Ile za opłatek? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Ile za opłatek?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Ile za opłatek?

Witam drogie panie ; Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W kosciele są sprzedawane no właśnie opłatki. Ile u Was w parafii one kosztują. U nas daje się co łaska w innym kosciele doszły mnie słuchy,że trzeba za nie zapłacić około 10zł a dewocjonaliach kosztują około 6zł

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

2

Odp: Ile za opłatek?

u nas jest to ofiara dowolna na jakiś szczytny cel

3

u mnie przeważnie każdy daje 10zł ale zdarza się ze też po 20 (mamy takiego księdza że tyle trzeba dać)

4

u nas też co łaska, ja zawsze daję 20,- to jest najwyższy szczyt moich możliwości... jakoś tak... 10,- wydaje mnie się zbyt małą ofiarą... chociaż... według mnie, KAŻDY DAJE ILE MA I ILE MOŻE smile jeśli nie dasz nic, też nie mają prawa NIE DAĆ Ci opłatka smile

CHWILA PRZYJEMNOŚCI W USTACH, CAŁE ŻYCIE W BIODRACH. smile

CEL: 68 kg      początkowa (05.11.2010): 98 kg       obecnie (28.01.2011): 83,5 kg
                    wcześniej<wrzesień `10>: 103,9 kg i więcej...i duuuużo więcej....115 - 120 KG??!!! NIGDY WIĘCEJ POTWOREM BYĆ!!!!

5

u nas płacimy po 5 zł z tym,że mam sporą rodzinę więc zazwyczaj bierzemy z 3 czy 4 opakowania:)

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

6

U Nas jest co łaska smile

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

7

Co łaska. Zazwyczej mama daje 5-10 pln. A były czasy, że nie mieliśmy pieniążków, ksiądż rozumiał i mieliśmy opłatek za darmo.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

8

niby co łaska ale 5 zl.

..............................

9

U nas opłatek roznosi organista, niby też co łaska. Niestety, dasz 10 złotych - mało, 20 złotych - pokręci nosem i weźmie. W ubiegłym roku kupiłam w sklepie z artykułami religijnymi za 1,50 i było ok. nikt nie miał problemu, że dostał za mało.

10

U mnie (w rodzinnym mieście) jest co łaska. Co więcej, ksiądz powiedział kiedyś że jeśli ktoś nie ma nawet złotówki, to może przyjść i wziąć, bo opłatek jest chlebem, i nikomu nie wolno go żałować - a raczej powinno się go rozdawać potrzebującym.

11

Co łaska,tak zazwyczaj 10 zł daję , bo więcej to już raczej nie dałabym za opłatek

?-my only love

12

Ja nie kupuje bo robi to moja ciocia u której spędzamy święta i jest to co łaska - zazwyczaj daje 10zł. Gdy były święta u mnie mama dawała 5. A jak ksiądz chodzi po kolędzie też niby co łaska ale ksiądz od nas nigdy nie bierze, nie wiem czemu smile

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

13

Jak ksiądz chodzi po kolędzie , to niby co łaska , ale zapisuje w zeszycie ile kto dał haha , a jak dasz 10 zł to pewnie zabiłby wzrokiem big_smile

?-my only love

14 Ostatnio edytowany przez karlayn3 (2010-12-07 21:08:48)

Mnie nigdy nie zabił a pieniędzy nie bierze tongue Nie wiem może zdarza się taki jeden na sto tongue

Jeśli jakakolwiek kobieta jest w stanie odbić mojego faceta... To ja takiego faceta nie chcę.

15

Oj chyba tak, u mnie zawsze zapisuje,ile kto dał, no nie jest to normalne.

?-my only love

16

u nas opłatek tez jakos 5 zl. a co do tych zeszytow i zapiskow to tez u mnie to jest. co najlepsze proboszcz jak przyjdzie to wszystko o wszystkich wie: a czy do kosciola sie chodzi, gdzie sie stoi, czy sie spowiada, wypytuje - wszytsko wie i chce wiedziec jeszcze wiecej. dziwne bo moja parafia jest duza.... jak on tak moze wszystko wiedziec .szpiegow ma czy co big_smile

17

A co go interesuje to , czy ktoś się spowiada , o ludzie big_smile

?-my only love

18

o matko i córko to u mnie o takich przebojach nie słyszałam, ale jak był taki proboszcz u nas co to miał syna jako kościelnego big_smile to były ciężkie czasy dla parafii tongue Zakonnice wyrzucił np.. Wogóle straszny był. Ale go pogonili na sczęście.

A po co te zapiski kto zapłacił ?? neutral

19

A mój ksiądz ,który uczył mnie religii znalazł sobie kochankę i go wywalili z parafii hehe big_smile

Ja nie wiem po co oni zapisują właśnie.

?-my only love

20

Po co? Pewnie po to żeby później w razie czego wiedział jak z kim rozmawiać. smile

U nas jest co łaska, my przeważnie dajemy 5 zł. Uważam, że jest to wystarczająco. Poza tym opłatek powinien leżeć w kościele dla wszystkim powinien być dostępny i ewentualnie mogłaby być koło tego puszka i do niej by się wrzucało pieniądze.

Nie potykają się tylko Ci, co pełzają.

21

Ten który uczył mnie ma kochankę i dzieci, całe miasto o tym wie, ale w kościele siedzi dalej smile

Ano pewnie tak... jakby np przyszła taka para młodych i chciała szybko wziąć ślub a w zeszycie ich nie ma no to musieliby słono zapłacić za bliski termin tongue

22

No dokładnie, właśnie o to chodzi wink

Nie potykają się tylko Ci, co pełzają.

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Ile za opłatek?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021