Stalking naszych ex - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stalking naszych ex

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 73 ]

1

Temat: Stalking naszych ex

Pytanie kieruję głównie do panów, bo damski punkt widzenia już znam z doświadczenia, ale oczywiście wypowiadać mogą się wszyscy.

Czy sprawdzacie czasem profile w mediach społecznościowych swoich dawnych partnerów? Z ciekawości, czy sobie już życie ułożyli, czy wiedzie im się lepiej niż Wam. Albo ich nowych partnerów? Czy ładniejszy, mądrzejszy, więcej w życiu osiągnął. Jeśli tak, to przez jaki okres czasu od rozstania nadal Was tusza to, co oni robią?

Ostatnio mój dobry kolega rozstał się z dziewczyną i jak patrzę, co on robi, to czasem myślę, że zwariował - co raz wchodzi, patrzy czy coś dodała, tęskni, jest zły jak widzi, że ona nie cierpi i się z tym nie uzewnętrznia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stalking naszych ex

To co opisujesz to nie jest stalking. Ja wiem ze moi ex mnie szpieguja w necie zreszta sporo osob tak robi to chore no ale ostatnio musialam sie wyprowadzic z mieszkania bo moi wspollokatorowie pod tym wzgledem sobie pozwalali. Jak nie wiadomo o co chodzito albo kasa albo ego. FFaceci chca by kobieta ktora zostawili plakala zq nimi tesknila bo czuja sie lepiej I lepsi. Jak widza ze po rozstanu dobrze jej sie uklada to zaluja bo moze nie byla taka beznadsiejna jak dotychczas uwazali. To jest niezly dla nich cios. Ja to zauwazylam u swych kolegow I u bylych. Nie afiszuje sie zyciem prywatnym na fejsie ale Jak cos sie wydwrzy w mym zyciu typu wyjazd to opublikuje jakies zdjecia. W bardzo duzej mierze chce w ten sposob pokqzac mojemu ex ktory potraktowal mnie Jak szmate ze jestem jednak troche inna osoba niz sadzil . no nazbyt szczerosci. W kazdym razie ludzie sledza tak bylo jest I bedzie bo ludzie zawsze zazeroszcza komus komu sie wiedzie lepiej

3

Nie mam takiej możliwości, bo była zablokowała mnie na facebooku jeszcze przed świętami, ale dopóki mogłem wchodzić na jej profil to robiłem to praktycznie codziennie. W sumie to może nawet lepiej, że nie mogę teraz tam wchodzić.
Coś jest w tym co pisze bink. Mnie boli do dziś to, że była w ogóle nie przeżyła tego rozstania i że tylko ja się w sumie zaangażowałem. Być może to puste, ale to w jaki sposób ktoś przeżywa rozstanie jest niejako świadectwem tego jak się czuł w samym związku.

4

bink napisał/a:

Jak widza ze po rozstanu dobrze jej sie uklada to zaluja bo moze nie byla taka beznadsiejna jak dotychczas uwazali. To jest niezly dla nich cios. Ja to zauwazylam u swych kolegow I u bylych.

Nawet gdy szukają nowej dziewczyny ewentualnie już są w związku czy tylko na początku, tuż po zerwaniu?

5

Uwazam ze podgladanie profilu kogos z kim sie bylo,kogos kto dla nas w pewnym etapie zycia wiele znaczyl jest czyms powszechnym i 95 procent ludzi tak robi.

Mimo iz wiem ze to glupie to jednak sam swego czasu sledzilem profil swpjej bylej ktora mnie zdradzala i zostawila ostatecznie dla innego. Podgladajac jej profil zachowywalem sie jak klasyczny masochista. Na cale szczescie moj instynkt samozachowawczy i zdrowy rozsadek wziely gore i przestalem odwiedzac jej profil i sie pozbieralem po rozstaniu.

Co smieszniejsze kiedy zrobilem krok do przodu i zablokowalem jej profil zeby mnie nie kusilo do zlego smile ona do mnie napisala na innym komunikatorze
Z zapytaniem cZy usunalem fb bo nie moze podgladnac mojego profilu...

Takze wychodzi na to ze nie tylko osoba zostawiona ale rowniez zostawiajaca ma chec podgladania profilu ex.

Od siebie dodam ze to jest dzialanie glupie i destrukcujne. Cos sie konczy i nalezy sie od przeszlosci odciac wyrzucajac wszystko do kosza. Jedynie wtedy mamy szanse na spokojniejsza egzystencje w przyszlosci

6

No ja nie mam możliwości podglądania, zresztą gdybym miała to bym nawet nie skorzystała. A jeśli już, to może raz na pół roku. Ale wiem, że moi byli trochę plują sobie w twarz i dobrze, bo głupi fejsbuk to jest, ale ja mam pole do popisu bo mogę im najzwyczajniej w świecie doj*bać smile

A tak, nie mamy wspólnych znajomych etc., więc nie mam możliwości. To taka mała zemsta za zdrady, oszustwa, myślę że to na pewno lepsze, niż lametowanie do poduszki i kontakt z nimi, niż pakowanie się w kolejny związek bez przyszłości. Lepiej zająć się sobą, pracować nad swą przyszłością, bo tylko w ten sposób można dopiec (chociaż ja tutaj mówię o dodatkowych aspektach dobrego radzenia sobie PO, a nie specjalnym układaniu sobie życia by komuś coś udowodnić). to jest bardzo prosta układanka, zbyt prosta.

dla kobiet prostsza, bo wystarczy że dziewczyna wstawi sobie wiele ładnych zdjęć i po sprawie. faceci są prości jak budowa cepa, aż za bardzo.

7

Nie pcha mnie żadna siła ani ciekawość ... żeby zobaczyć  co robi ex...
wiem że żyje z kochanką i tyle... od lat nastu...
Bardziej  chyba  on myśli że  może tęsknię, bo naprawdę był moją pierwszą miłością... pierwszy facetem, a dlaczego  ponieważ wypytuje dzieci przez  fona  i wspomina  że byłam okej...  ale  mnie to ani ziębi ani grzeje... nie odbieram od niego  telefonów...
dla mnie to rozdział zamknięty  koniec.

8

Akiko napisał/a:
bink napisał/a:

Jak widza ze po rozstanu dobrze jej sie uklada to zaluja bo moze nie byla taka beznadsiejna jak dotychczas uwazali. To jest niezly dla nich cios. Ja to zauwazylam u swych kolegow I u bylych.

Nawet gdy szukają nowej dziewczyny ewentualnie już są w związku czy tylko na początku, tuż po zerwaniu?

w każdym momencie. facet, który był z dziewczyną dość długo/była to pierwsza dziewczyna/w jakiś sposób ta znajomość była dla niego ważna, wyjątkowa jest ciekaw co u jego byłej słychać. jeśli słyszy od znajomych, widzi że jest w złej kondycji, że cierpi, albo że zostawił ją kolejny to CZUJE SATYSFAKCJE. bo to go utwierdza w przekonaniu, że jego decyzja o zdradzie/oszustwie jest częściowo usprawiedliwiona, czuje się lepiej, jego ego gdy widzi że ktoś za nim płacze, rozmyśla itp.

natomiast facet czuje się beznadziejnie, gdy widzi że ta głupia laska którą zostawił dla innej (której już dawno nie ma, albo jest tylko pojawia się nuda itp.) sobie radzi świetnie, żyje własnym życiem, ma nawet faceta/narzeczonego z którym jest szczęśliwa. to boli. nawet jeśli nie kocha tej dziewczyny, to boli. tak to już jest. ale żaden się do tego nie przyzna.

i ostatnia zasada: każdy facet będzie tęsknił mniej lub bardziej za swoją pierwszą miłością/kobietą.

9

Bink nie rozumiem tego rozroznienia plci. To wyglada tak samo bez wzgledu na to czy facet czy kobieta.

10

Jacenty89 napisał/a:

Bink nie rozumiem tego rozroznienia plci. To wyglada tak samo bez wzgledu na to czy facet czy kobieta.

Dokladnie tak. Wszystko zalezy od charakteru czlowieka. Z jednej strony mozna ustawic majetnego przystojniaka za ktorym ogladaja sie panny i ktory wykorzystuje swoje atuty wymieniajac laski jak rekawiczki a z drugiej strony seksowna laseczke ktora jest roszczeniowo nastawiona do swiata. Kup mi prezent a bede Twoja,nie kupisz to pojde do innego bogatszego sponsora.

Mozna rowniez trafic na kogos wartosciowego i problem znika. Zalezy czego oczekujemy,kogo szukamy i co najwazniejsze czy sluchamy glosu rozsadku

11 Ostatnio edytowany przez Akiko (2015-01-06 22:35:42)

Michmo, ale ludzie wartościowi też czasem się rozstają, z różnych powodów. I myślę, że wtedy też wchodzi się na profile swoich byłych - bo wie się, że wypuściło się z rąk coś dobrego. Troszkę przez ego, a troszkę z ciekawości.

Chyba, że już nam w ogóle nie zależy. ale nawet wtedy jest tendencja do wejść na profil ex raz na ruski rok, bo wyskoczyło jakieś powiadomienie.

Mnie chodzi bardziej o interesowanie się tą drugą osobą intensywniej niż powinno się.

12

Nie sprawdzam, co robi eks, nie podglądam go na społecznościówkach, bo mnie to nie interesuje. Od początku tak było, od momentu, kiedy spakowałam walizki. Rozstaliśmy się przez niego, przez jego agresję i kłamstwa. Bardzo mnie skrzywdził, więc trudno, żeby mnie teraz obchodził.

Natomiast on na pewno mnie szpieguje w necie, na GL raz na jakiś czas wchodzi na moje konto, mimo że typa zablokowałam, podobnie jak na wszelkich innych portalach. Swego czasu czytał moje posty na netkobietach i innym forum, czy to robi dalej - nie wiem.
Niemniej nie mogę pojąć, dlaczego mimo tego, że prawdopodobnie jest z tą samą "niunią", z którą kombinował na boku jeszcze jak byliśmy małżeństwem, to nadal wykazuje zainteresowanie moją osobą. Nie wiem, ciekawi go czy jestem szczęśliwa? Każdy dzień bez niego jest kolejnym dniem mojego wspaniałego, fantastycznego, nowego życia. Moja przyjaciółka z kolei twierdzi, że jest tak bardzo chory na umyśle, że ma potrzebę ciągłego kontrolowania mnie i szczerze mówiąc, to skłaniam się ku jej zdaniu. Czy to jest stalking - nie wiem, ale czasem jak sprawdzam GL i widzę, kto mnie oglądał, to czuję się prześladowana.

13

Jacenty89 napisał/a:

no wiem, ale autorka pyta o facetów smile u kobiet tak samo

14

Emilia napisał/a:

Nie sprawdzam, co robi eks, nie podglądam go na społecznościówkach, bo mnie to nie interesuje. Od początku tak było, od momentu, kiedy spakowałam walizki. Rozstaliśmy się przez niego, przez jego agresję i kłamstwa. Bardzo mnie skrzywdził, więc trudno, żeby mnie teraz obchodził.

Natomiast on na pewno mnie szpieguje w necie, na GL raz na jakiś czas wchodzi na moje konto, mimo że typa zablokowałam, podobnie jak na wszelkich innych portalach. Swego czasu czytał moje posty na netkobietach i innym forum, czy to robi dalej - nie wiem.
Niemniej nie mogę pojąć, dlaczego mimo tego, że prawdopodobnie jest z tą samą "niunią", z którą kombinował na boku jeszcze jak byliśmy małżeństwem, to nadal wykazuje zainteresowanie moją osobą. Nie wiem, ciekawi go czy jestem szczęśliwa? Każdy dzień bez niego jest kolejnym dniem mojego wspaniałego, fantastycznego, nowego życia. Moja przyjaciółka z kolei twierdzi, że jest tak bardzo chory na umyśle, że ma potrzebę ciągłego kontrolowania mnie i szczerze mówiąc, to skłaniam się ku jej zdaniu. Czy to jest stalking - nie wiem, ale czasem jak sprawdzam GL i widzę, kto mnie oglądał, to czuję się prześladowana.

Pewnie taki typ, czuje on potrzebę kontroli w jakiś sposób, nad Twoim życiem. Są takie typy, tylko ciężko być nową dziewczyną typa który podgląda swe ex. No mówię, chodzi tu o ego i ciekawość po prostu. I upewnienie się, czy aby na pewno dobrze postąpił robiąc tak, a nie inaczej, wybierając tamtą, a nie Ciebie itp., szuka cały czas usprawiedliwienia dla swych czynów. smile

15

Byłabym wdzięczna za opinie innych. Naprawdę jestem ciekawa Waszych doświadczeń i Waszego zdania wink

16 Ostatnio edytowany przez Lancacter (2015-01-08 17:53:10)

bink napisał/a:

i ostatnia zasada: każdy facet będzie tęsknił mniej lub bardziej za swoją pierwszą miłością/kobietą.

I tu chce stanowczo zaznaczyc, ze jestem w tej kwestii cudownym wyjatkiem smile. Nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo.

Jaki sens ma zycie zyciem bylej/bylego? Ja rozumiem, ze na pierwszym etapie, gdy czlowiek jest jeszcze niepogodzony z aktualnym stanem rzeczy - moze zerknac tu i tam. Ale zeby 'podgladanie' bylo elementem jego dalszego zycia - tego nie rozumiem.

P.s. tak przy okazji mojego nie-rozumienia. Dalem pierwsza PRAWDZIWA zyciowa rade mojemu 6-cio letniemu synowi jak za wczesnie chcial w weekend zerwac z lozka swoja mame/moja zone slowami: juz dzien mamo! Musimy wiele rzeczy dzis zrobic. Ja mu na to powiedzialem, ze: mama jest w stanie uczynic cuda nawet nie wstajac z lozka smile. Od tej pory mam cieche dni i tego tez nie rozumiem. To bylo - wedlug mnie - bardzo subtelne.

17

Lancacter napisał/a:
bink napisał/a:

I tu chce stanowczo zaznaczyc, ze jestem w tej kwestii cudownym wyjatkiem smile. Nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo.

Jaki sens ma zycie zyciem bylej/bylego? Ja rozumiem, ze na pierwszym etapie, gdy czlowiek jest jeszcze niepogodzony z aktualnym stanem rzeczy - moze zerknac tu i tam. Ale zeby 'podgladanie' bylo elementem jego dalszego zycia - tego nie rozumiem.

P.s(off topic). tak przy okazji mojego nie-rozumienia. Dalem pierwsza PRAWDZIWA zyciowa rade mojemu 6-cio letniemu synowi jak za wczesnie chcial w weekend zerwac z lozka swoja mame/moja zone slowami: juz dzien mamo! Musimy wiele rzeczy dzis zrobic. Ja mu na to powiedzialem, ze: mama jest w stanie uczynic cuda nawet nie wstajac z lozka smile. Od tej pory mam cieche dni i tego tez nie rozumiem. To bylo - wedlug mnie - bardzo subtelne.

18

To akurat całkiem ciekawy temat, choć jak wiadomo - banalny. Ludzie są ciekawi, to przynajmniej leży w naszej naturze, tym bardziej, jeśli na kimś nam zależało, ktoś był naprawdę istotny... Kiedy znika nie tak łatwo wyzbyć się nawyku interesowania się tą osobą, dbania co u niej, czasem nawet z głupiej troski czy wszystko gra. Ja osobiście zostawiłam kiedyś kogoś komu na mnie bardzo zależało, z mojej strony wygasło, ale nawet po tym od czasu do czasu wchodziłam przez krótki okres na fejsbukowy profil tego człowieka, bo byłam ciekawa co u niego, byłam spokojniejsza, kiedy nie zmieniało się za wiele - wiem, brzmi samolubnie.
Sądzę, że większość osób tak robi, no chyba, że nie ma możliwości, ale kiedy jest taka opcja to kusi, ot co i nie zastanawiałabym się czy to dobrze czy źle, to jest po prostu schematyczne zachowanie "pozwiązkowe" : )

19

Cos nachrzanilem w cytowaniu/edytowaniu samego siebie. Sorry <poklon>

20

Lancacter napisał/a:
bink napisał/a:

P.s. tak przy okazji mojego nie-rozumienia. Dalem pierwsza PRAWDZIWA zyciowa rade mojemu 6-cio letniemu synowi jak za wczesnie chcial w weekend zerwac z lozka swoja mame/moja zone slowami: juz dzien mamo! Musimy wiele rzeczy dzis zrobic. Ja mu na to powiedzialem, ze: mama jest w stanie uczynic cuda nawet nie wstajac z lozka smile. Od tej pory mam cieche dni i tego tez nie rozumiem. To bylo - wedlug mnie - bardzo subtelne.

nie wiem, wszyscy moi kumple tak mi mówili, niezależnie od siebie, więc pewnie jesteś wyjątkiem. smile

21 Ostatnio edytowany przez Karola_23 (2015-01-09 00:25:33)

Emilia napisał/a:

Co to GL? Ja bym sie chyba załamała gdybym wiedziała, że mój były czytal moje posty na netkobietach tongue chyba za bardzo sie ujawniłam i aż przestraszylam jak przeczytałam twój komentarz. Skąd ty wiesz, że on czytał to co pisałaś na forum?
Chyba się kretyn do tego nie przyznał ,a sprawdzić tu tego nie można kto czyta.

Moim zdaniem na początku to pwnie normalka ,ze wchodzimy na profile swoich bylych, ale po czasie to ma się to w nosie co robią tongue Ich życie ich sprawa lepiej zająć się swoim ,a nie wpychac nos w czyjes tym bardziej ,ze z tymi ludzmi nic juz nas nie łączy smile

"Akceptujemy taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy."

22

Ja się staram po zerwaniu nie śledzić, co robi moja była. Jeśli to ja zerwałem, to zwyczajnie mnie to nie interesuje, jeśli ona, to chce jak najszybciej o niej zapomnieć, a nie katować się. Prewencyjnie nie mam fejsbuka smile

Annuszka już kupiła olej...

23

Karola_23 napisał/a:

Co to GL? Ja bym sie chyba załamała gdybym wiedziała, że mój były czytal moje posty na netkobietach tongue chyba za bardzo sie ujawniłam i aż przestraszylam jak przeczytałam twój komentarz. Skąd ty wiesz, że on czytał to co pisałaś na forum?
Chyba się kretyn do tego nie przyznał ,a sprawdzić tu tego nie można kto czyta.

Moim zdaniem na początku to pwnie normalka ,ze wchodzimy na profile swoich bylych, ale po czasie to ma się to w nosie co robią tongue Ich życie ich sprawa lepiej zająć się swoim ,a nie wpychac nos w czyjes tym bardziej ,ze z tymi ludzmi nic juz nas nie łączy smile

GL to GoldenLine.pl.
Wiedział, jaki mam nick na netkobietach. Kiedyś napisałam coś o jego siostrze czy teściach (sorry, ale forum jest anonimowe, więc mogę pisać wszystko, zwłaszcza, że nie zawsze mam się kogo poradzić, a tu mam kilka tysięcy bezstronnych użytkowników, którzy służą radą, pomocą i ochrzanem jak trzeba), a on to wydrukował i im pokazał po to, żeby zaczęli myśleć o mnie źle. To było już po tym, jak go zostawiłam. Próbował też mącić między mną a moją matką. Jakiś rok po rozstaniu pokłóciłam się z nią, napisałam tu, jaka jest wredna itp., a ten idiota znowu to samo - wydruk i wte pędy do mojej matki pokazać jej to. Na szczęście mimo, że bywa wredna, to jest też mądra i go z tymi papierami wyrzuciła. Stąd wiem. Poza tym jego kochanka najpierw w tym samym roku, kiedy się rozeszliśmy, a następnie rok-dwa później też tu zaglądała i krytykowała moje posty. O tym, że to ona wiem, bo wtedy byłam moderatorką na forum i miałam dostęp do maili i IP użytkowników. Sprawdziłam i wszystkie maile należały do niej, a IP było to samo.

24

Były mojej koleżanki włamał się jej na wszystkie konta, Facebook, e-mail, allegro itd, a rozstali się już 2 i pół roku temu. Próbuje też mieszać w rodzinie pisząc sms z bramek int.       To już jest nie normalne...

25

Takie włamania to już jest sprawa dla policji. Twoja koleżanka powinna jak najszybciej to zgłosić, nie wiadomo, co temu typowi jeszcze odbije. Dobrze by było, gdyby od razu napisała do administratora poczty i opisała całą sytuację. Jej były się czuje bezkarny, a pewnie nie wie, że takie rzeczy bardzo łatwo udowodnić, że nikt nie jest w necie anonimowy, a na takie włamania jest paragraf.

26

Już jest sprawa, teraz ściągają go z zagranicy na przesłuchanie...  Zobaczymy jak będzie dalej....

27

Była mojego faceta, z którą nie jest z 4 lata i która od tego czasu jest w związku ciągle włazi na jego profil na fejsie, a jak tylko zobaczy, że dodał jakieś zdjęcia ze mną albo ja go gdzieś oznaczyłam to potrafi po kilka razy dziennie wchodzić na jego profil. Nie mają się już w znajomych ani nie mają już kontaktu, z perspektywy czasu widzę, że dobrze, że to ukróciłam.  Pomijam fakt, że oboje sobie włazili na poczty, to się skończyło jak to odkryłam i zrobiłam awanturę. Niech tylko ta baba spróbuje nawiązać kontakt, to dzwonię do jej faceta i wszystko mu mówię i będzie miała za swoje.

28

kejter napisał/a:

Była mojego faceta, z którą nie jest z 4 lata i która od tego czasu jest w związku ciągle włazi na jego profil na fejsie, a jak tylko zobaczy, że dodał jakieś zdjęcia ze mną albo ja go gdzieś oznaczyłam to potrafi po kilka razy dziennie wchodzić na jego profil. Nie mają się już w znajomych ani nie mają już kontaktu, z perspektywy czasu widzę, że dobrze, że to ukróciłam.  Pomijam fakt, że oboje sobie włazili na poczty, to się skończyło jak to odkryłam i zrobiłam awanturę. Niech tylko ta baba spróbuje nawiązać kontakt, to dzwonię do jej faceta i wszystko mu mówię i będzie miała za swoje.

Haha jaki bulwers widac, ze czujesz zagrożenie. To czemu nie napisse do niej żeby przestala wchodzić na jego fejsa albo nie zmieni hasla jakiegoś dziwnego masz faceta.

29

ja niuchałem i zdarzy się, że zaniucham jeszcze, bo co w tym złego kiedy już wszystkie emocje wygasły i nowy facet u boku różnicy mi nie robi, a takowi bywali

nawet z kumplem jak gadamy to czasem pójdzie txt "dawaj poszpiegujemy byłych bo nuda" i sie wymieniamy spostrzeżeniami które tam sobie jak radzi big_smile

inna sprawa jak sie do byłych coś czuje i się im tam zerka na fb i katuje "bo serduszko komus wstawiła" "bo jakiegos goscia oznaczyła" wtedy to sobie w kolano strzelamy i jest to głupota, ale tacy już jesteśmy. Jedni żeją dalej a inni odgrywaja cierpienia Wertera big_smile

lubię poznawać nowe cycki

30

Karola 23, oczywiście, że czuję zagrożenie. I napisałam do niej, dwa razy, raz ją poinformowałam o tym, że mój facet jej wchodzi na pocztę to zmieniła hasło, drugi raz napisałam że sobie nie życzę żeby do niego pisała (bo napisała mu wiadomość, że gdzieś tam nas widziała blablabla), na żadną wiadomość nie dostałam odpowiedzi. Mogę mu ją zablokować, i nawet przez jakiś czas była zablokowana, ale ją odblokowałam, i tak nie maja siebie w znajomych i jak tylko by do niego napisała to będę o tym wiedzieć i zareaguję, z resztą wątpię, żeby po 2 latach miała napisać, raczej nie po tym jak kilka razy dostała jasno do zrozumienia, że nie jest mile widziana. Odblokowałam ją, bo chcę, żeby wiedziała, że dalej ze sobą jesteśmy i żeby widziała nasze zdjęcia:P Ona jest jakąś masochistką, jak widzi jakieś nowości to po kilka razy dziennie włazi i obczaja a wiem, że od dawna jej się z facetem nie układa i ma doła już z 2 lata.

31

Kejter, ja się w sumie zastanawiałam, czy nie porobić screenów i nie wysłać do kochanki eksa. Niech wie, że on dalej ma jakieś chore zainteresowania. Ale z drugiej strony nie wiem, czy jest sens się bawić w takie rzeczy. W końcu jesteśmy dorośli, tak? Lepiej nie robić zamętu, bo po co? Nic z tego dobrego nie wyniknie. Tobie też to radzę. Zablokujcie oboje babę gdzie się da. A jeśli twój facet nie jest w stanie powstrzymać się od sprawdzania poczty tej kobiety przez tak długi czas od rozstania, to znaczy, że z nim też jak z moim eks jest coś nie halo.

32 Ostatnio edytowany przez Karola_23 (2015-01-11 15:48:03)

kejter napisał/a:

Karola 23, oczywiście, że czuję zagrożenie. I napisałam do niej, dwa razy, raz ją poinformowałam o tym, że mój facet jej wchodzi na pocztę to zmieniła hasło, drugi raz napisałam że sobie nie życzę żeby do niego pisała (bo napisała mu wiadomość, że gdzieś tam nas widziała blablabla), na żadną wiadomość nie dostałam odpowiedzi. Mogę mu ją zablokować, i nawet przez jakiś czas była zablokowana, ale ją odblokowałam, i tak nie maja siebie w znajomych i jak tylko by do niego napisała to będę o tym wiedzieć i zareaguję, z resztą wątpię, żeby po 2 latach miała napisać, raczej nie po tym jak kilka razy dostała jasno do zrozumienia, że nie jest mile widziana. Odblokowałam ją, bo chcę, żeby wiedziała, że dalej ze sobą jesteśmy i żeby widziała nasze zdjęcia:P Ona jest jakąś masochistką, jak widzi jakieś nowości to po kilka razy dziennie włazi i obczaja a wiem, że od dawna jej się z facetem nie układa i ma doła już z 2 lata.

To jest strasznie dziwne skoro jakimś cudem wiesz ze wchodzi mu na pocztę itp to niech i on zmieni haslo tak jak i ona to zrobila i po klopocie. Skoro nie SA dwa lata juz Ze sobą to trochę dziwne ze takie rzeczy robią i jeszcze się wspominają. A z czyjej winy bylo u nich rozstanie?

33 Ostatnio edytowany przez kejter (2015-01-11 17:01:16)

Karola- Zwróć uwagę, że pisałam o tym w czasie przeszłym. Robili to, póki tego nie odkryłam. Od dwóch lat jest spokój dlatego, że napisałam do niej i zmieniła hasło, on też. Rozstali się z 4 lata temu, ta dziewczyna zerwała z nim dla obecnego faceta.

Emilia, już podjęłam decyzję- jeżeli ta osoba znowu nas będzie niepokoić, od razu dzwonię do jej faceta, właśnie dlatego, że jestem dorosła, i nie mam ochoty tolerować jakieś baby, która nie rozumie co to znaczy 'nie'. Ale jak juz wspomniałam, wątpię, żeby się odezwała. Już dostatecznie mi takie baby nerwów napsuły i byłam zbyt tolerancyjna. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu.

34

kejter napisał/a:

Karola- Zwróć uwagę, że pisałam o tym w czasie przeszłym. Robili to, póki tego nie odkryłam. Od dwóch lat jest spokój dlatego, że napisałam do niej i zmieniła hasło, on też. Rozstali się z 4 lata temu, ta dziewczyna zerwała z nim dla obecnego faceta.

Emilia, już podjęłam decyzję- jeżeli ta osoba znowu nas będzie niepokoić, od razu dzwonię do jej faceta, właśnie dlatego, że jestem dorosła, i nie mam ochoty tolerować jakieś baby, która nie rozumie co to znaczy 'nie'. Ale jak juz wspomniałam, wątpię, żeby się odezwała. Już dostatecznie mi takie baby nerwów napsuły i byłam zbyt tolerancyjna. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu.

Też wątpie ,zeby się odezwała skoro mineły dwa lata i ona nie daje o sobie znac to myśle ,ze ma już twojego chłopaka głeboko w d.... smile
Nie ma co być zazdrosnym o byłe dziewczyny tongue każdy ma jakiegoś eks, ale to przeszłość tongue chociaż ja Ci się nie dziwie. Gdyby byla odezwała się do mojego chłopaka ,a tym bardziej coś próbowała do niego tongue to bym pewnie podobnie zareagowała tongue

35

kejter, to skoro nie utrzymuje z Wami od dwóch lat kontaktu, to skąd wiesz, że wchodzi na jego profil?

36 Ostatnio edytowany przez kejter (2015-01-12 14:59:25)

Nie ma mojego chłopaka głęboko w d... bo ciągle wchodzi na jego profil, a jak zobaczy, że dodał nowe zdjęcia ze mną, to po kilka razy dziennie wchodzi, mimo, że już tyle lat minęło od ich rozstania. I wydaje mi się, że ją zbiera na sentymenty, bo z obecnym facetem jej się od dawna nie układa, to się zaczęła interesować poprzednim... Ale póki co, nie wydaje mi się, żeby się odezwała, chociaż cholera ją tam wie co się dzieje w jej głowie.
A skąd to wiem- znam się dobrze na komputerach, tyle wystarczy.

37 Ostatnio edytowany przez Karola_23 (2015-01-12 15:09:45)

kejter napisał/a:

Nie ma mojego chłopaka głęboko w d... bo ciągle wchodzi na jego profil, a jak zobaczy, że dodał nowe zdjęcia ze mną, to po kilka razy dziennie wchodzi, mimo, że już tyle lat minęło od ich rozstania. I wydaje mi się, że ją zbiera na sentymenty, bo z obecnym facetem jej się od dawna nie układa, to się zaczęła interesować poprzednim... Ale póki co, nie wydaje mi się, żeby się odezwała, chociaż cholera ją tam wie co się dzieje w jej głowie.

Wytlumacz mi jedno jakim cudem To wiesz . Mu mówimy jeszcze o prehistorycznym n-k bo tan rzeczywiście da się sprawdzic .a jeżeli o facebooku mówimy to ty chyba masz cos z glowa bo tam nie ma możliwości sprawdzić kto nas podgląda. 
Bo z tego co piszesz to tylko go podgląda ,a nie się wlamuje bo zmienil haslo.

Oj dziewczyno jakim cudem ty możesz wiedzieć ze jej się w związku nie uklada, skoro jest nadal z tym chlopakiem dla którego zucila twojego.
Ty masz chyba jakiś kompleks albo obsesje.

38 Ostatnio edytowany przez kejter (2015-01-12 16:17:18)

Oj taaak... teraz zrób mi psychoanalizę na podstawie moich postów:P like it :d
Co Ty możesz wiedzieć o tym, co można, a czego nie można zrobić na kompie? Skąd wiesz kim ja jestem? Może jestem informatykiem i potrafię znaleźć takie informacje? smile Może.. Może... My nie jesteśmy w sądzie i ja nie muszę ani Tobie ani nikomu innemu udowadniać nic ani weryfikować. Nie chcesz- to nie wierz, nikt Ci nie karze smile

39

kejter napisał/a:

Co Ty możesz wiedzieć o tym, co można, a czego nie można zrobić na kompie? Skąd wiesz kim ja jestem? Może jestem informatykiem i potrafię znaleźć takie informacje? smile Może.. Może... My nie jesteśmy w sądzie i ja nie muszę ani Tobie ani nikomu innemu udowadniać nic ani weryfikować. Nie chcesz- to nie wierz, nikt Ci nie karze smile

A skąd wiesz czy ja nie jestem informatykiem o takich rzeczy Nie wiem. Nie da się sprawdziv na FB czy ktos nas podgląda te wszystkie niby jakieś strony sprawdzające to pić na wodę nie na takiej możliwości. W tym momencie jesteś śmieszna bo piszesz cos vo sobie sama wymyslilas. Żyj dalej w Durnej nie pewnosci i nienawiści do bylej chlopaka. To ty masz psycho bo podgladasz profil chlopaka o dopatrujesz się tylko zdrady to chore.

40

Uważam, że mogłabyś się z nami podzielić takimi informacjami, bo może ktoś je wykorzysta ????
A na fb faktycznie nie da się podgladac. Jedynie jakie info tv przekazuje to o najczęściej kontaktowanych osobach w źródle strony.
Napisz, proszę, jak to robisz.

41 Ostatnio edytowany przez INKKA (2015-01-12 19:10:04)

kejter napisał/a:

Nie ma mojego chłopaka głęboko w d... bo ciągle wchodzi na jego profil, a jak zobaczy, że dodał nowe zdjęcia ze mną, to po kilka razy dziennie wchodzi, mimo, że już tyle lat minęło od ich rozstania. I wydaje mi się, że ją zbiera na sentymenty, bo z obecnym facetem jej się od dawna nie układa, to się zaczęła interesować poprzednim...

Nie wystarczy.

kejter napisał/a:

I nikt nie wierzy.

kejter napisał/a:

oczywiście, że czuję zagrożenie. Mogę mu ją zablokować, i nawet przez jakiś czas była zablokowana, ale ją odblokowałam. Odblokowałam ją, bo chcę, żeby wiedziała, że dalej ze sobą jesteśmy i żeby widziała nasze zdjęcia:P Ona jest jakąś masochistką, jak widzi jakieś nowości to po kilka razy dziennie włazi i obczaja a wiem, że od dawna jej się z facetem nie układa i ma doła już z 2 lata.

Nie ona jest tu masochistką wink a ty ewidentnie masz z nią problem nie ona z tobą cy twoim ówczesnym chłopakiem.

Akiko napisał/a:

Uważam, że mogłabyś się z nami podzielić takimi informacjami, bo może ktoś je wykorzysta ????
A na fb faktycznie nie da się podgladac. Jedynie jakie info tv przekazuje to o najczęściej kontaktowanych osobach w źródle strony.
Napisz, proszę, jak to robisz.

Nie podzieli, bo sama nie wie. Ma dziewczynka bujną wyobraźnię i obsesję - ot co wink

42 Ostatnio edytowany przez kejter (2015-01-12 19:13:45)

Serio myślicie że napiszę obcym ludziom na forum o tym jak to sprawdzam? Jeżeli ktoś ma problem i to rozwiązanie mu w jakiś sposób pomoże, niech napisze do mnie wiadomość prywatną i wtedy mu powiem:) Nie bawię się z wami w dowody, sorry. Idąc waszą logiką coś takiego jak hakerzy to wymysł i bujna wyobraźnia... a jednak istnieją, i żadne śmieszne, zawirusowane programiki z neta na podglądanie fejsa czy inne rzeczy nie pomogą, jak słusznie zauważyliście smile

43

kejter napisał/a:

Serio myślicie że napiszę obcym ludziom na forum o tym jak to sprawdzam? Jeżeli ktoś ma problem i to rozwiązanie mu w jakiś sposób pomoże, niech napisze do mnie wiadomość prywatną i wtedy mu powiem:) Nie bawię się z wami w dowody, sorry. Idąc waszą logiką coś takiego jak hakerzy to wymysł i bujna wyobraźnia... a jednak istnieją, i żadne śmieszne, zawirusowane programiki z neta na podglądanie fejsa czy inne rzeczy nie pomogą, jak słusznie zauważyliście smile

smile
Ten poradnik dla hakerów Andersena czytałaś? smile

44 Ostatnio edytowany przez Karola_23 (2015-01-12 20:12:21)

kejter napisał/a:

Widać dziewczynka jest madrzejsza od Zuckerberga i wie więcej od niego samego tongue
Dziewczyno tak się sklada ze interesowalam się kiedyś tym tematem i nie ma szans te wszystkie aplikacje to tylko pokazują te osoby co my wyszukujemy albo sie kontaktujemy z nimi a w tym wypadku byla dziewczynę twojego chlopaka.
Ale fajnie, ze masz bujna wyobraźnię. Tylko nie opowiadań tych bzdur znajomym bo Cie wysmieja albo vo gorsza uznają za psychiczną.

Jest tylko jedna opcja musialabys się wlamac na konto tej dziewczyny i tam wyszukać bo da się to sprawdzić kogo się wyszukiwalo będąc na danym profilu. Ale mam nadzieje ze tego nie zrobilas.

45

Twoja nadzieja lub jej brak obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg:)
Wiem dobrze, że to, co robię jest karalne i nie napiszę o tym na forum w internecie tylko dlatego, że jakiś anonim mi każe.
Od kiedy są podręczniki dla hakerów? Lepiej się znawco zainteresuj chociażby darknetem i wtedy wypowiedz.

46 Ostatnio edytowany przez INKKA (2015-01-12 21:36:53)

kejter napisał/a:

Wiem dobrze, że to, co robię jest karalne i nie napiszę o tym na forum w internecie tylko dlatego, że jakiś anonim mi każe.
Od kiedy są podręczniki dla hakerów? Lepiej się znawco zainteresuj chociażby darknetem i wtedy wypowiedz.

Oj nie... nawet nie zrozumiałaś mojej ironii co do podręczników hakerów Andersena..a tu robisz z siebie nie wiadomo kogo.. tzn właściwie wiadomo - pośmiewisko! Idź zjedz snickersa mówiąc kolokwialnie w zrozumiałym dla ciebie języku a w moim po prostu - wydoroślej! smile

47 Ostatnio edytowany przez Karola_23 (2015-01-12 21:45:16)

INKKA napisał/a:
kejter napisał/a:

Oj nie... nawet nie zrozumiałaś mojej ironii co do podręczników hakerów Andersena..a tu robisz z siebie nie wiadomo kogo.. tzn właściwie wiadomo - pośmiewisko! Idź zjedz snickersa mówiąc kolokwialnie w zrozumiałym dla ciebie języku a w moim po prostu - wydoroślej! smile

Widać jest za mądra żeby zrozumieć ironie j bierze wszystko na poważnie tongue
AZ sobienpoczytalam o tym z tego co widzę to tam chodzi o latwiejsze wyszukiwanie treści zakazanych w internecie np pornografi. Czy broni.
Serio Cie to kreci? Cos chyba z toba nie tak ze się w to bawisz albo to ty masz cos z glowa jeżeli sprawdzasz kto podglądal twojego chlopaka codziennie. Pozdrawiam smile marnuj sobie dalej życie.

48

Karola_23 napisał/a:
INKKA napisał/a:
kejter napisał/a:

Widać jest za mądra żeby zrozumieć ironie j bierze wszystko na poważnie tongue
AZ sobienpoczytalam o tym z tego co widzę to tam chodzi o latwiejsze wyszukiwanie treści zakazanych w internecie np pornografi. Czy broni.
Serio Cie to kreci? Cos chyba z toba nie tak ze się w to bawisz albo to ty masz cos z glowa jeżeli sprawdzasz kto podglądal twojego chlopaka codziennie. Pozdrawiam smile marnuj sobie dalej życie.

Ale wyobraźni nie można jej odmówić.. choć jestem skłonna mniemać że to ona kogoś śledzi niż ktos ja czy jej chłopaka.. ot nie może w realu to myśli że tu znajdzie kogoś kto się zachwyci chociażby jej zdolnościami hakerskimi.. z bajki Andersena smile
Gimnazjum poszło spać smile

49

Teoretycznie kejter mogła też wysłać program śledzący, który ta była niechcący ściągnęła i zainstalowała. Tak jak czasem wysyłają się te różne spamy.

Ale w sumie to po co zaprzątać sobie tym głowę? To jest dopiero "stalking ex" ;p

50

Akiko napisał/a:

Teoretycznie kejter mogła też wysłać program śledzący, który ta była niechcący ściągnęła i zainstalowała. Tak jak czasem wysyłają się te różne spamy.

Ale w sumie to po co zaprzątać sobie tym głowę? To jest dopiero "stalking ex" ;p

Ale właśnie kejter to pokazała co to stalking...

51

Akiko napisał/a:

EJ ale my tu smiejemy a wiecie czy moze SA jakieś programy dzięki którym da się wykryć czy ktoś nas śledzi. Bo i ja chyba popadam w paranoje i przeskanuje sobie pozadnie laptop tongue bo jak widać SA ludzie którzy nic innego nie robią tylko śledzą byle chlopakow.

52

INKKA napisał/a:
Akiko napisał/a:

Ale właśnie kejter to pokazała co to stalking...

No dokładnie to napisałam wink

53

jak raz na pół roku wejde na jej konto nie uwazam zeby to był stalking, to ze widze ze po kilka razy dziennie wchodzi widac w jej dziennku aktywności, cała filozofia, a wy dzieci się śmiecie dalej, tylko wchodząc do domu uważajcie na swoje wielkie rogi które macie jak nie potraficie sprawdzić co wasz facet robi jak was nie ma w necie, przezorny zawsze ubezpieczony wink

54

A faktycznie jest taka opcja. Myślałam, ze można tylko zobaczyć to co się komuś polubiło i skomentowało. Dzięki big_smile

55

kejter napisał/a:

jak raz na pół roku wejde na jej konto nie uwazam zeby to był stalking, to ze widze ze po kilka razy dziennie wchodzi widac w jej dziennku aktywności, cała filozofia, a wy dzieci się śmiecie dalej, tylko wchodząc do domu uważajcie na swoje wielkie rogi które macie jak nie potraficie sprawdzić co wasz facet robi jak was nie ma w necie, przezorny zawsze ubezpieczony wink

To tak jak pisalam ty wchodzisz na obcej laski konto. To co pierniczysz o jakiś programach. Jakim cudem ty cholera znasz jej haslo?!
Brawo dziewczyno ponizylas się po calosci, totalna desperacja i zazdroscia wieje od Ciebie. Rozumiem być skrzywdzonym i nie ufać ale co Ci zrobila ta dziewczyna ze ja szpiegujesz?

To juz vhuba wole zaufac chlopakowi i żyć w zdrowym związku. Wiem co to znaczy chory związek gdzie dwoje ludzi się szpieguje.  Z zaufaniem i brakiem kontroli jest o 100 razy lepiej. Ale żyj jak chcesz powodzeniam

Posty [ 1 do 55 z 73 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Stalking naszych ex

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018