Gdzie szukać pracy w Irlandii ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Gdzie szukać pracy w Irlandii ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Gdzie szukać pracy w Irlandii ?

Witam, chciałabym wyjechać do Irlandii ale niestety nie bardzo wiem gdzie szukać ogłoszeń o pracę w tym kraju. Interesuje mnie taki szybki wyjazd na miesiąc, dwa, góra trzy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie szukać pracy w Irlandii ?

Jak zawsze masz do wyboru metodę tradycyjną (gazetki) i elektroniczną. Na gazetach się nie znam, ale mój brat wyjeżdżał do Pracy na Zieloną Wysepkę i szukaliśmy Pracy na takich portalach:
www.jobs.ie
www.monster.ie
www.recruitireland.ie
www.stepstone.ie

3

Dzięki Puma, ale mnie o by tak najbardziej interesowałaby praca w hotelu, gastronomii - a na tych portalach są takie bardziej "poważne" oferty. Chcę po prostu zarobić trochę grosza (zbieram na wesele smile i wrócić do pl.

4

Nie wiem Judy czy to jest jeszcze aktualne i siedzisz jeszcze w Polsce ale jak szukasz parcy w irlandii to polecam strone www.fas.ie Jest to oficjalna strona biura posrednictwa pracy w Irlandii. Z wlasnego doswiadczenia polecam tam isc, ale nie do glownego w centrum Dublina, ale zapytam mieszkancow Twojej przyszlej dzilenicy. Z reguly kazda posiada taka biuro. Jest ono lepsze od "centralnego"pod tym wzgeldem ze zainteresuja sie Toba.
Bedziesz rozpatrywana indywidualnie....no i zycze szczescia....

5

najlatwiej taka prace znalezc chodzac z garscia cv od miejsca do miejsca. ja tak znalazlam i moi znajomi takze. powodzenia

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Gdzie szukać pracy w Irlandii ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018