Facet z portalu nie odzywa się po randce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Facet z portalu nie odzywa się po randce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez yvette (2010-08-08 18:00:58)

Temat: Facet z portalu nie odzywa się po randce

Hej , wczoraj bylam na randce z facetem poznanym na portalu internetowym.bylo bardzo milo, spedzilismy ze soba ok 4 godziny, nie bylo zadnego milczenia, caly czas mielismy o czym ze soba rozmawiac.w trakcie spotkania wspomnial ze zabierze mnie do pewnej kawiarni kiedys.po spotkaniu napisal smsa " dziekuje za mile spotkanie ".dzis milczy sad nie wiem co myslec. czuje sie jak nic nie warta idiotka, chce mi sie plakac sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet z portalu nie odzywa się po randce

Aniele nie martw sie moze sie jeszcze odezwie?

GG 25669996 na razie nieaktywne! ZYCIE JEST PIEKNE GDY ZYC SIE UMIE GDY JEDNO SERCE DRUGIE ZROZUMIE!NAJPIEKNIEJSI SA KOCHANKOWIE W NOWYM JORKU PARYŻU KRAKOWIE KTO TRACI ŻYCIE DLA PRZYJACIÓŁ ZACHOWA JE...  KOCHAMY OLINKE NASZA NACZELNA!

3

A odpisałaś mu po tym podziękowaniu? Bo może teraz to Twój ruch wink

"Czasem trzeba odejść od zmysłów, by nie zwariować"...

tak, odpisalam ze rowniez dziekuje , cos w tym stylu i potem cisza

5

Wytłumaczeń może być mnóstwo. Skoro dobrze się Wam rozmawiało, wspominał coś o kawiarni na przyszłość itd., to nie bardzo rozumiem czemu się czujesz jak idiotka.
Możliwe wytłumaczenia jego milczenia:
1. Jest zajęty. Może ma pracę, obowiązki rodzinne, może gra dużo w gry komputerowe i zapomina o świecie?
2. Chce ochłonąć i mieć trochę czasu na przemyślenie spotkania.
3. Nie jest pewien Twojej reakcji i woli się nie narzucać, zatem czeka na jakiś znak od Ciebie.
4. Ma powolny tryb działania i nie lubi się spotykać zbyt często.
5. Może nie mieć kasy na komórce.

Tak więc, zważywszy na ilość innych wytłumaczeń plus to, że dobrze Wam się rozmawiało, to o idiotce raczej bym odrzuciła wink głowa do góry, nie trzeba od razu wszystkiego widzieć w czarnych barwach wink

"Czasem trzeba odejść od zmysłów, by nie zwariować"...

6

Aniele, zadzwoń i zaproponuj mu po prostu popołudniową kawę.
Nie będzie to randka, tak więc facet nie poczuje się osaczony tym że kobieta przejmuje pałeczkę.
Bo może to być typ faceta nie lubiącego dominujących kobiet. A ty będziesz miała okazję go spotkać. smile Powodzenia

7 Ostatnio edytowany przez _Ramzes_ (2010-08-08 19:05:46)

Nie panikuj na razie wink Idiotki jak to ujęłaś nie zrobiłaś z siebie skoro było tak fajnie.
Choć tak, zgoda! Gdy ktoś się nie odzywa to człowiek często czuje się głupio i jest rozbity. Ale nie ma pośpiechu.
Poza tym całkowicie zgodzę się z Onoriną, a rzadko się z kimś zgadzam aż tak wink
Jeśli nie odezwie się, powiedzmy do wieczora bądź jutrzejszego rana (wiesz, nowy tydzień, świeże spojrzenie) to zadzwoń lub napisz do niego i spróbuj go gdzieś zaprosić jak to abi wyżej napisał. Będziesz wiedziała na czym stoisz, zwłaszcza że jesteście już po pierwszym spotkaniu.

Pozdrawiam

8

byłam kiedyś w takiej (podobnej) sytuacji, ale randka nie była ani pierwsza, ani zwykła, ale była oszałamiająco gorąca...i nie odezwał się poza smsem w rodzaju,ze dojechał,ze miło spędził ze mna chwile...myślałam o sobie "idiotka naiwna". Po jakimś czasie okazało sie,ze był zaskoczony własną reakcją, moją reakcją na bieg wydarzeń, już nie pamietam kto pierwszy kliknął, ale posypały się maile i ciąg dalszy był....więc głowa do góry!!!!

9

Byłaś wczoraj na randce, facet dzisiaj się nie odezwał a Ty już robisz z tego koniec świata?? Pamiętaj że on ma swoje życie, może być czymś zajęty, zwyczajnie nie myśleć o tym, więc wyluzuj troche. Jak się nie odezwie w ciągu tygodnia to możesz mieć powody do zmartwień a póki co to jest to NORMALNA sytuacja.

Ugly true.

juz luzik smile zadzwonil do mnie wieczorkiem smile i zaprosil na kolejne spotkanie smile

11

mój facet którego również poznałam na portalu też przez 2 lub 3 dni się do mnie nie odzywał.. potem zadzwonił i jakoś jesteśmy ze sobą ponad rok i mieszkamy ze sobą. a szczerze mówąc nie zapowiadało się na to;) powodzenia Wam życzę!!:)

12

Byłam na randce z facetem poznanym na portalu internetowym. Było bardzo milo na spotkaniu  ze sobą przegadaliśmy 5 godzin. Odwiózł mnie do domu,podziękował za spotkanie, potem zadzwonił jak do jechał do domu.Wydawało się że fajnie się nam rozmawiało, trudno było się rozstać. Od miesiąca milczy. Nie wiem czy zadzwonić do niego czy dać sobie spokój?

13

Po miesiącu to już dać sobie spokój big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

14

Już sobie daje spokój. Zrobiłam z siebie idiotkę.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Facet z portalu nie odzywa się po randce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018