Wytrysk w pochwie a stosowanie tabletek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wytrysk w pochwie a stosowanie tabletek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Wytrysk w pochwie a stosowanie tabletek

Cześć wszystkim. Pytanie głównie do Pań chociaż i Panowie mogą również dodać coś od siebie wink Od niedawna zacząłem współżyć z nową partnerką. W łóżku jest nam bardzo dobrze i chyba pod tym względem jesteśmy dopasowani. Ona stosuje tabletki antykoncepcyjne a ja mimo to mam obawy przed wytryskiem w pochwie. Tabletki bierze bardzo regularnie i nigdy o nich nie zapomina. Jak Wy postępujecie ? Kochacie się w takiej sytuacji "na całego" czy też partner kończy stosunek w innym miejscu ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wytrysk w pochwie a stosowanie tabletek

Cześć, ja osobiście też stosuję tabletki antykoncepcyjne i przyznam szczerze że przy współżyciu ze swoim partnerem też miałam takie obawy, automatycznie tysiące pytań i przez jakiś czas na początku nie kończył w pochwie, ale sięgnęłam po parady specjalistów i od tej pory jestem spokojna i kochamy się na całego smile także jeśli Twoja partnerka regularnie stosuje tabletki nic Wam nie grozi, bawcie się. Pozdrawiam.

3

Odp: Wytrysk w pochwie a stosowanie tabletek

Jeżeli stosuje regularnie to powinna być dobrze zabezpieczona, ale jeżeli dziecko teraz byłoby katastrofą, zawsze warto stosować dodatkową ostrożność, bo tabletki nie dają 100 % skuteczności.

gdykochamy

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Wytrysk w pochwie a stosowanie tabletek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021