Meghan Markle w roli panny młodej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Meghan Markle w roli panny młodej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

1

Temat: Meghan Markle w roli panny młodej

Dziś odbył się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, który był chyba jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Jeśli wierzyć brytyjskim serwisom, impreza kosztowała 23,7 mln. funtów. Pannę młodą do ołtarza poprowadził książę Karol, a drużbą Harry'ego został jego brat - książę William. Oprawa oczywiście była niezwykle starannie przemyślana i bardzo okazała, jak na dwór brytyjski przystało, ale jak zawsze oczy świata zwrócone były na pannę młodą i jej suknię. Ta zaprojektowana została przez dyrektor domu mody Givenchy, brytyjską projektantkę Clare Waight Keller. Kreacja była niezwykle prosta i skromna. Meghan miała upięte włosy, welon i bardzo długi tren. Uwagę zwracała też diamentowa tiara, która prawdopodobnie należała do babki królowej Elżbiety - Królowej Marii.
Mówi się, że wizerunek Meghan Markle wyznaczy kierunek, w którym w najbliższym czasie podążać będzie moda ślubna. Podoba Wam się ten styl?

http://puu.sh/Aph2J/a0cf7044cb.jpg        http://puu.sh/Apgj1/46ec47cb33.jpg       http://puu.sh/ApjAZ/8db3d0bcd7.jpg

http://puu.sh/ApgQ4/7ab92ac6d5.jpg         http://puu.sh/Aphaz/117a6ef91a.jpg 

(źródło zdjęć: The Guardian)

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-05-20 00:01:36)

Odp: Meghan Markle w roli panny młodej

Miałam stworzyć temat o suknii Meghan, która kosztowała £250 tyś. Co jest koszmiczną sumą za tak prostą suknię. Identyczną można by było zakupić znacznie taniej. I nie mam problemu z tym ile księżna wydała na suknię, gdyby to rzeczywiście była suknia zapierająca dech w piersiach, ta była ładna, ale bez efektu wow. Tym bardziej, że kreacja bardzo nieładnie układała się w niektórych miejscach, a tiara i welon obciążyły całość. Ty tylko moja subiektywna opinia, ale uważam, że Meghan mogła się prezentować znacznie lepiej. Porównując obie kreacje Kate Middleton wyglądała lepiej.

"Fakt, że są tacy, którym dzieje się gorzej, nie zobowiązuje cię do cierpienia w milczeniu."

3

Megan wyglądała ślicznie, ale to jest taki typ, że nawet w dresie wygląda świetnie.

Reklama

4

wilczysko napisał/a:

Megan wyglądała ślicznie, ale to jest taki typ, że nawet w dresie wygląda świetnie.

Tak? A my akurat mieliśmy spotkanie rodzinne podczas ceremonii i grała gdzieś tam w tle, i zaczęłam temat, że według mnie to ona nie jest piękna, jak wszyscy w telewizji się zachwycali, a wręcz bardzo przeciętne dziewczę. Ale najwyraźniej w naszym gronie mieliśmy nietypowe poczucie estetyki.

"Fakt, że są tacy, którym dzieje się gorzej, nie zobowiązuje cię do cierpienia w milczeniu."

5

Nie no, nie przesadzajmy wink, nie jest może zjawiskowa, ale moim zdaniem co najmniej ładna, a na pewno niczego jej nie brakuje. Ponadto figurę ma świetną, a to ona stanowi o tym, że czegokolwiek by nie założyła, to będzie w tym wyglądać dobrze.

Sama suknia rzeczywiście nie powala, ale nie tyle mam tu na myśli fason, bo ten zależy od gustu, co wykonanie. Moim okiem oceniając jest ono co najwyżej poprawne, a od sukni tak renomowanego domu mody, jak Givenchy, w dodatku uszytej dla takiej panny młodej, oczekiwałabym jednak absolutnej perfekcji. I sama tkanina też mogłaby być bardziej wyszukana, bo ta wydaje się taka zwyczajna, żeby nie napisać codzienna.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez kao_makao (2018-05-20 06:58:26)

Ta suknia Givenchy podobno była z podwójnego jedwabiu - dlatego mimo swojej prostej formy miała taką cenę. Ogólnie suknia mi się podobała, Meghan wyglądała w niej dobrze. Nie podobał mi się za to mundur Harry'ego - zbyt czarny, zbyt zabudowany, ogólnie nieładny ten mundur.
Moim zdaniem oboje młodzi o wiele lepiej wyglądali w kreacjach na imprezę smile.
https://cdn-vox--cdn-com.cdn.ampproject.org/i/s/cdn.vox-cdn.com/thumbor/JhsWij4XilqSy6hRNJlDLNF42wo=/0x0:4758x3304/1400x1050/filters:focal(1624x1270:2384x2030):no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/59788093/GettyImages_960174052.1526755729.jpg
Niezbyt podobała mi się góra sukienki Meghan, bo nie lubię takich zabudowanych dekoltów, ale ogólnie ładnie smile. Natomiast Harry w smokingu - milion razy lepiej niż w mundurze smile. Ogólnie to ich wyjście z pałacu wyglądało, jakby to była scena z Jamesa Bonda big_smile
Ja wiem, że te treny i długaśne welony to tradycja, ale po co robić kilkumetrowe treny i welony? Żeby się ciągnęły po ziemi i zaczepiały? Żeby było trudno z nimi wsiąść i wysiąść?

7

Nie wiem czy oni nie muszą mieć trenów. Chyba że wszyscy chcą. Chociaż Meghan i tak długością pobiła tren Kate.

Ta pierwsza suknia wygląda na niej strasznie ciężko. I jest taka właśnie bardzo zwyczajna. Po takiej kwocie spodziewałabym się efektu wow, a było po prostu poprawnie. Ale widać, co lubi Meghan.

Swoją drogą jeżeli o ślub chodzi to ciekawe jest to, że w czasie przysięgi użyto imion Meghan i Harry podczas gdy ich imiona "z dowodów" to Rachel i Henry. Trochę nie rozumiem sensu mówienia o kimś po drugim imieniu lub takiego skracania. W Polsce nikt by nie zezwolił na to, żeby w oficjalnych sytuacjach używać innego imienia niż to z dowodu, nawet jeżeli dla Rachel, Meghan Markle brzmi lepiej i zostało jej pseudonimem artystycznym. No a w przypadku Harry'ego/Henrego to już zupełnie nie rozumiem, bo w sumie Harry to skrót od Harolda i pamiętam, że jak pierwszy raz przeczytałam gdzieś o księciu Henrym to byłam przekonana, że zrobili błąd.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8

Prosta, skromna sukienka - właściwie i jedna, i druga. Bardzo mi się podobała. Megan wyglądała pięknie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

9 Ostatnio edytowany przez Iceni (2018-05-20 10:12:07)

Ta sukienka niestety ujawniła jeden z niewielu defektów urody Meghan - brak wcięcia w talii. Wygląda w tej sukni jak kolumna, co moim zdaniem, można było jakoś podretuszować innym fasonem.

Rzuca się to w oczy zwłaszcza na zdjęciach porównujacych sukienki Kate i Meghan.

https://www.usmagazine.com/wp-content/uploads/2018/05/meghan-markle-vs-kate-middleton.jpg

Lady Loka napisał/a:

Swoją drogą jeżeli o ślub chodzi to ciekawe jest to, że w czasie przysięgi użyto imion Meghan i Harry podczas gdy ich imiona "z dowodów" to Rachel i Henry. Trochę nie rozumiem sensu mówienia o kimś po drugim imieniu lub takiego skracania. W Polsce nikt by nie zezwolił na to, żeby w oficjalnych sytuacjach używać innego imienia niż to z dowodu, nawet jeżeli dla Rachel, Meghan Markle brzmi lepiej i zostało jej pseudonimem artystycznym. No a w przypadku Harry'ego/Henrego to już zupełnie nie rozumiem, bo w sumie Harry to skrót od Harolda i pamiętam, że jak pierwszy raz przeczytałam gdzieś o księciu Henrym to byłam przekonana, że zrobili błąd.

A to jest raczej typowe. Brytyjczycy, a po nich wszyscy Anglosasi, używają imion pod jakimi są znani, a nie tych z dokumentów.  Pełne nazwisko pozostaje najczesciej "papierowe".

A Harry jest jak najbardziej najpopularniejszą formą Henry'ego big_smile

10

kao_makao napisał/a:

Ta suknia Givenchy podobno była z podwójnego jedwabiu - dlatego mimo swojej prostej formy miała taką cenę.

Oooo... Nie wiedziałam, w każdym razie na zdjęciach zupełnie nie wygląda ta tkanina luksusowo. Raczej jak moja, z której  mama uszyła mi sukienkę komunijną (notabene bardzo ładną), a miało to miejsce w czasach kryzysu big_smile.

kao_makao napisał/a:

Natomiast Harry w smokingu - milion razy lepiej niż w mundurze smile.

Racja, ale zauważmy, że to już taka tradycja, że mężczyźni z brytyjskiego rodu królewskiego biorą śluby w mundurach. 

kao_makao napisał/a:

Ja wiem, że te treny i długaśne welony to tradycja, ale po co robić kilkumetrowe treny i welony? Żeby się ciągnęły po ziemi i zaczepiały? Żeby było trudno z nimi wsiąść i wysiąść?

Pamiętam, że księżna Diana też miała tak długi tren. Kilkumetrowe welony podobno są baaaardzo niewygodne, bo nie tylko zaczepiają się, ale ciągnąc po ziemi po prostu odchylają głowę do tyłu, przez co trzeba się trochę 'napracować', aby wyglądać dostojnie. Mało tego, muszą być bardzo mocno przytwierdzone, żeby się nie zsuwały. I po co to? big_smile

Iceni, fajne zestawienie, na innych zdjęciach nawet nie zwróciłam uwagi na to, że suknia zupełnie 'gubi' talię. Wersja na wesele wydaje się być zdecydowanie korzystniejsza dla figury Meghan.

11

Olinka napisał/a:
kao_makao napisał/a:

Ta suknia Givenchy podobno była z podwójnego jedwabiu - dlatego mimo swojej prostej formy miała taką cenę.

Oooo... Nie wiedziałam, w każdym razie na zdjęciach zupełnie nie wygląda ta tkanina luksusowo. Raczej jak moja, z której  mama uszyła mi sukienkę komunijną (notabene bardzo ładną), a miało to miejsce w czasach kryzysu big_smile.

kao_makao napisał/a:

Natomiast Harry w smokingu - milion razy lepiej niż w mundurze smile.

Racja, ale zauważmy, że to już taka tradycja, że mężczyźni z brytyjskiego rodu królewskiego biorą śluby w mundurach. 

kao_makao napisał/a:

Pamiętam, że księżna Diana też miała tak długi tren. Kilkumetrowe welony podobno są baaaardzo niewygodne, bo nie tylko zaczepiają się, ale ciągnąc po ziemi po prostu odchylają głowę do tyłu, przez co trzeba się trochę 'napracować', aby wyglądać dostojnie. Mało tego, muszą być bardzo mocno przytwierdzone, żeby się nie zsuwały. I po co to? big_smile

Iceni, fajne zestawienie, na innych zdjęciach nawet nie zwróciłam uwagi na to, że suknia zupełnie 'gubi' talię. Wersja na wesele wydaje się być zdecydowanie korzystniejsza dla figury Meghan.

Wydaje mi się, że dopiero gdzieś w przybliżeniu na splot można by zauważyć różnice jakościowe między sztuczna taftą a naturalnym jedwabiem. Sama chciałabym mieć kreację ślubną z naturalnego jedwabiu, gdybym brała ślub smile
Może gdyby ten mundur był w innym kolorze (zieleń, błękit) Harry wyglądałby w nim ładniej.

12 Ostatnio edytowany przez Jesiennowiosenna (2018-05-20 19:13:06)

Sukienka moim zdaniem bardzo ładna. Meghan wyglądała prześlicznie. Takie doszukiwanie się szczegółów - a tu materiał nie wygląda na kosztowny, a tu talia nie taka - to dla mnie trochę czepianie się na siłę. Piękna, klasyczna kreacja.

Czy wyznaczy trendy ślubne? Nie mam pojęcia, ale byłoby fajnie, bo bardzo podobają mi się takie skromne stroje panien młodych. Suknia typu "beza" czy metry koronki w ogóle do mnie nie przemawiają.

Edit: Dodam jeszcze tylko, że całą oprawa ceremonii bardzo mi się podobała - i chór gospel, i kazanie. Fajnie, że nie dali się wtłoczyć w sztywne ramy, które obowiązywały przy poprzednich ślubach królewskich. Generalnie jestem bardzo na tak.

13

Jesiennowiosenna napisał/a:

Sukienka moim zdaniem bardzo ładna. Meghan wyglądała prześlicznie. Takie doszukiwanie się szczegółów - a tu materiał nie wygląda na kosztowny, a tu talia nie taka - to dla mnie trochę czepianie się na siłę. Piękna, klasyczna kreacja.

Ależ ja nie neguję, że Meghan wyglądała bardzo ładnie wink. Moja krytyka, jeśli już, dotyczyła domu mody, który uszył tę suknię, a od którego wykonania oczekiwałabym perfekcji. No cóż, moje skrzywienie zawodowe daje w takich chwilach znać cool, zwłaszcza jeśli mówimy o tak horrendalnej cenie.

14

Olinka napisał/a:
Jesiennowiosenna napisał/a:

Ależ ja nie neguję, że Meghan wyglądała bardzo ładnie wink. Moja krytyka, jeśli już, dotyczyła domu mody, który uszył tę suknię, a od którego wykonania oczekiwałabym perfekcji. No cóż, moje skrzywienie zawodowe daje w takich chwilach znać cool, zwłaszcza jeśli mówimy o tak horrendalnej cenie.

Cóż, sukienki najbardziej znanych kreatorów tak kosztują.  Płaci się za nazwisko, a nie za perfekcję ;D
Perfekcyjne sukienki przechodza do historii mody bez wzgledu na nazwisko i cenę

15 Ostatnio edytowany przez marakujka (2018-05-20 21:00:06)

Wczoraj w telewizji widziałam tylko fragmencik ceremonii i byłam pod wrażeniem tej sukienki. A teraz, jak tak patrzę na te zdjęcia, to jakoś takoś coś mi nie pasuje - chyba jednak zbyt skromna, jak na taką królewską uroczystość (Kate miała genialną kieckę). Ta cała Megan bardzo fajna, ładna, etc. ale sukienka zbyt prosta. To wygląda tak, jakby ta prostota była użyta celowo i wręcz coś krzyczała o przeszłosci Megan (co może z punktu widzenia rodziny królewskiej jest dużą niezręcznością). Kto wie.

A czy się styl przyjmie - nie wiem. Ludzie raczej lubią małpować. Choc akurat taka skromność moim zdaniem bardzo dobra jest na ślub na jakiejś łące czy plaży.

16

Iceni napisał/a:

Cóż, sukienki najbardziej znanych kreatorów tak kosztują.  Płaci się za nazwisko, a nie za perfekcję ;D
Perfekcyjne sukienki przechodza do historii mody bez wzgledu na nazwisko i cenę

Tu być może uznano, że suknia przejdzie do historii z uwagi na samo nazwisko osoby, która ją nosi, więc do perfekcji już się tak nie przykładano big_smile.

Nie no, jak patrzę na to zdjęcie z Twojego zestawienia, to powiem szczerze, że coraz bardziej rozczarowuje. Suknia mogłaby leżeć naprawdę o wiele lepiej i aż się prosi, by ją lepiej skroić, a potem dopasować. Przecież ona już od samych pach, poprzez talię aż do bioder wymaga zwężenia.

17 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-05-20 21:14:47)

Olinka napisał/a:

Nie no, jak patrzę na to zdjęcie z Twojego zestawienia, to powiem szczerze, że coraz bardziej rozczarowuje. Suknia mogłaby leżeć naprawdę o wiele lepiej i aż się prosi, by ją lepiej skroić, a potem dopasować. Przecież ona już od samych pach, poprzez talię aż do bioder wymaga zwężenia.

A może Meghan nie chciała dopasowanej? Mnie to tam niewiele interesuje, ale ja np. wolę luźniejsze, nawet jeśli nieco gorzej wyglądają. Faktycznie ładniej by wyglądało, gdyby suknia była węższa, ale jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że nie było do tego tysiąca przymiarek i prawa głosu panny młodej big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

18 Ostatnio edytowany przez Mirirale (2018-05-20 21:41:43)

Olinka napisał/a:

Nie no, nie przesadzajmy wink, nie jest może zjawiskowa, ale moim zdaniem co najmniej ładna, a na pewno niczego jej nie brakuje. Ponadto figurę ma świetną, a to ona stanowi o tym, że czegokolwiek by nie założyła, to będzie w tym wyglądać dobrze.

A ja właśnie tego nie rozumiem. Nie próbuję być złośliwa. Jestem kobietą, która potrafi dostrzeć i docenić piękno innej kobiety. Ale zachwytu nad Meghan nie rozumiem, jak mówię według mnie jest po prostu przeciętna i z twarzy, i z figury. Gdyby któraś z nas minęła ją na ulicy nie zwróciłybyśmy na nią większej uwagi.

Tutaj nawet nie chodzi o prostotę suknii. Po prostu stylista oraz projektant sukni się nie popisali, sama Meghan mogła wyglądać o wiele korzystniej nie tracąc na prostocie kreacji. A sama suknia jak na tą cenę mogła być wykonana znacznie ładniej, wydaje mi się, że gdyby projektant się postarał - materiał z którego suknia została wykonana prezentowałby się ładńiej. Co prawda uważam, że taka cena jak na suknie ślubną to przesada, nawet jak na księżną.

19 Ostatnio edytowany przez Iceni (2018-05-20 21:54:37)

No coz, nie wiem czy zauwazyliscie, ale juz pojawily sie spekulacje ze nawet w ciazy jest, dlatego sukienka jest  taka jaka jest.. czyli wielu osobom rzuca się w oczy to niedopasowanie do figury.

20

A przeszło mi to przez myśl,wczoraj, jak zobaczyłam jak jej suknia układa się na brzuchu. Ale w tej na przyjęcie weselne wyglada znacznie lepiej. Więc myślę, że to tylko kwestia suknii, ale mogę się mylić.

21

Nie no, bardzo wątpliwe zeby była. Wystarczy, że jest rozwodka. Wiecej "skandali" jej nie potrzeba big_smile

22

Iceni napisał/a:

Nie no, bardzo wątpliwe zeby była. Wystarczy, że jest rozwodka. Wiecej "skandali" jej nie potrzeba big_smile

Przy takim skandalu Karol mógłby zostać szybciej królem niż myśli big_smile

23

santapietruszka napisał/a:

A może Meghan nie chciała dopasowanej?

Być może, ale wtedy dobry krawiec-stylista powinien był zaproponować inny fason. Ten, przynajmniej moim zdaniem, ma sens, jeśli właściwie leży na figurze.

Mirirale napisał/a:

A ja właśnie tego nie rozumiem. Nie próbuję być złośliwa. Jestem kobietą, która potrafi dostrzeć i docenić piękno innej kobiety. Ale zachwytu nad Meghan nie rozumiem, jak mówię według mnie jest po prostu przeciętna i z twarzy, i z figury. Gdyby któraś z nas minęła ją na ulicy nie zwróciłybyśmy na nią większej uwagi.

Nie podejrzewam Cię o złośliwość, po prostu wyrażasz swoje zdanie, ja wyrażam swoje smile. Ja też się nią nie zachwycam, bo - jak napisałam - nie jest to zjawiskowa uroda, ale moim zdaniem jest ona ładną kobietą. Może nie piękną, taką, która na ulicy przyciąga wszystkie spojrzenia, ale jest po prostu ładna. Nad urodą Kate również się zachwycano, choć w moim odczuciu Meghan w tej kategorii stoi nawet nieco ponad nią. Weźmy też pod uwagę, że Angielki ogólnie nie grzeszą urodą, na ich tle obie księżne błyszczą smile.

kao_makao napisał/a:

Lubię to! big_smile

24

kao_makao napisał/a:
Iceni napisał/a:

Karol i tak prawdopodobnie nie będzie królem:P
Po jego drugim ślubie była plota, że ma powiedziane, że ma zrzec się tronu na rzecz Williama. Z racji ślubu z rozwódką. Więc w sumie Harry szlaków nie przeckera jeżeli o to chodzi.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

25

Mirirale napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Tak? A my akurat mieliśmy spotkanie rodzinne podczas ceremonii i grała gdzieś tam w tle, i zaczęłam temat, że według mnie to ona nie jest piękna, jak wszyscy w telewizji się zachwycali, a wręcz bardzo przeciętne dziewczę. Ale najwyraźniej w naszym gronie mieliśmy nietypowe poczucie estetyki.

Uroda to zawsze kwestia gustu, ale to co u niej robi najwięcej to wg mnie piękny uśmiech. To właśnie powoduje, że jej uroda promienieje. Gdyby sprawiała wrażenie "zimnej suki," to nawet z tą urodą nie robiłaby takiego wrażenia.

26

Mnie tam się Harry bardziej podoba ;P

27

Panna młoda wink całkiem, całkiem. Mundur pana młodego bardzo akuratny. Taki w klimacie prostych mundurów imperialnych oficerów ze Star Wars. No i tradycja, że jako oficer i honorowy dowódca określonych formacji królewskich sił zbrojnych bierze ślub w mundurze bardzo to "do ludzi". Obaj królewscy wnukowie przesłużyli lata w wojsku, nawet tam gdzie wredni tubylcy strzelają. Resztka pięknej tradycji, że głowa państwa, która wysyła ludzi na śmierć też kiedyś ryzykowała własną skórę. To zresztą chyba takie anglosaskie, bo i w USA kandydat na prezydenta, który służył w wojsku, brał udział w jakiejś wojnie ma od razu +10 do prestiżu. A Clintonowi wypominali, że on nigdy munduru na sobie nie miał, to co z niego może być za głowa państwa.

Pewna samotna kobieta znalazła rannego węża. Ulitowała się, wzięła do siebie, pielęgnowała i pokochała. Wąż wracał do sił. Kiedyś jednak, gdy go głaskała, wąż ją ukąsił. Gdy zwijała się w śmiertelnych męczarniach, zapytała go: Wężu, dlaczego to zrobiłeś? Wiesz, że cię kocham, no i uratowałam ci życie!? Sama jesteś sobie winna, kobieto - odpowiedział. Przecież wiedziałaś, że jestem wężem..

28

Mirirale napisał/a:

Miałam stworzyć temat o suknii Meghan, która kosztowała £250 tyś. Co jest koszmiczną sumą za tak prostą suknię. Identyczną można by było zakupić znacznie taniej.

Nie znam się na modzie, ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że zapłacono za ten kawałek tkaniny[dość spory, trzeba przyznać] wielokrotnie taniej, a nie równowartość ceny Ferrari 488GTB.
Przecież wybranie konkretnej manufaktury sukiennej to niesamowita promocja dla niej i zapewne musiała się odbyć niezła bitwa o możliwość odziania księżniczki, więc raczej można by było spodziewać się ceny dumpingowej, a grubo ponad milion złotych w przeliczeniu to bajka dla mas [?].

29

Mirko_81 napisał/a:
Mirirale napisał/a:

Miałam stworzyć temat o suknii Meghan, która kosztowała £250 tyś. Co jest koszmiczną sumą za tak prostą suknię. Identyczną można by było zakupić znacznie taniej.

Nie znam się na modzie, ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że zapłacono za ten kawałek tkaniny[dość spory, trzeba przyznać] wielokrotnie taniej, a nie równowartość ceny Ferrari 488GTB.
Przecież wybranie konkretnej manufaktury sukiennej to niesamowita promocja dla niej i zapewne musiała się odbyć niezła bitwa o możliwość odziania księżniczki, więc raczej można by było spodziewać się ceny dumpingowej, a grubo ponad milion złotych w przeliczeniu to bajka dla mas [?].

Prawdopodobnie tak, biorac pod uwagę, że sukienka Kate M. kosztowala 150 tys £.

Cena sukienki rosnie w internecie ponieważ  niektorzy podają jej cenę w funtach, niektorzy w dolarach, a niektorzy cenę  podana w dolarach traktuja jak  podana w funtach nie zwracajac uwagi czy przy cyferce stoi $ czy £.. i stad nieporozumienia.
Z drugiej strony cena 100-200 tysiecy £ za taką  sukienke jest jak najbardziej mozliwa. Nalezy wziac pod uwage, ze calkowity koszt tej imprezy to ok 40 milonow funtow wiec 200 tys przy tym to jest "na waciki" ;P

30

Mirko_81 napisał/a:

Otóż to. Ja również obstawiam, że wartość sukni, jaką się podaje, a kwota, jaką za nią rzeczywiście zapłacono, to zupełnie inne cyferki. Nie zdziwiłabym się zresztą, gdyby okazało się, że - choć marki Givenchy raczej nikomu nie trzeba przedstawiać - księżna tę suknię otrzymała w prezencie, wystarczyło, aby się w niej pokazała.
Takie transakcje wiązane mają miejsce na przykład podczas gali rozdania Oscarów - mnóstwo znanych twarzy swoje kreacje dostaje za darmo, a ich twórcom i tak się to opłaci, bo obok nagrodzonych filmów i ról, ten element wydarzenia zawsze wzbudza sporo emocji.

31

Ja Wam powiem, że na początku jak zobaczyłam tę suknię i Meghan w niej to pomyslałam - WOW, ale potem jak się przyjrzałam, to rzeczywiście ona się źle ukladała. Byćmoze Meghan az tak schudła? Nie wiem. Ogólnie sam krój bardzo klasyczny i piękny, kolor sukni też wg mnie dla niej idealny. Ale rzeczywiście mogłaby być bardziej dopasowana, zeby się tak nie marszczyła, przecież jedwab chyba az tak źle się nie układa?

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Meghan Markle w roli panny młodej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018