet na księżyc. A co! 20 lat, to 20 lat. tongue
No i żeby był zaradny, a przede wszystkim żeby miał  MNÓSTWOOOOOOkasy smile .No i żebym ja te kase mogła wydawać na prawo i lewo , dowolnie. Bez żadnych ograniczeń.
No co -szczerze, to szczerze. TO jest własnie idealny mężczyzna. tongue dla mnie , gdybym mogła miec znowu  20 -stke, to takie wymagania sa chyba skromne , co nie?  Amen.
Pomarzyć dobra rzecz.
Jest wiele jeszcze, jeszcze  no i jeszcze , ale o tym w nastepnym wcieleniu.

7

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

Gazia, jesteś niesamowitą kobietą, bardzo podoba mi się Twój opis! Mam 20 lat, i w sumie, czuję, że znalazłam faceta z Twojego opisu! Kocha tylko mnie, tylko moje piękno podziwia, kocha samochody, które są jego pasją (ja razem z nim), chcemy podróżować (może nie księżyc, na początek to Bieszczady może smile.

Może nie ma 'KUUUUUPY kasy', ale zarabia dobrze, i nigdy na mnie nie skąpił, sama muszę się bić, żeby mu coś ufundować.
Właściwie to nie wiem, co mogłabym dodać. Pozostaje mi zatem go pilnować i dbać o to uczucie. smile

8

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

idealny mężczyzna??
powinien być czuły, troskliwy i romantyczny a zarazem zaradny. Musimy nadawać na tych samych falach tak żebyśmy nidy sie ze sobą nie nudzili. Wcale nie musi mieć dużoooooooo kasy(chociaż odrobinka nie zaszkodzi:)) mówi się nie ważne jak ważne z kim... i chyba coś w tym jest

9

Odp: Mezczyzna naszych marzen..? :)

Wymarzony...

Dla mnie to taki, który
*ma swoje pasje, realizuje się i spełnia, ale stawia miłość i swoją kobietę na pierwszym miejscu
*ma swoje zdanie i wyraża je, ale zawsze jest otwarty na rozmowę i kompromis
*czasem poświęci się nie mając na coś ochoty po to by zrobić przyjemność swojej ukochanej
*jest skłonny do romantycznych uniesień
*lubi spędzać czas ze swoją kobietą, jest spontaniczny, otwarty na propozycję
*zawsze można na niego liczyć i jeśli tylko ma taką możliwość to zawsze pomoże czy wyświadczy przysługę swojej wybrance
*ma w oczach namiętność i pożądanie, ale tylko patrząc na swoją jedyną
*potrafi śmiać się ze swoją kobietą ze wszystkiego,
*od czasu do czasu robi coś wyjątkowego dla swojej kobiety by pokazać jak jest dla niego ważna
*organizuje wypady do kina, na kolację nie tylko raz na pół roku czy rok
*słucha co ona mówi i nigdy nie ma problemów z kupnem trafnego prezentu, bo zapamiętuje co powiedziała
*ufa swojej kobiecie, ale czasem daje wyraz lekkiej i zdrowej zazdrości
*zapewnia o swoich uczuciach
*dzwoni i pisze do swojej ukochanej z własnej woli, bo kontakt z nią jest dla niego bardzo ważny
*potrafi przeprosić gdy jest taka konieczność
*posiada samokontrole w różnych sytuacjach
*jest pogodny i pozytywnie nastawiony
*wspiera kobietę podczas jej trudnych dni
*ma to coś, jest męski, silny
*ma poczucie stylu
*jest zaradny, ale potrafi też wziąć pod uwagę rady innych

cóż, to chyba tyle... i chyba taki nie istnieje smile chociaż trzeba w to wierzyć...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mezczyzna naszych marzen..? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024