Zaczęłam liceum dla dorosłych, gdzie szukać pracy? Czy są szanse? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Zaczęłam liceum dla dorosłych, gdzie szukać pracy? Czy są szanse?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zaczęłam liceum dla dorosłych, gdzie szukać pracy? Czy są szanse?

Witam serdecznie. Mam 25 lat i od września zaczęłam liceum zaoczne. Obecnie mam skończone tylko gimnazjum (aż wstyd przyznać) hmm. Czy ledwie zaczęte liceum, wpisane na CV ma znaczenie dla pracodawcy. I gdzie szukać w miarę dobrej pracy, bo tak szczerze to mi wstyd gdziekolwiek zanosić, czy wysyłać CV. Szukam cały czas pracy, ale z moim wykształceniem jest bardzo ciężko. Bardzo proszę o rady i z góry dzięki:)))

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaczęłam liceum dla dorosłych, gdzie szukać pracy? Czy są szanse?

Alicjo myślę, że znajdziesz pracę o wiele łatwiej ucząc się niż nie..
Bardzo dużo jest ogłoszeń gdzie pracodawcy chcą zatrudnić uczniów. Nie wiem może to kwestia tego, że muszą płacić za takiego pracownika mniej ?
Tak myślę, bo z jakiego powodu wszędzie szukają studentów i osoby uczące się zaocznie.
Wiadomo, Polska to kraj gdzie trudno znaleźć pracę, ale nie poddawaj się i co najważniejsze ucz się dalej, bo na pewno Ci się to kiedyś przyda smile

19.02.2014 Moja Kruszynka smile CAŁY MÓJ ŚWIAT !

3

Nie ważne czy masz: 18, 30 czy 60 lat. Nie ma również znaczenia ile zarabiasz: 0, 1000 czy 3000 zł miesięcznie. Nie ważne czy jesteś: emerytem, studentem, osobą rozpoczynającą życie zawodowe lub poszukującą dodatkowego źródła dochodu, ponieważ tutaj zarabiasz pieniądze. Sprawdź szczegóły! To zajmie Ci dosłownie chwilę. Napisz do mnie.

4

Alicja 1111
Również jestem uczennica zaocznego liceum po zawodówce w dodatku jestem mama...trudno jest znaleźć prace...taka aby pogodzić to z opieka nad dzieckiem ale wierze że się w końcu uda:)

19.10.2010 r 1750 g 46 cm szczęścia o imieniu Nadia Kocham najmocniej :*
28.10.2016 r 1700 g 47 cm  synuś Fabianek :*

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Zaczęłam liceum dla dorosłych, gdzie szukać pracy? Czy są szanse?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018