Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

Od 2,5 roku jestem z chłopakiem. Jest super, złota rączka, opiekuńczy, oddany, rewelacyjnie nam razem... - że takiego ze świeczką szukać. Bardzo się do siebie przywiązaliśmy. Niestety, słodkie plany na przyszłość (ja będę musiała wyjechać na studia, on zrobić technikum po zawodówce w naszym rodzinnym mieście i potem do mnie dojedzie ) poszły się... Dlaczego? Dowiedziałam się przed zebraniem u niego w szkole, że nie wiadomo czy dostanie świadectwo przez swoje nieobecności... już wtedy zatrząsłam ziemią, jednak do furii doprowadziło mnie to, że mimo, iż wychowawczyni zalatwiła mu poprawy itd, to nie do końca to wykorzystał! Zachowuje się tak, jakby nie chciał skończyć tej szkoły ( do której z resztą przeszedł uparty z technikum)! Jak na niego wrzeszczę, to wjeżdża mi na ambicję, że miara mojego uczucia zależy od jakegoś 'papierka' ... Niestety do tego mam bardzo konserwatywnych rodziców i ukrywam to przed nimi, natomiast jego matka się załamała, a ojciec wybija mu z głowy to zas*aną pracę, którą dostał w firmie z netem i chce posłać do technikum dla dorosłych, gdzie zajęcia są codziennie. Jest strasznie uparty, a mi jest okropnie tego wszystkiego żal. Niesamowicie mi na nim zależy, kocham go, nawet mu referaty pisałam, zaliczył prawie wszystkie przedmioty (zostały 2 z pp i po, bo nauczyciele nie chcą go poprawić... ) , jeżeli nie ma tego tematu to jest fantastycznie, czuję się przy nim szczęśliwa... Ale kiedy dociera do mnie ta rzeczywistość, siedzę i płaczę, bo on nie daje sobie nic przetłumaczyć bo jego priorytetem jest ta praca... Kocham go jak nikogo innego, na prawdę myślałam że to ten jedyny i w ogóle, ale teraz nie wiem co myśleć... Błagam, niech ktoś mi coś poradzi sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

Nie zmusisz go. Możesz tylko wytłumaczyć ze ze słabym wykształceniem bedzie Panem od łopaty.
I po pewnym czasie będziecie się coraz to bardziej róznic ( chodzby w sposobie spędzania wolnego czasu, zainteresowaniami i znajomymi).
Dowiedz się o co mu naprawdę chodzi.

3

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

Rozmawiałam dzisiaj z jego bratem ciotecznym i po prostu wyszło w rozmowie, że mojemu chodzi o tą zakichaną prace, że chce pracować. też on chcial mu to wytłumaczyć, że będzie tego mocno żałować, ale się nie dało. jaki to w ogóle ma sens?! żeby jeszcze mi powiedział że sam chce zarobić na to technikum dla doroslych, ale szkoda, że to moje pobożne życzenie, aby to od niego teraz usłyszeć... jest cholernie drażliwy na ten temat i szybko się denerwuje..

4

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

no dobra ale co on chce zrobic z pieniędzmi? wyprowadzic sie od rodziców?
mi się wydaje ze on się musiał pokłucic z rodzicami. moze ojciec jego by chciał sie  go pozbyc z domu?
naprawdę ciezko jest trafic za kims kogo się nie zna.

5

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

ogólnie jego rodzina zyje skromnie, dlatego chce przy tym pomóc - ok, to szlachetne, ale nie wydaje mi się, że jest to najlepszy moment, poza tym dużo bardziej by im się poprawiło, gdyby to wyksztalcenie miał...a nie, 1300zł w firmie znajomego, jak dobrze pójdzie. Dobra, tylko co dalej? ja tego nie pojmuję po prostu.. rodzice nie odpuszczą mu technikum, mimo, że zarabiają jak zarabiają, podziwiam, że jeszcze mają cierpliwość...

6

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

ehh co on zrobi za 1300? to jakieś nie logiczne wszystko. Bez szkoły nie ma szans.
Są zawody ze zarobi dobrze ale nie bedzie miał kompletnie czasu na życie osobiste.
on się teraz uczy w technikum ( tryb dzienny) tak ? która klasa?

7

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

teraz jest w 2 klasie zawodowej, tej ostatniej..

8

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

a ja zrozumiałam ze robi technikum. no dobra. i nie chce ukonczyć tej zawodówki czy nie chce isc do dziennego technikum ( czy w ogóle jest taka możliwość? bo mi sie wydaje ze moze zrobic ale tylko wieczorowo).

9

Odp: Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

no wieczorowe to jedyna opcja wlaśnie, ale jak tyle zawalił, to nie zrobi tego dalej? ;/ masakra... po prostu rozum kłoci mi się  z sercem ;/

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zawala szkołe, zawala cały związek. Rozstanie? POMOCY!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024