Co jecie na śniadanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 226 ]

Temat: Co jecie na śniadanie?

Generalnie troche brakuje mi pomysłów na urozmaicone śniadania. Chodzi mi o dość zdrowe jedzonko. Może podzielicie się swoimi pomysłami na śniadania? Nie chodzi mi o jakieś odtłuszczone śniadania, albo o produkty, których nawet nie dostane w moim mniejszym mieście wink Przykłady moich śniadań:

- jajecznica na maśle z serem żółtym + 2 kromki pełnoziarnistego chlebka
- omlet z szynką, pieczarkami i serem żółtym (wychodzi mi taki nijaki, bez duszy, suchy i jakby bez smaku, ale to zawsze jakaś odmiana)
- ser biały chudy + 2 kromki pełnoziarnistego pieczywa
- jogurt naturalny lub activia owocowa + musli czekoladowe
- 2,3 kromki pieczywa pełnoziarnistego lub 2 bułki + szynka, ser żółty, pasztet ze śliwką lub pomidorowy, serek śmietankowy do smarowania
- pieczywo + serek wiejski
- pieczywo + sałatka z tuńczyka
i ? i na tym moje pomysły się kończą smile

Podajcie kilka swoich przykładowych śniadań smile W końcu to najważniejszy posiłek dnia smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co jecie na śniadanie?

-musli np fitnes z mlekiem
-salatka z pomidorow ( tzn pokrojony pomidor z zielona cebulka i pieprzem) + kanapki z maslem
-tosty z serem

kiedy smieje sie dziecko smieje sie caly swiat smile

3

Ja nie mam czasu na rozmaite sniadanka, i bardzo czesto jem to co je moj synek, jakas buleczka z maselkiem i wedlina, do tego podjemy jogurt (i nie naturalny, bo jak to dzieci nie przepadaja za nimi).. ale dobrym sposobem jest kupic duzy kubek jogurtu wlasnie naturalnego, i dosypac do niego troszke musli, dodac swierzych owocow napewno pozywne i pyszne smile

Jak juz naprawde nie mam pomyslu, kroje kromke chleba na pol, i potem na cwierci, obtaczam w jajku z przyprawami (tak jak na kotlety) i na patelnie z maselkiem.. pycha..

Dokladnie to samo robie ale z mlekiem, szybko mocze w mleku z jednej i drugiej strony, i rowniez na patelnie .. tak na zloty kolor smile mozna posypac cukrem .. naprawde dobre smile

Mam nadzieje ze wiecej dziewczyn wypisze co jedza na sniadania, bo ja czasami juz tez pomyslow nie mam smile

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

4

Moje sniadania to (odkąd pamiętam:-) płatki na mleku.Zazwyczaj cornflakes lub musli:-)

5

jajecznica z serem? jak? taK po prostu dodajesz ser?

6

Tak, do jajecznicy dodajesz ser. Ja lubię na śniadanie zjeść jajecznicę ale z pomidorem szynką i cebulką. Do tego bułka. Ale niestety zazwyczaj nie mam na to czasu i wybieram tosty z serem i szynką. Czasami dodaję plaser pomidora.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

7

na śniadanie jem płatki albo błonnik z jogurtem.w lato dorzucam świeże owoce. czasem też jajecznicę z fetą i pomidorami ..:)mm pycha!

"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują." A.Einstein

8

Płatki jem. Albo jogurt. Albo kanapki. Ogolnie co w domu to staram się omijać pieczywo bo wystarczająco dużo go jem w szkole.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

9

Najczęściej kajzerka z twarożkiem wink Czasami kajzerka obtoczona w jajku i smażona na patelni.

Kiedy na noc zostaje mój D. wtedy on przyrządza na śniadanie jajecznice z pomidorami wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

10

niezłą bombą błonnikową jest owsianka, można ją robić na tysiące sposobów. Z różnymi ziarnami i pestkami, z owocami (banan, jabłko, żurawina, w sezonie maliny, truskawki, jagody...), rodzynkami, z jogurtem, miodem, jedzą też z budyniem, przyprawami. Co tylko sobie wymarzysz smile
MOżesz dosypać jeszcze sproszkowanego błonnika i masz tak syte śniadanko i tak pyszne smile)

11

Ja zazwyczaj jadam na śniadanie kasze mannę na mleku lub płatki owsiane górskie. wink

12

a ja, ale tylko jak nie mam czasu na śniadanie w domu, wcinam te twarożkowe batoniki Qhipa. jeden wystarczy mi na parę godzin, bo jest bardzo sycący smile wanilia najlepsza!

13

ja od dwóch miesięcy wcinam owsiankę,gotuje ją na wodzie jakieś 5 minut,dodaje do niej suszona żurawinę,drobno pokrojone owoce jabłko, gruszkę i banana czasem śliwki i kiwi,słodzę to jedna małą łyżeczką miodu,rewelacja schudłam odkąd tak jadam,poza tym podleczyłam sobie żołądek i ogólnie czuje się świetnie.polecam jako naprawdę zdrowe sycące śniadanko:)

14

A to moje ulubione śniadanko...szybkie i zdrowe:)

Plasterki szynki wieprzowej smarujemy serkiem light i zawijamy... na 10min-15min do lodówki i palce lizać:)

15

ja na śniadanie jem zazwyczaj jogurt z musli vitalis, zdrowo i pożywnie big_smile

16

Zgadzam się, ale mogłabyś wzbogacić swoje śniadanko o białko pochodzenia zwierzęcego! Wieprzowinka to daje:)

17

U mnie to zależy na co mam ochotę, ale najczęściej:
1. Płatki fitella z mlekiem.
2. Tosty z serem + pomidor.
3. Kanapki z chudą wędlinką i ketchupem. I do tego oczywiście obowiązkowo ciepła herbatka. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

18

Londonka ja też uwielbiam jeść tosty z serem na śniadanie. Czasem dodaję też szynkę. Ostatnio na śniadanie lubię zjeść nic. tongue Jakoś nie mam apetytu, a jak go nie mam a wiem, że muszę coś zjeść to często sięgam po coś słodkiego niestety.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

19

Dziś rano jadłam sałatkę i piłam moją ulubioną zieloną herbatę Dilmah Sencha. Sałatka była z z sałaty lodowej, pomidorów, czarnych oliwek, sera feta i pestek granatu:) Polecam takie śniadanie! Szczególnie picie zielonej herbaty bo nie dość, że przyspiesza spalanie tłuszczu to jeszcze walczy z wolonymi rodnikami, wspomaga nasze naczynia krwionośne, chroni przed szkodliwymi działaniami promieni UV i wiele, wiele innych. Ciekawie piszą o tym na blogu Klubu Miłośników Dobrej Herbaty.

20

kawa  kawa kawa

21

nie samą kawą żyje czlowiek, kolezanko troche protein trzeba dostarczać- to budulec waszych pieknych cial.

-platki (obojętnie jakie musli/kukurydziane) z mlekiem, zupa mleczna
-twarożek na słodko, twarożek na słono z ważywami (rzodkiewka,szczypiorek, por, papryka,pomidor,ogórek i inne)
- serek wiejski/jogurt naturalny z odrobina ryżu/makaraonu/musli
-jajecznica sama/z cebulka/ na boczku/

kawa przyspiesza stażenie się skóry, powoduje zmarszczki, znacznie obniża jędrność i elastycznośc skóry. do tego obciąża wątrobę, uklad krwionośny oraz ma niewielki negatywny wplyw na uklad nerwowy.
tak wiec zamiast kawy polecam szklankę mleka/jogurtu/kefiru/maslanki w zaleznosci od preferencji

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

22

Parówki:)
Kanapki z pastą z makreli
Kakao, herbata,albo kawa rozpuszczalna
bardzo lubię twarożek z kiełkami rzodkiewki,
kołaczki, kreple:D

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

23

Ja również parówki, ale indycze:P a moją ulubioną potrawą jest pyszna szyneczka wieprzowa, zawinięta i posmarowana serkiem light:)

24

Chyba, że jest to śniadanko po imprezie w postaci obiadku:D wtedy np. rosołek na mięsie wieprzowym:)

25

Ja uwielbiam śniadania typowo wiosenne np twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewkami:) Kanapki z pomidorem, ogórkiem i koperkiem:) A teraz wcinam kanapkę z sałatą lodową i serem żółtym i do tego pyszna herbata Dilmah brzoskwiniowa:)

26 Ostatnio edytowany przez P&P (2011-02-07 14:52:50)

Pierwsze co, to kawa z mlekiem. Za jakieś 1,5- 2h dopiero śniadanie. A z tym to różnie- tosty z serem i wędliną albo twarożek z bułką. Albo płatki z jogurtem truskawkowym. Przez jakiś czas miałam "fazę" na czarną kawę i kanapki z dżemem brzoskwiniowym. I teraz też mi się ciągle udziela big_smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

27

Kawa z ekspresu i jogurt Activia. Tak wygląda moje śniadanko.

28

Kawa. Z mlekiem i bez cukru.
Rzadko jem śniadanie w domu, częściej na mieście gdzieś w okolicy południa. Ale jeśli w domu - to dwie kromki chrupkiego pieczywa z serkiem do smarowania i natką pietruszki.

29

ostatnio albo jadam kanapki z wędlinką serem i keczupem , albo jogurt z musli(albo otrębami ) czaesto też dorzucam owoce :)i zawsze herbatka .choc kiedys tylko kawe pijalam ...nie polecam

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

30

Ja kawkę na śniadanie piję, ponieważ wcześnie rano wychodzę z domku, to nie mam czasu na śniadanie, więc  dopiero później jakąś bułkę wcinam.

31

A dziś na śniadanko jogurt, bo przechodzę na dietę. Obowiązkowo oczywiście herbata, dziś Dilmah earl grey;)

32

ja dzis ciemną bułeczkę z twarożkiem:)

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

Witam,
nazywam się Grzegorz Kowaluk i jestem dietetykiem. Śniadanie to najważniejszy posiłek. Niestety często jemy je w pośpiechu lub z niego rezygnujemy - to błąd. Po przebudzeniu powinnyśmy wypijać szklankę wody. Śniadanie powinniśmy spożywać w przeciągu 30min.-godziny od przebudzenia. Co polecam?Połączenia białka i węglowodanów. Przykładowe śniadania:
- PASTA TWAROGOWA Z PUMPERNIKLEM
-JOGURT NATURALNY Z MUSLI Z OWOCAMI SUSZONYMI
- KANAPKA Z SZYNKĄ I CZERWONĄ PAPRYKĄ
- JAJKO GOTOWANE Z SZYNKĄ, OGÓRKIEM I POMIDOREM

Życzę smacznego!

34

płatki owsiane gotowane z siemiem lnianym, do tego banan i trochę miodu dla osłody mniaaam

Sniadanie to bardzo wazny posilek. Daje energie na poczatek dnia. Ja  uwielbiam  musli z duza iloscia roznych owocow  zalane mlekiem. Obowiazkowo zielona herbata. generalnie nie jadam duzo .Taka ilosc pokarmu w zupelnosci mi wystarcza na sniadanie.Czuje sie lekko i fajnie.

36

huanita napisał/a:

ja od dwóch miesięcy wcinam owsiankę,gotuje ją na wodzie jakieś 5 minut,dodaje do niej suszona żurawinę,drobno pokrojone owoce jabłko, gruszkę i banana czasem śliwki i kiwi,słodzę to jedna małą łyżeczką miodu,rewelacja schudłam odkąd tak jadam,poza tym podleczyłam sobie żołądek i ogólnie czuje się świetnie.polecam jako naprawdę zdrowe sycące śniadanko:)

U mnie też owsianka króluje na zmiane z platkami ryżowymi.

,,Narzekałem, że nie mam butów,
dopóki nie zobaczyłem człowieka, który nie miał stóp."

,,Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.''

37

Ja na śniadanie jem chleb pełnoziarnisty na zakwasie z jakimś twarogiem ziołowym. Sama sobie czasami robie taki z rzodkiewką.
Do tego dobre parówki dla dzieci. Ja lubię Balbinki. Sa zdrowe mają wszelkie atesty. Daja dużo energii.
Na koniec trochę dżemu, albo miodu. Śniadanie to podstawa, więc jem dużo. Mam potem siłę na pracę.
Nie zapominam tez o kawie. Świeżo zmielona, gorzka i bez mleka. Dobrze wpływa na przemianę materii.
The best sniadano-po prostu smile

38

A ja na śniadanie jem jogurta. Nic innego nie wcisnę i tak się już przyzwyczaiłam smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

39

Myślę że dobra propozycją jest :
- sałatka składająca się z pokrojonych kawałków pomidora papryki oraz ogórka można do tego dodać cebulkę + sól i pieprz
- szklanka jogurtu naturalnego albo owocowego z kawałkami np ananasa zależy co lubisz. Zamiast owocu można dodać platki np ja lubie fitness z pełnego ziarna wink
-zmiksowany sok z pomarańczy, jabłka lub ananasa (1,5 szklanki) do tego ok 150g posiekanych owoców np. bananów, brzoskwiń, nanasa + 3 łyżki jogutu i wszystko wymieszać wink
- chrupki chlebek np WAZA z jorutrem i dżemem np malinowym

Jest dużo różnych urozmaiceń wystarczy popatrzeć do lodówki i kombinować co z czym połączyć żeby było pysznie wink

40

Oczywiste jest to ze śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, niestety zdarzają się osoby które rano nie są w stanie nic przełknąć;/ tak jak np ja... ja śniadanie jem dopiero kolo 11 w pracy bo wtedy mój żołądek się odblokowuje. Za to staram się dużo pić zwłaszcza herbaty. Głównie pijam owocowe, by tez nie traktować żołądka na śniadanie czarna herbatą. W sumie moimi ulubionymi są cytrynowa, mandarynkowa, wiśniowa Dilmah smile) to tak wygląda moje śniadanie smile

41

Annia715 napisał/a:

Myślę że dobra propozycją jest :
- sałatka składająca się z pokrojonych kawałków pomidora papryki oraz ogórka można do tego dodać cebulkę + sól i pieprz

nie polecam warzyw na śniadanie, cebulka ciężkostrawna, a to wszystko zwłaszcza ze skórką, no szkoda obciążać flaczki z rana smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

42 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-07-10 17:35:08)

Ostatnio na śniadanie jem czekoladowe płatki na mleku, mniam smile
Albo czasem po prostu 2 kanapki, np z białym serem i kakao.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

43

truskaweczka19 napisał/a:

ja od kilku miesięcy unikam mleka i moje wszelkie dolegliwości spadły o połowę, mam problem z zatokami i mniej wydzieliny mi sie wydziela i nie mam już chropowatej skóry na plecach, poza tym spojówki już nie sa zaczerwienione. Nie jestem uczulona na mleko, ale mleka picie skraca życie i z badania na badanie jakie robią na mleku, widać, że jest coraz gorzej, mleko staje się..imitacją mleka, a krówki żrą spryskana trawę jakimiś chemicznymi g*wnami. Unikam mleka i wszelkich mleko-podobnych.
a te czekoladowe płatki na mleku, wszystkie barwiące mleko, to dopiero chemiczna bomba. Jestem dobrze poinformowana od kolegi który pisał troszkę o tym w mgr smile
Śniadanie powinno być najważniejsze, w miarę syte, obfite. Ale przykładów nie dam, bo sama dorywczo jem często albo jakieś kanapki  smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

44

Shanty napisał/a:

ja od kilku miesięcy unikam mleka i moje wszelkie dolegliwości spadły o połowę, mam problem z zatokami i mniej wydzieliny mi sie wydziela i nie mam już chropowatej skóry na plecach, poza tym spojówki już nie sa zaczerwienione. Nie jestem uczulona na mleko, ale mleka picie skraca życie i z badania na badanie jakie robią na mleku, widać, że jest coraz gorzej, mleko staje się..imitacją mleka, a krówki żrą spryskana trawę jakimiś chemicznymi g*wnami. Unikam mleka i wszelkich mleko-podobnych.
a te czekoladowe płatki na mleku, wszystkie barwiące mleko, to dopiero chemiczna bomba. Jestem dobrze poinformowana od kolegi który pisał troszkę o tym w mgr smile
Śniadanie powinno być najważniejsze, w miarę syte, obfite. Ale przykładów nie dam, bo sama dorywczo jem często albo jakieś kanapki  smile

Zdaje sobie z tego sprawę, ale naprawdę tak źle z tą chemią w płatkach i takie niezdrowe ? tongue
Wiesz, to jasne, że kiedyś mleko , było zdrowsze, bo takie prosto od krowy, a te w sklepach to różnie, ale w sumie i tak wszystko teraz mamy niezdrowe, a przecież nie będę wszystkiego przyrządzać sama . No po prostu lubię takie śniadanie smile

Wisława Szymborska

45

wiadomo, to co najgorsze-najsmaczniejsze tongue
czasem strzelę sobie kakao czy coś, ale to rzadko smile kolega mi mówił o tym, rzucał jakimiś chemicznymi hasłami, wiem, że to poważna sprawa, a sama zauważyłam po odstawieniu mleka ile mi to pomogło, a u mnie zatoki skóra na plecach to były dwie najgorsze sprawy.

46

Ostatnio jem pasek lub dwa paski czekolady big_smile żeby osłodzic sobie początek dnia

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

47

Shanty napisał/a:

wiadomo, to co najgorsze-najsmaczniejsze tongue
czasem strzelę sobie kakao czy coś, ale to rzadko smile kolega mi mówił o tym, rzucał jakimiś chemicznymi hasłami, wiem, że to poważna sprawa, a sama zauważyłam po odstawieniu mleka ile mi to pomogło, a u mnie zatoki skóra na plecach to były dwie najgorsze sprawy.

No niestety, to co najlepiej smakuje często niezdrowe sad

Wisława Szymborska

48

a ja jem owsianke smile)))  z bananem, lub truskawkami, albo jablkiem i cynamonem, mniammm chyba ze nie mam czasu rano to pije activie.

"Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Jeśli wróci - jest twoje. Jeśli nie - nigdy twoje nie było."

49

A ja nie znoszę jeść słodkich śniadań. U mnie najczęściej twarożek, ciemne pieczywo, ogórek, papryka, pomidor.

50

Shanty unikasz wszelkiego nabialu?

I tak jak Eliza nie lubię jeść śniadań. jakoś rano nie mam apetytu (i za dużo czasu). Nie wyobrażam sobie np. smażenia jajecznicy czy tostow na śniadanie. Chyba, że bym nie jadła kolacji poprzedniego dnia. Ale wieczorem lubię jeść... Nie po nocach, ale kolację smile

51

Dziewczyny ja mam tak samo, mi apetyt rosnie w ciagu dnia, rano nie przelkne nic dopiero jak juz jestem w pracy to po trochu zaczynam skubac jakas kanapke, salatke, obaid jem juz calkiem spory a najbardziej obiadam sie na kolacje...nic na to nie poradze mimo ze wiem ze to nie zdrowe sad co do herbat staram sie pic zieloną choć niespecjalnie mi wchodzi, ale tak jak Elizie posmakowały mi herbaty Dilmah, z dwojga zlego tej marki jakos najlepiej mi wchodza wink

52

Ciasteczko skoro zielona sama niespecjalnie Ci wchodzi wejdz na strone klubu miłośników dobrej herbaty tam masz propozycje parzenia, przygotowywania, a także przepisy na herbaty, może jakość twoich herbat wzrośnie jak sobie jakiś przepis znajdziesz, bo w sumie szkoda męczyć się jak coś człowiekowi nie smakuje wink

53

Eliza nie tylko, widziałaś może ich aplikacje  ? mi w szczególności spodobał się komiks Dilmah, można samemu się tym bawić, albo wykorzystać do innych celów np zrobienia zaproszeń na jakąś imprezę wink

54

wloczykij widzialam ale powiem Ci ze dla mnie atrakcyjniejszy jest scrapbook, lubie bawić się w obrabianie zdjęć i Dilmah ma tu dla mnie miłą propozycje z tą aplikacją;)

55

Shanty napisał/a:

A w jakim produkcie obecnie nie ma chemii i który produkt nie jest niezdrową imitacją tego, czym niby jest? Kawa rozpuszczalna? Dżem? Piękne papryki? Czereśnie? Ananas z puszki? Wędlina? Mięso? Chleb?
Mieć własną działkę to jedyne rozwiązanie, jeśli chce się uniknąć wszelkich niezdrowych bo przetworzonych artykułów.

A co do śniadań, tak czytam, czytam... I nadziwić się nie mogę! Wyjść z domu do codziennych zajęć po jednym jogurcie, owocu...? Wiem, że niektórzy są tak przyzwyczajeni i dobrze im z tym. Ale ja należę do tych osób, które muszą zjeść Porządne Śniadanie. Dwie kanapki np. z serem i jakimś warzywem plus owoce lub płatki z mlekiem... Muszę mieć energię na pół dnia!

56 Ostatnio edytowany przez Liren25 (2011-07-23 21:27:04)

Ja jem  na śniadanie bułki i pieczywo mieszne z serkiem moim ulubionym pleśniowy,wędlinka,sałatka z pomidorka i ogórka. Kefir i bagietka wszystko się zmienia zależy na co w dany dzień mam ochotę też lubię zjesć jajecznicę.do tego 2 kubki kakako lub herbaty z cytryną i miodem. Płatki też zjem na mleku i i rybkę wędzoną . I do tego zjem owoc lub marchewkę liść sałaty,rzodkiewka.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

57

callgirl
ograniczam go, bo po nim coś mi plecy 'chropią' a poza tym, jako osoba przewlekle chora na zatoki, mam zalecenie unikania, bo rzeczywiście mniej wydzieliny mi wtedy spływa do zatok.
Zuza_m
pewnie, chemia opanowuje nas z każdej strony smile
dlatego warto trzymać sztamę z tymi, co sami sobie sadzą warzywka i owoce.
fakt jest taki-ja czuję, że mniej tego jem.

58

Ja mam faze na jajka - tak więc 2 jajca sadzone + pomidorro. smile

59

U mnie podobnie jak tutaj u koleżanki an śniadanie jajecznica a do tego herbata earl grey Dilmah smile

60

Hmm...to ja dzis jadłam tosty francuskie z serem, pomidorem i świeżą bazylią...:) a do tego obowiązkowo herbata, widzę, że jest tu wielu sympatyków Dilmah - ja też dziś piłam sobie tą herbatę do śniadania, tyle tylko, że zieloną;)

Posty [ 1 do 60 z 226 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021