Pytanie o kobiecy wytrysk - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pytanie o kobiecy wytrysk

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Pytanie o kobiecy wytrysk

Hejka
W dniu wczorajszym kochaliśmy się z chłopakiem. Robił mi palcówkę, w pewnym momencie zaczęłam dochodzić. Początkowo wydawało mi się, że udało mi się osiągnąć po raz pierwszy w życiu kobiecy wytrysk. Cała sytuacja była dla mnie kłopotliwa i żenująca, bo po powąchaniu plamy dało się wyczuć zapach moczu. Chłopak naciskał ręką na brzuch, bo wie, że bardziej mnie to podnieca. Czy jest szansa, że po prostu zmoczyłam się podczas orgazmu, czy tak właśnie powinien wyglądać kobiecy wytrysk? Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna, ponieważ to pierwszy raz, kiedy mi się coś takiego przytrafiło.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytanie o kobiecy wytrysk

Witaj, wydzielina przy kobiecym wytrysku jest przezroczysta i bezwonna, jak woda wygląda, po wyschnieciu nie zostaje plama. Nie jest to mocz, nie pochodzi z cewki moczowej.
Seks nie jest sterylny, różne rzeczy się zdarzają, nie ma co się przejmować wink

3 Ostatnio edytowany przez kajmanka (2024-05-14 23:26:36)

lody miętowe napisał/a:

plama. Nie jest to mocz, nie pochodzi z cewki moczowej.
Seks nie jest sterylny, różne rzeczy się zdarzają, nie ma co się przejmować wink

Twoim zdaniem co to jest i skąd pochodzi?

Squirting is the expulsion of urine during an orgasm. Female ejaculation is a release of both urine and a substance from the Skene's glands.

4 Ostatnio edytowany przez lody miętowe (2024-05-14 23:49:28)

Gruczoł przycewnikowy badz druga teoria z pochwy przy stymulacji punktu G. Nie jest to mocz, bo w składzie nie ma mocznika ani kreatyniny.
Doczytałam, faktycznie zdarza się że też trochę moczu poleci jednocześnie  big_smile Ale płyn moczem nie jest.

5 Ostatnio edytowany przez kajmanka (2024-05-15 08:11:11)

lody miętowe napisał/a:

Gruczoł przycewnikowy badz druga teoria z pochwy .

Żaden gruczą nie jest w stanie wyprodukować na zawołanie takich ilości płynu. Gruczoły tak nie działają. Jest to głównie, lub tylko mocz.
What Is Squirting?
Squirting refers to fluid expelled from the vagina during orgasm. Not all people with vaginas squirt during orgasm, and those who do may only do it some of the time. This type of orgasm includes a rapid ejection of urine, along with other fluids, from the bladder.

6

fun fact - o ile nic się nie zmieniło, to squirting był zaliczany do wysiłkowego nietrzymania moczu. smile

7

kajmanka napisał/a:

Żaden gruczą (...)

Żadne co?? big_smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pytanie o kobiecy wytrysk

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024