co zrobić z bukietem panny młodej?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » co zrobić z bukietem panny młodej??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: co zrobić z bukietem panny młodej??

Dziewczyny, mam takie pytanie - czy bukiet panny młodej po mszy powinien zostać w kościele? Ja chciałam mieć go na sesji zdjęciowej później, a moja przyszła teściowa mówi, że nie wolno brać bukietu ze sobą, że powinien on zostać w kościele...

Każdy Mężczyzna Ma Coś Z Rycerza - Zakuty Łeb.....
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co zrobić z bukietem panny młodej??

Pierwsze słyszę, żeby zostawiać bukiet w kościele. U nas tak, że panna młoda ma bukiet podczas wesela i jest on najczęsciej w ładnym wazonie na sole państwa młodych. Moim zdaniem spokojnie trzymaj swój bukiet przez całe wesele i oczywiście na sesji zdjęciowej.

3

U nas kuuje sie dwa bukiety. Ja miałam jeden z duzych białych róż i jego zostawiałam w kościele. A nim zaczął organista grac ten marsz mendelsona moja przyjaciółka podeszła do mnie i dała mi mój drugi bukiet z biało-różowych róż smile i z takim to wyszłam z koscioła:) i z tym biało-rozowym byłam na sesji i do dzis dzień stoi mi w pokoju pięknie ususzony smile Także może tak sobie zrób jak jest u mnie wink

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

4

Też pierwsze słyszę żeby zostawiać bukiet panny młodej w kościele.

5 Ostatnio edytowany przez samotna~dusza (2010-06-18 18:31:01)

Zaliczyłam troch wesel i nie przypominam sobie żeby któraś z panien młodych zostawiała bukiet w kościele smile zawsze brały go ze sobą na sale weselną , hmm jakiś dziwny zwyczaj

Prawdziwy ból nie objawia się we łzach...- Marie-Jeanne Roland De La Platiere

6

iziak, słyszałam od siostry, że zasuszony bukiet ślubny należy spalić, a popiół zakopać w ogródku w pierwszą rocznicę ślubu tongue

Uwielbiam te wiejskie gusła big_smile

7

BUKIET ZOSTAWIA "STARSZA"    nie P. Młoda.  Chyba Ci sie cos pomylilo smile))

8

Pierwszy raz słyszę, że bukiet panny młodej czy swaci się zostawia w kościele, zostawia się wiązankę normalną można wybrać którąś z tych co przynieśli goście, albo kupić oddzielną.

9

Ja swojego nie zostawiałam i nigdy nie słyszałam, że należy zostawić. Wszystko zależy od Twoich preferencji. Ja polecam zabrać, pięknie wygląda na zdjęciach, potem na stole młodej pary a potem np. podczas oczepin można nim rzucić;)

10

a co z rzucaniem bukietu? smile Żadna z was tego nie praktykowała? smile Na pewno nie zostawiłabym bukietu w kościele!

11

Również pierwsze słyszę o zostawianiu bukietu w kościele..
Ja swojego na pewno bym nie zostawiła.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

12

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi, tak też myślałam, że bukietu się nie zostawia w kościele, no ale przyszła teściowa swoje musi powiedzieć... wink

13

No niestety na teściową nie ma rady. big_smile
Ale możesz zrobić tak jak Iziaaaak kupić dwa.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

14

a tam nie ma rady. Po prostu nie można dać sobie wejść na głowę wink

15

Ja mieszkam na podkarpaciu i u nas jest taka tradycja , ze Panna mloda ma 2 bukiety główny ( do sesji i tak dalej) i ten który zostawia w kościele. Mysle, ze jesli tak bardzo twoja teściowa naciska to jest dobre wyjscie , ten bukiet który zostaje w kościele zazwyczaj jest skromny wiem bo zajmuje sie florystyką ślubną i zawsze przyszle Panie zamawiaja 2 bukiety , no ale moze to kwestia tradycji regionalnej smile

16

Ja chyba zostawię bukiet świadkowej i już (matko to już w sobotę!!!!!) a ja też jestem z Podkarpacia wink

17

Powodzenia i gratulacje . smile

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

18

Własnie, właśnie zostawia sie bukiet swiadkowej która go trzyma w kościele tongue tez jestem z podkarpacia tongue smile

19

U mnie się nie zostawia bukietu, pierwsze słysze... smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

20

co region to inne zwyczaje dziewczyny nie ma sie co tak dziwić;) u nas na podkarpaciu i pewnie nie tylko ma sie dwa bukiety, biały ktory sie w kosc zostawia i taki ktory sie ma potem na sesji itd. Ja nie rzucałam bukietem bo wolałam sobie na pamiatke zostawić, a ja rzucałam welonem smile bo miałam big_smile a tez nie wszystkie Panie Młode mają wink Ja jestem za Tradycją wink

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

21

Co do rzucania podczas oczepin, to rzuca się chyba najczęściej welonem albo podwiązką. Przynajmniej to widzę na zdjęciach. Bukiet widzę raczej na weselach amerykańskich i w Polsce jakoś rzadziej.

22

nie stresuj sie napewno bedzie to jeden z najpiekniejszych dni w Twoim życiu  smile Pozdrawiam :*

23

Dziękuję smile POZDRAWIAM :*

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » co zrobić z bukietem panny młodej??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018