Co się stało z Iwoną Wieczorek. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Co się stało z Iwoną Wieczorek.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Co się stało z Iwoną Wieczorek.

Długo zastanawiałam się , gdzie umieścić ten temat, w końcu zdecydowałam się na ten dział, bo nie znalazłam nic odpowiedniejszego...

W piątek w nocy z 16-go na 17-go lipca zaginęła 19-letnia Iwona Wieczorek. Po raz ostatni na sopockiej plaży kontaktowała się z telefonu komórkowego ze swoją koleżanką. Ale połączenie to ? około czwartej nad ranem ? zostało przerwane.

Iwona o 22 bawiła się ze znajomymi na Zaspie, wypili alkohol. Zamówili około 00:30 taksówkę, podjechali nią na ulicę Bema w Sopocie. Poszli do Dream Clubu w krzywym domku.
O godzinie 3:00 Iwona kłóci się z koleżanką, wychodzi.
O godzinie 3:07 zarejestrowana jest na monitoringu przy klubie papryka i restauracji sanatorium.
Około 3:30 rozmawia z koleżanką, ma do niej iść na noc.
O 3:49 telefon wysyła ostatni sygnał, w okolicy baru Koliba bądź molo.
o 4:12 Iwona na monitoringu wzdłuż plaży. I tutaj prośba do was. Wątek przegląda chwilami 200 osób, może któraś z was wie KIM JEST TEN MĘŻCZYZNA?

Cała sprawa jest bardzo skomplikowana...
Od wczoraj dużo czytam na temat tej sprawy... Poszukiwania jak na razie żadnych skutków nie przynoszą.
Za znalezienie żywej lub martwej Iwony gdańscy biznesmeni są wstanie dać 1mln zł.... Dlaczego sprawa Iwony jest sprawą priorytetową??
Czy Wam też tak jak wielu internautom wydaje się, że to jest wywyższanie niektórych (bogatszych) obywateli. Przecież rocznie w Polsce ginie masa ludzi, dlaczego sprawa Iwony jest tak nagłaśniana??

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co się stało z Iwoną Wieczorek.

Niestety nie wiem kto nim może być, ale aby dowiedzieć się może dobrze byłoby nagłośnić odpowiednio tą sprawę np w takich programach jak "uwaga" itp co prawda było już w interwencji ale jak widać nie skutkuje. Na pewno jest ktoś kto wie kim był ten mężczyzna ale być może ani się powiedzieć a gdyby tak wyznaczyć nagrodę za pomoc w odnalezieniu Iwony?

3

Niteczko, też ostatnio myślałam o tej dziewczynie.. w ogóle nie wiem czy słyszałaś, ale znaleziono ręcznik, który był widziany na ramieniu tego faceta, który szedł za Iwoną.. Na ręczniku była sperma.. Czyli jest prawdopodobieństwo tego, że Iwona została zgwałcona..

Ogólnie nie wiem co o tym myśleć, przeczucie mówi mi, że dziewczyna już nie wróci cała i zdrowa do domu... Minęło tyle dni, a poszukiwania nic nie dają..
Nawet jasnowidz z Człuchowa stwierdził że dziewczyna nie żyje..

Strasznie współczuję rodzinie zaginionej...

Nie jestem jednak w stanie pojąć jak to możliwe że młoda, atrakcyjna dziewczyna wracała sama do domu po imprezie.. czy to aż taki problem wziąć taksówkę? Co z tego, że było jasno.. Przecież wracała drogą przy plaży, przy parku... Ta historia powinna być ostrzeżeniem dla innych młodych kobiet..

nawet ten obiecany milion nie pomoże, jeśli ktoś skrzywdził Iwonę..

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

4

Żal mi strasznie tej dziewczyny i wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek zaginęli...
Trudno pojąć nawet co czują jej bliscy, i co czuła ta dziewczyna albo czuje jeśli jeszcze żyje i marzy by wrócić do domu...
Chodź ja zawsze we wszystkim widzę spisek, i myślę czy ona sama nie zaplanowała swego rodzaju ucieczki, ale to tylko mój mały mózg tongue

Szczerze mówiąc słysząc to, to jest mi przykro ze mam tak głupich znajomych, a raczej w ogóle ich nie mam że po każdej nocnej imprezie u siebie w mieście wracam sama autobusami, idę pustym osiedlem stoję na przystankach...
Aż strach pomyśleć co mogło by się nie raz stać.... i co by wtedy czuła moja rodzina...
Takie wydarzenia skłaniają ku refleksją...

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

5

Kami90 napisał/a:

Chodź ja zawsze we wszystkim widzę spisek, i myślę czy ona sama nie zaplanowała swego rodzaju ucieczki, ale to tylko mój mały mózg tongue

Też się nad tym zastanawiałam, tak jak Ty.

I mnie również, jak autorkę wątku, zastanawia fakt kim jest ta dziewczyna. Przecież rocznie ginie 15tyś osób i napewno też są gdzies widoczni na monitoringach itd. a ich spraw się tak nie nagłasnia. Dziwne...

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

6

Ja myślę,że najbardziej przykre w przypadkach zaginięcia lub poszukiwaniach sprawcy sprawy ulegają przedawnieniu.Najpierw są nagłaśniane w mediach,a później rodzina sama zmaga się z tą traumą i rozpoczyna śledztwo na własny rachunek.Reportaż o zaginięciu tej dziewczyny widziałam tylko raz!!

7

PIERSZE MOJE SKOJARZENIE-tO JEST JAKIES DZIWACZNE.pO PIERSZE W MIESCIE SA KAMERY I JESTEM PEWNA ZE NIKT NIE JEST AZ TAK GLUPI BY TA KAMERA GO UJELA PRZY PORYWANIU LASKI ALBO DAL SIE SKAMEROWAC PRZED TYM ZDARZENIEM!!!!!tO MUSIALO SIE WYDARZYC PRZED JEJ DOMEM NIE DALEKO ALBO W TAKIM MIEJSCU CO KAMER NIE MA!!cZY SASIADOM I PRZECHODNIOM I ZNAJOMYM NA ZATKANIE PYSKA JAK COS widzieli i WIEDZA KASY KTOS NIE DAL?

Druga mysl-
Czy Iwona nie byla swiatkiem jakiegos nie wygodnego zdarzenia( przestepstwa?) I jej znikniecie nie jest czescia planu Policji by zmylic badziorów.I wiedza o tym wszyscy oprucz matki i Rutkowskiego.

8

a jak dla mnie to ta sprawa juz jest za bardzo nagłośniona dlaczego ta dziewczyna jest aż taka najwazniejsza?? z powodu ładnej buzki???? dlaczego nie mówia, nie robia reportazy o innych zaginionych tylko o Iwonie????! a może akurat szybciej by sie odnaleźli???? to jest naprawde tragedia dla rodziny ale jednak za głośno o tym co mogło byc przyczyna iż sprawca mógł sie wystraszyc i będzie ciezej rozwiazac ta zagadke. nastawili tak w tv ludzi że mamy zyc losami Iwony Wieczorek. A gdzie reszta zaginionych ludzi??? gdzie o tym mowa??? Iwona nie jest jedyną zaginioną, jest tysiąc ludzi -Polaków którzy czekają na pomoc a w tv wciaz o jednej...

Jeśli Coś Kochasz - Puść To Wolno
Jeśli Wróci - Jest Twoje
Jeśli Nie - Nigdy Twoje Nie Było...

9

Amis38, znasz te tereny? Przy wejściu na plaże nr 63 jest jedna kamera. Następna jest dopiero w Gdańsku Brzeźnie. Między 63 a Brzeźnem nie ma żadnego monitoringu. Co ileś tam metrów są wejścia na plażę. Są też inne alejki. Generalnie są to tereny leśno-parkowe więc wiesz . . .

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Co się stało z Iwoną Wieczorek.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021