Wiek a praca? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wiek a praca?

Drogie Panie,

Czy myślicie że Wasz wiek wpływa na to jak postrzegają Was w trakcie zmiany miejsca pracy? Spotkałyście się kiedyś z dyskryminacją? Tzn., że albo jesteście za młode albo za stare?
Jestem studentką i w ramach mojej pracy dyplomowej chciałabym dowiedzieć się, czy preferencje dotyczące sposobu zmiany pracy są zależne od wieku (pokolenia). 
Bardzo zależy mi na Waszej pomocy, to jedyna taka okazja, by opowiedzieć o swoich doświadczeniach z różnymi rekrutacjami. Szczególnie ciężko mi dotrzeć do pokolenia 1960-1980, więc jeśli macie jakieś pomysły, jak znaleźć takich pracowników - chętnie przygarnę wszystkie rady.

Badanie składa się tylko z 14 pytań i trwa maksymalnie 5 minut, serdecznie zapraszam - naprawdę mi to pomoże.

forms.office. com/e/HFfQrAh2KZ

bez spacji po kropce, a przed com

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wiek a praca?

Ale to chcesz na ten temat podyskutować czy tylko wrzucić ankietę? Bo jeśli to drugie, to po co założyłaś wątek?

3

Odp: Wiek a praca?

Znalazłam ją na 2 stronach poza tą 45 minut pl i forum usa i tam nie rozmawiała

4

Odp: Wiek a praca?

Jak najbardziej jestem chętna, by porozmawiać, ale jak nikt nie podnosi tematu to sama z sobą niestety nie mam jak dyskutować hmm

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024