w co ubrać żonę na kolację przy świecach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » w co ubrać żonę na kolację przy świecach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: w co ubrać żonę na kolację przy świecach

Witam serdecznie !!!
Wiem wiem - jestem facetem ale chyba to nie szkodzi ..... - mam duży problem i proszę o radę.
Mam nadzieję, że dobry dział tego forum wybrałem.
W 10 rocznicę ślubu zabieram żonę w góry do porządnego hotelu na weekend gdzie wieczorkiem zjemy romantyczną kolację przy świecach. Żona wie tylko tyle, że gdzieś jedziemy i nic więcej. Mój problem polega na tym, że nie wiem co kupić jej do ubrania na tę kolację - ona powiedziała, że skoro nie wie czego się spodziewać to mi nie pomoże w dobraniu stroju. Mam wybrać sam pod sytuację. Chodzi o kompletny strój od stóp do głowy, nie mam pojęcia nawet od czego zacząć i co do czego dobierać (bielizna, buty, spódniczka, sukienka, pończoszki, dodatki torebka itp, itd) a został tylko miesiąc - POMOCY. smile
Co mam jej kupić żeby było ładnie, romantycznie, seksownie.
Może dodam, że żona jest szczuplutka, niewysoka, włosy blond do połowy pleców - może opis pomoże w poleceniu stroju.
Z góry dziękuję !!!
pozdrawiam smile))

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: w co ubrać żonę na kolację przy świecach

A będziecie chodzić po szlakach, czy tylko siedzieć w hotelu i ewentualnie spacerować po ulicach?

3

wybierz kolor - czerwony, czarny i pod tym kątem dobierz bieliznę + sukienkę + buty+ torebka.
(buty z torebką tego samego koloru, sukienka tego koloru co bielizna).
Dodarkiem może być wisiorek czy spinka badz bransoletka.
Nie wiem jaką żona lubi bieliznę. wiesz to na pewno. a co do sukienki - prosta na ramiączkach lub bez, z odkrytymi plecami- jest szczupła także nie będziesz miał pb z doborem. Ty ją znasz lepiej niż my smile

4 Ostatnio edytowany przez P&P (2010-06-09 18:24:12)

Ja proponuję klasyczną "małą czarną" bez ramiączek i jako dodatek gruba bransoletka z kamieniami (kolor obojętny), np. ta: http://www.zeberka.pl/img/cam/ak12.JPG i jakaś skromna kopertówka (taka mała torebka do rączki). Buty dobierz do koloru bransoletki smile
A jeśli chodzi o bieliznę, to masz duże pole do popisu, bo tylko Wy macie do niej wgląd smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

5

A nie lepiej by było gdybyś powiedział żonie że będą jej potrzebne rzeczy(ciuchy) wyjściowe,i żeby właśnie takie sobie wzięła?

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

6 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2010-06-12 17:04:14)

Gorka myślę że właśnie to mogło by zepsuć mu niespodziankę smile
A tak to kobieta poczuje się wyjątkowo smile
a co do ubrania myślę że mała czarna była by super, albo jakaś sukienka bardziej zwiewna ale wieczorowa. Przyjrzyj się też temu czy ty będziesz miał garnitur czy bardziej wygodnie...
Bieliznę dopasuj do sukienki ale np może być dwu kolorowa, jakieś nie wyzywające dodatki, delikatne szpilki.
Tak jak opisałeś Twoja żona ma delikatny wygląd więc warto to może podkreślić smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

7

mała czarna to jest to dobierz czarną seksowną bieliznę i gotowe

8

Mogę Ci zaproponować taką małą czerwoną (czerń niby pasuje do wszystkiego, ale ten kolor jest mocno przechodzony) :

dorotawormuth.pl/img/gallery_wieczorowe/d03.jpg

9

ale  zciebie romantyk, mam nadzieje, ze wypad sie udal:>
w co koncu ubrales zone?
ja osobiscie chcialabym wystapic  w czyms takim na kolacji z moim lubym:
http://kissarabbit.pl/produkt,:-%29,Mini%20Mini
wersja szara w polaczeniu z kryjacymi rajstopami i ciemnymi szpilkami, co wy na to?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » w co ubrać żonę na kolację przy świecach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018