Moje pierwsze wrazenie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Moje pierwsze wrazenie

Witam Was moje drogie,

jakis czas temu na portalu randkowym poznalam pewnego mezczyzne (29 lat)ja mam 22.Od samego poczatku mielismy o czym ze soba rozmawiac,smalismy sie z tych samych rzeczy.Bardzo chcielismy sie spotakac w tzw realu ale wiedzielismy od poczatku ze to nie realne gdyz ja mieszkam i pracuje tutaj w Polsce a on od 6 lat pracuje i mieszka w Londynie.Obydwoje nie wiedzielismy co mamy zrobic,czy kontynuowac ta znajomosc i dac sobie spokuj.On pisal mi ze chcialby wrcic do Polski ale przeraza go swiadomosc ze tutaj nie znajdzie pracy.Ale mimo wszystko pisalismy nadal ze soba.Pewnego razu na naszej kolejnej rozmowie na gg ni stad ni zowad zapytal czy bym nie chcala do niego przyleciec na chociaz weekend,ze serdecznie mnie zaprasza.Bylam w szoku,nie wiedzialam co mam mu odpisac ,co zrobic.Dlugo nad tym myslalam i podjelam decyzje ze co mi szkodzi,ze raz sie zyje.Kolezanki nie ktore mi kibicowaly ale i znalazy sie takie ktore nie zbyt entuzjastycznie do tego mojego pomyslu podchodzily.Ale ja wiedzialam ze jesli nie polece bede zalowac a przeciez bede przynajmniej wiedziala czy dalszy kontakt ma sens czy tez nie.Od miesiaca jedynie piszemy ze soba na gg,nie slyszelismy swoich glosow,jedynie wiemy jak wygladamy,ale wiadomo ze w realnym swiecie kazdy wyglada inaczej,lepiej moze gorzej:)w kazdym razie 4.06 kupilam bilety a wczoraj juz je otrzymalam i juz nie moge sie doczekac lotu tym bardziej ze bedzie to moj pierwszy lot samolotem:P moje pytanie brzmi jak mam sie zachowac po wyladowaniu,wiem ze on bedzie mnie odbieral z lotniska,ale nie wiem jak mam sie zachowac,co mowic,czy to ja pierwsza mam sie np przedstawic itd,i co ubrac ,wiem ze to moze wydac sie glupie ale ja chcialam ubrac dres ze wzglendu na to ze by bylo wygodnie ale moja kolezanka mi stanowczo tego odradza gdyz twierdzi ze nie fajnie jakbym przywitala go w spodniach dresowych a chcialabym zrobic na nim dobre wrazenie.:)jestem strasznie podekscytowana,nie mialam nigdy takiej sytuacji,jestem najbardziej ciekawa jaki ma glos,bo zawsze po kilku rozmowach z kims na gg wymienalam sie numerami tel a tutaj jest inaczej ze wzglendu na raczej drogie polaczenia z polski za granice.

Dziekuje za przeczytanie mojego postu,prosze o rady i z gory przepraszam ze moze jest on nie dokonca przejzysty.

pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moje pierwsze wrazenie

Po co zakładasz dwa takie same wątki?? Nie jesteś nową użytkowniczką, masz już jedną notkę admina w profilu, dlaczego więc nie przestrzegasz regulaminu? Rozumiem że oczekujesz jak najszybszej odpowiedzi, jednak zakładanie kilku takich samych wątków niczego nie zmieni.

Moderatorka Noelle

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

bądź sobą mam nadzieję że to nie świr:P

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

4

szirina napisał/a:

bądź sobą mam nadzieję że to nie świr:P

hehhe...z tego co zdazylam juz go troszke poznac to nie sadze zeby to byl jaks swiar,wariat czy cos podobnego ,patrze na ta sytuacje optymistycznie,boje sie tylko zeby nie popelnic gafy..:P

5

im bardziej się będziesz starać nie zrobić gafy tym więcej ich będzie ..... bądź sobą spokojnie to tylko facet a nie spotkanie z królowa angielska tongue

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018